A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Ubytování přímo v Benátkách (ne Benátsko)

| kira1
Ahoj. Pročetla jsem diskuzi a k mému překvapení toto téma úplně chybí. V recenzích hotelů taky nic. Máte tipy na ubytování ve slušném hotýlku či penzionu za rozumnou cenu? Posílám tam své starší rodiče, tak ne 4.p bez výtahu. A máte někdo zkušenost s hotely typu B&B přímo v Benátkách? Prosím piště opravdu jen o Benátkách, žádné Caorle, Cavallino, Mestre a pod. Díky za ohlasy. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
30.04.2016 18:06 109.150.34.***
Hloupost! 

Tady na Orbionu se pise: dbejte na ubytovani v centru Benatek-sezenete sice levnejsi ubytovani,ale budete se muset dopravovat z jinych ostrovu a ztracet cas cekanim na spoje...atd....
Ja budu za mesic a pul ubytovan na ostrove Sacca Fisola na lodi a prave na to se tesim....vyhlidka z paluby na Benatky a ne cucet nekde do dvora(pokoje s vyhledem na kanal jsou predrazene).A dopravit se do centra vodnim autobusem je otazkou 5-10-i minut tak nac ta panika? ;-)

Jiri
30.09.2014 04:40 188.75.128.***
HH 

Zdravim,tak mi letime 29.11. a hotel primo v centru 4min.od Sv.Marco a na 3 noci se snidani pro dva 4500 Kc. Pro 2 tedy jsme zapomnel dodat,ale zase je to primo v centru to je vyhoda. Kdyby jste meli nejakou radu budeme vdecny za kazde info ,hlavne cesta z letiste,asi taxi do mesta a pak tim vlakem.Nevite nekdo kolik tam stoji taxiky? Dekuji aknoh1@seznam.cz

Beruška3 04.02.2013 14:46
Ubytování 

Zdravím všechny, tak mi odlétáme do Benátek v sobotu 9.2.2013 na 4 dny snad vyjde počasí. Ubytování máme přes booking.com kousek od Mestré v Marghera
( hotel ALL Seasons Venezia )
Akorát nevím jak to je s tou síťovou jízdenkou na 72 hod za 35 euro. Měla by platit v Benátkách v Mestré, ale jak v Marghera to nevím ?
A nemáte někdo zkušenosti z vlakem ze stanice TREVISO CENTRALE do stanice MESTRE ? Vlak má zastavku přímo u letiště.........?

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Sally 27.01.2013 06:49
Re: Ubytování 

Pře booking jsem to zkoušel, ale já nechtěl přímo Benátky, ale jsem 20 minut od Benátek va Favaro Veneto. Pár metrů od hotelu mi staví autobus. Vyjde nás to 2 pokoje pro 4 lidi ne 2 noci se dvěma snídaněma na necelých 6.000,- Kč :-)

Neregistrovaný uživatel
25.01.2013 15:23 79.227.183.***

ceny jsou vysoké a asi se už nezlevní, nicméně občas se dá hledat více soukroměji

www.housetrip.com

www.airbnb.cz

doporučuji vždy před rezervacemi kontaktovat majitele a doptat se (nebo i zkusit smlouvat - což není snadné kvůli profláknuté turistické destinaci)...

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
HonzaH 01.03.2010 21:52
RE: Našla jste něco 

pro danane:

v profilu Via
http://italie.orbion.cz/hotely/eden/

nebo kontaktujte cestovatele Jala na profilu:
http://cestovatele.orbion.cz/jala/

(viz její cestopis Benátky 2009)

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
danane
01.03.2010 08:59 85.207.118.***
Našla jste něco 

Dobrý den, našla jste něco? Chtěla bych vzít do Benátek maminku, ale potřebuje často odpočívat, tak aby hotel byl v dosahu. Děkuji

• Anonym (3)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Anonymous user 12.10.2009 09:20
Ubytování 

Asi už je to s křížkem po funuse, ale zkuste booking.com

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
kira1
23.08.2009 15:33 84.42.185.***
Ubytování přímo v Benátkách (ne Benátsko) 

Ahoj. Pročetla jsem diskuzi a k mému překvapení toto téma úplně chybí. V recenzích hotelů taky nic. Máte tipy na ubytování ve slušném hotýlku či penzionu za rozumnou cenu? Posílám tam své starší rodiče, tak ne 4.p bez výtahu. A máte někdo zkušenost s hotely typu B&B přímo v Benátkách? Prosím piště opravdu jen o Benátkách, žádné Caorle, Cavallino, Mestre a pod. Díky za ohlasy. ;-)

• Anonym (4)
  • Anonym (9)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu