A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Ubytování v Lago di Garda

| Carrie1
Carrie1
Ahoj, rádi bychom jeli v létě k Lago di Garda. Nevíte někdo jak je tam začátkem září? Navíc cestujeme se psem...nemáte někdo zkušenosti, případně doporučit ubytování? Budu vděčná za cokoli :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
29.10.2016 16:41 89.235.56.***
Re: Ubytování v Lago di Garda 

Když si otevřete internet ubytování na Lago di garde tak má každý tak cca sedmý hotel možnost ubytovat domácí zvířata. Hodně štěstí.

Neregistrovaný uživatel
08.02.2016 05:06 91.199.164.***

Pocasi na garde je zacatkem zari v pohode,da se jeste koupat a teplota vyduchu i v noci je prijemna,byl jsem tam jiz 3krat v zari a vyzdy nam pocasi vyslo,neprohloupite,kdyz tam v zacatku zari pojedete,neni jiz takove horko,cau Vladislav.

Sally 28.06.2015 19:18

Já jsem objednával hotel v Rive del Garda, v Ladro, Florencii i Populonii bez problémů přes Booking.com. Za snad rozumnou cenu. Vyjíždíme 4.7. z Brna, ale nějak se mi nezdá trasa z navigace, kdy mě vede někudyma bokem. Já něl za to, že pojedu po dálnici až do Udine. Tak musím asi pořádně proštudovat mapu.

• Anonym (2)
Jaroslav
28.06.2015 17:44 37.48.62.***
Re: GardaTravel 

Dobry den, zkusenost budu mit velmi brzy jelikoz zitra pres tuto cestovku objednavam ubytovani.. Tak jsem zvedav. Hotel Garda Belevue.. Kam vy? Jarda

Jarda
28.06.2015 17:42 37.48.62.***

Dobry den, vsiml jsem si ze jste byli v Lago di Garda.. Chtel bych se jen zeptat kudy jste jeli a jaka cesta do Gardy je nejlepsi.. Nejake varovani apod? Dekuji moc Jaroslav. Info prosim na mail:jarekzlin@email.cz

• Anonym (1)
Petra
23.06.2015 15:24 195.113.116.***
Re: Kemp se psem 

Dobrý den,
kde jste prosím s pejskem přesně byli ? A ubytování ? Děkuji.

• Anonym (2)
frida
21.06.2015 19:09 93.181.89.***
GardaTravel 

Máte, prosím, někdo zkušenosti s CK GardaTravel? Chceme si přes ni zamluvit ubytování. Díky

HonzaH 13.07.2014 13:51

Pesani u Lago di garda v podvečer

HonzaH 13.07.2014 13:50

Pesani u Lago di garda

• Anonym (1)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

HonzaH 13.07.2014 13:49

Pro pejskaře, kteří mají obavy zajet k sladkovodnímu Lago di Garda se svým 4nohým členem rodiny přikládám pár fotek, že mohou být naprosto bez obav :-) V okolí městeček Garda a Bardolino jsem viděl tolik pejsků, že by se to na Orbion nevešlo :-)
Když nás viděla panička, že ji fotíme s pesanem, vzala mu packu do ruky a zamávala s ní na nás :-) Pesan byl ze začátku nedůvěřivý ve vodě, ale potom sám plaval - samosebou vedle své paničky :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu