A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Veřejná doprava po Sicílii

| Sally
Sally
Jedeme od 19. července do 3. srpna do Acitrazza do hotelu B & B Olympus. Po příleti do Catánie máme v úmyslu si půjčit auto na cca polovinu pobytu a zbytek chceme obsáhnout veřejnou dopravou. Dokáže někdo poradit, jak a kam jezdí autobusy - minibusy, vlak směrem na Siracusy popř na Messinu? Nějaké jízdní řády. Chtěl bych si to tak nějak naplánovat už z domova.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Sally 28.04.2015 09:29
Re: Veřejnou dopravou z letiště Punta Raisi do Trappeta 

Zkusit se mu ozvat. Já se osobně zděsil, když jsem zjistil, že se z Aci Trezza do Siracusa dfc. autobusem nedostanu. Proto jsme pak řešili auto na celou dobu pobytu.

Markéta
28.04.2015 08:56 109.235.177.***

Ten link jsem právě zkoušela a vyděsilo mě, jak málo autobusů přes Trappeto jezdí a spoj na letiště jsem nenašla vůbec.. Možná v tom jen neumím hledat :-)

Sally 27.04.2015 22:14

A co zkusit ten link Ing. MIškoviče?

Sally 27.04.2015 22:12

Bohužel nemám. My jsme to nakonec řešili půjčením auta. Zkusím se alůe podívat, jestli nemám někde v odkazech něco na autobusové spojení na Sicílii. Zítra.
S.

Markéta
27.04.2015 21:24 85.70.6.***
Veřejnou dopravou z letiště Punta Raisi do Trappeta 

Dobrý den,
koupila jsem si letenky do Palerma a ubytování máme v městečku Trappeto. Teď jsem ale zjistila, že z dostupných zdrojů na internetu - vlakové spojení a autobusový řád nemůžu najít spoj na čas odletu - neděle 10:55hod.
Nemáte prosím někdo zkušenosti s dopravou z Trappeta na letiště? Jezdí třeba více autobusových spojů, než najdu na internetu?
Moc děkuji za odpovědi

Neregistrovaný uživatel
26.03.2014 16:21 85.71.109.***
Re: Veřejná doprava po Sicílii 

Jezdíme 15 let na Sicílii. Všechny autobusové společnost a linky najdete na
www.regione.sicilia.it/turismo/trasporti/ po otevření kliknout na - autolinee -
a pak na Ditte e orra del.... Otevřou se Vám všechny společnosti a jejich jízdní řády
po jednotlivých provinciách ..Me =Messina, CT=Catania atd. Jízdní řád vlaků najdete
na -- www. trenitalia.com, soukromá žel. společnost okolo Etny www.circumetnea.it
Jestli chcete více informací zavolejte mi na 777 722 844 Ing. Miškovič

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
07.02.2014 10:26 89.177.170.***
Re: Veřejná doprava po Sicílii 

Ahoj, Sally,

autobusy ATM (číslo 534) spojují Acitrezza a Catanii. http://www.amt.ct.it/?s=acitrezza

Další spojení se dají dohledat u společnosti AST, ale je to bída, jak jsem se tak dívala, tak např. do Siracusa např. jen jeden bus za den:

http://www.aziendasicilianatrasporti.it/

Na Sicílii jsme si půjčovali auto na celou dobu, protože spoléhat se na MHD je v těch končinách dost na nic. Pokud si půjčíte v předstihu, tak zrovna na Sicílii to není drahé- dívala jsem se, od 19.7. do 3.8. by Vás nejlevnější Fiat Panda vyšel na 403 euro (full/full). Pokud budete chtít, ozvěte se na mail: stepankacervenkovaZAVINÁČseznam.cz, s půjčením Vám můžu poradit podle našich zkušeností. Jinak přeji pěknou dovolenou :-)

• Anonym (2)
Sally 03.02.2014 17:59
Veřejná doprava po Sicílii 

Jedeme od 19. července do 3. srpna do Acitrazza do hotelu B & B Olympus. Po příleti do Catánie máme v úmyslu si půjčit auto na cca polovinu pobytu a zbytek chceme obsáhnout veřejnou dopravou. Dokáže někdo poradit, jak a kam jezdí autobusy - minibusy, vlak směrem na Siracusy popř na Messinu? Nějaké jízdní řády. Chtěl bych si to tak nějak naplánovat už z domova.

• Anonym (111)
  • Anonym (116)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu