A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Zábavné parky

| Mirej
Zdravím.Rád bych taky přispěl nějakými informacemi.Když jsem listoval na netu,objevil jsem nádherný zábavný park pro děti i dospělé.Je to největší zábavní park v Itálii!!!Leží na severu Itálie u jižního břehu Lago di Garda.(blízko Verony).Vstupné je sice vyšší ale za ten zážitek by to mohlo stát.Stránky jsou www.gardaland.it.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.07.2018 09:28 185.153.194.***
Re: Platba kartou 

Nenechte se mýlit, všichni tvrdí, jak je platba kartou výhodná, že to jde kurzem střed. To sice ano, ale kursem střed co určuje VISA či kdo. Mě to vyšlo skoro o cca. 50 hal. na 1 EURu dráž ve srovnání co jsme koupili EURa doma ve směnárně. Jasně, kurz se různě mění ale schválně si to pořádně přepočítejte.

• Anonym (1)
Marty
20.08.2013 09:27 81.0.215.***
Re: Badawi 

Ano dá se jít do mirabeach samostatně, vstupné je ale vyšší než když si dokoupite vstup v mirabilandia, osobně bych doporučil Aquafan v riccione je větší a lepší a levnější :)

• Anonym (2)
Věra
06.08.2013 22:23 212.80.64.***

Nedá se jít jen do aquaparku ,ten se jmenuje Mirabilandia beach a vstup do něj je pouze přes vchod do zábavního parku, takže vstupné do zábavního parku a pak vstupné do aquaparku, ale stojí to za to :-)

• Anonym (1)
Jirkaol
04.08.2013 21:32 188.175.95.***

Ahoj lidi, rád bych se zeptal na jednu věc. Chceme navštívit Aquapark v mirabilandii (Mirabeach). Co jsem se díval na ceny tak se aquapark platí zvlášť, ale nepochopil jsem, jestli se dá jít jenom do aquaparku.
Kdo ví poraďte.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.09.2012 20:32 213.151.77.***
Re: Vstupné 

Gardaland je pěknej,ale na europapark a disnyland zdaleka nemá.

• Anonym (2)
panterka 25.05.2011 14:56
Re: Re: Vstupné 

ano, to je pravda! V Lignanu to tak funguje- třeba i tak, že navštívíte aquapark a při koupi lístků do aquaparku dostanete slevové kupony do Gulliverlandie.

• Anonym (2)
popokatepetl
25.05.2011 13:38 194.149.232.***

Nevím jak jinde, ale do Gulliverlandie není problém sehnat vstupenky v jakékoliv ubytovací agentuře. Jeslti budete bydlet v Lignanu nebo Bibione a budete si klíče od apartmánu v některé z agentur vyzvedávat, dostanete určitě slevové kupóny na všechno možné rovnou. Nás v roce 2009 vyšlo vstupné pro dva dospělé a jedno tříleté dítě na nějakých 22 EUR.

panterka 25.05.2011 09:20
Re: Re: Re: Vstupné 

my jezdíme každoročně Gardaland už 6 let a to o něčem vypovídá! Jedte tam:-) Vedle Gardalandu jsou i další parchi...Sea life, aquapark,movieland a nevím co všechno ještě:-)

muchomurka 25.05.2011 09:11
Re: Re: Vstupné 

Děkuji všem :-) Chyby jsem si všimla když jsem to odeslala.V miniatuře jsme byly tak vím co očekávat,ale kdo ještě poradí který stojí za to?
Děkuju Romča 8-)

• Anonym (2)
panterka 25.05.2011 08:44

Dobrý den,
GARDALAND 123 Eur/den/rodina
MINIATURA- dospělý 22 eur vč. dítěte 12 let, mladší dítě 16 eur/ den
guliverllandia: správná adresa www.gulliverlandia.it
dospělý vč. dítě 12 let 17 eur, dítě 13 eur

ahoj
S.

• Anonym (1)