A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Uprchlíci na Sardinii

| katkap1
katkap1
Ahoj všem cestovatelům :) Chtěla bych se zeptat na jednu věc- moje mamina jede v září na Sardinii a mě zajémá tamní situace s uprchlíky. Mediím moc nevěřím, jedni tvrdí to a druzí opak, tak budu ráda za názory a odpovědi těch, co to ví z vlastní zkušenosti. Díky. K.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Sally 18.02.2018 18:23
Re: Patriot 

A kdy jste tam byl naposledy? Byli jsme tam v červnu 2017 a nikde žádný problém. . Takový jako Vy ba měli stavět na pranýř a trestat za poplašné zprávy. Dovolená na Sardinii byla jedna z nejhezčích a určitě jsme nebyli na jednom místě. Od Bosy přes Alghero, Castelsardo, Santa Teresa, Olbia a zpět do Alghero.. 15 dnů a všude jen pohoda a klídek.

Takže Vaše rada je jen poplašná zpráva :-D

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
18.02.2018 12:49 80.92.253.***
Patriot 

Dnes bych tam nejel, je to samej zdravej nigerijec a spol. Problém je, že je sem tahají ty země, které je kdysi kolonizovali a v neposlední řadě USA, která dělá bordel ve světě! A my si je máme vzít, i když jsme v tom úplně nevinně?! Je to hnus, samá mafie a zničení Evropy! Já mám jasno >:) :-@

• Sally
  • Anonym (1)
  • Anonym (3)
Cagliari 

Nechystá se někdo do Cagliari koncem června 2017 do Cagliari?Ozvěte se,budeme v San Benedetu.

DoktorS 31.08.2016 11:08
Re: Uprchlíci na Sardinii 

ja se vratil dneska opet z IT a prave Sardosky a naprosty klid krome standardnich prodejcu :) taky jedna z nejkrasnejsich dovolenych - hlavne plaze v golfo di orosei...

Neregistrovaný uživatel
24.08.2016 14:28 193.33.127.***

Ze Sardinie jsem se vrátila 18.8.2016 - byla to jedna z mých nejkrásnějších dovolených. Ani jednoho uprchlíka jsem během své dovolené neviděla. Procestovali jsme celé východní pobřeží.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
17.08.2016 13:11 109.231.136.***
Štěpánas 26.07.2016 16:24

Já jsem se před týdnem ze Sardinie vrátila. Byli jsme tam na 3 týdny a objeli jsme jí velkou část. Od Alghera, přes severní pobřeží (Santa Teresa di Gallura, Palau.. až po Golfo di Orosei), potom jsme jeli na jih ( je pravda, že v Cagliari jsme se zastavili jen na jeden den na plameňáky :-).A potom jsme dojeli až do Iglesias a Buggerru. Všude byl klid. Neříkám, že jsme nikoho nepotkali, ale rozhodně bych se uprchlíků nebála.

• Sally
DoktorS 26.07.2016 15:27

DOPR: je tam krasna priroda a plaze ne :'(

DoktorS 26.07.2016 15:26

no ja letos jedu po 4. a taky sem to projizdel skrz naskrz a nikde nic, ale velky mesta me moc nezajimaj a tam jich par bude vzdycky, jinak Sardoška je takovej stát ve státě a nemívaj tam zasadnejsi problem, jedine prave na tom na jihu (prave Cagliari a okoli),kam priplouvali resp je na voj./zachran. lodich privezou, nejaky to povstani tam bylo a ta afera se svrabem nebo co :) jinak to sou samozrejme primarne cerny uprchlici/cernosi - jedina vyhoda asi ta, ze nemaj v batohu bombu :)

• Sally
Neregistrovaný uživatel
24.07.2016 12:32 188.175.133.***

Byl jsem 12.6. - 29.6. Projel jsem to od Santa Teresa di Gallura až po Golfo di Orosei.Uprchlíky jsem nezaznamenal a podle mě ubylo i černých prodejců na plážích.(myšleno oproti minulým letům,byl jsem po sedmé)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu