A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Uprchlíci na Sardinii

| katkap1
katkap1
Ahoj všem cestovatelům :) Chtěla bych se zeptat na jednu věc- moje mamina jede v září na Sardinii a mě zajémá tamní situace s uprchlíky. Mediím moc nevěřím, jedni tvrdí to a druzí opak, tak budu ráda za názory a odpovědi těch, co to ví z vlastní zkušenosti. Díky. K.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
katkap1 21.06.2015 15:34
Uprchlíci na Sardinii 

Ahoj všem cestovatelům :) Chtěla bych se zeptat na jednu věc- moje mamina jede v září na Sardinii a mě zajémá tamní situace s uprchlíky. Mediím moc nevěřím, jedni tvrdí to a druzí opak, tak budu ráda za názory a odpovědi těch, co to ví z vlastní zkušenosti. Díky. K.

Neregistrovaný uživatel
21.06.2015 16:03 188.167.232.***
Re: Uprchlíci na Sardinii 

Pochybujem, že by tam nejakí boli.
Sardínia je jednak úplne mimo všetých uprchlíckých trás cez Stredozemné more, a jednak by som nechápal motiváciu, prečo by sa uprchlíci, ktorí pristáli inde (Sicília, juh Talianska, grécke ostrovy...) preplavovali komplikovane na Sardíniu, keď chcú prioritne smerom na sever (Francúzsko, Nemecko...)

• Anonym (1)
katkap1 21.06.2015 16:18

Já právě kdesi četla, že tam jsou a dělají bengál, tak jsem ráda za Váš racionální názor :)

• Anonym (1)
MartinaB
26.06.2015 23:01 188.175.8.***

Mám stejný problém, v září máme naplánovanou dovolenou na Sardinii a přítel mě straší, že ji budeme nakonec zrušit .... na chvíli mě uklidnil názor t.jerry1, protože byl úplně stejný jako můj, ale pak jsem začala googlit a našla tenhle článek:

https://www.netzplanet.net/italien-sardinien-hunderte-afrikanische-fluechtlinge-zetteln-gewaltsamen-aufstand-an/

Takže tam jsou taky :-( , kousek od našeho letiště....ubytování budeme v Isola Rossa....
Otázkou je, co vše dokáží média.... včera jsem mluvila s češkou žíjící v Itálii (Neapol) a říkala, že žádné nebezpečí nepocítila....utečence nepotkává, prý je drží v táborech....

• Anonym (2)
Romana
30.06.2015 21:03 134.3.246.***

Zdravím, právě jsme se vrátili ze Sardinie a jelikož jsem tam nebyla na netu, tak mě zajímalo, co se píše o situaci s uprchlíky. Bydleli jsme také v Isola Rossa (a spousta dalších Čechů, což nás celkem prekvapilo) a za celých 12 dní jsme nepotkali jediného uprchlíka.. Nebo jsme ho aspoň nepoznali :-) a to jsme jezdili všude možně od Stintino po Porto Cervo. Do září samozřejmě daleko, ale teď to byla paráda a žádné stresy... (((clap)))

• Anonym (10)
  • Anonym (2)
dopr 02.07.2015 16:15

Nejde mi do hlavy kudy, jak a z jekaho duvodu by meli migranti byt jen zavadit o Sardinii :-|

• Anonym (15)
Martina
05.07.2015 23:48 188.175.8.***

Dekuji za aktulani info, snad to tak vydrzi az do zari ;-)

Neregistrovaný uživatel
26.03.2016 19:57 94.112.228.***
Neregistrovaný uživatel
06.05.2016 14:36 88.102.39.***
Re: Sardinie uprchlíci 2016 

Také by nás zajímalo jaká je aktuální situace na Sardinii..chtěli bychom tam zavítat letos v červnu/červenci. =-O :-\

• Anonym (7)
Neregistrovaný uživatel
23.07.2016 10:24 94.39.77.***

Zrovna jsem na Sardinii a uprchlici tady teda jsou a celkem hodne...teda v Cagliari a okoli....potuluji se po ulicich a parcich...sice neobtezuji, ale rozhodne jim neverim ...

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu