ckevasulcova 25.04.2010 14:23
hotel teresa 

dobry den, asi by nebylo spravne, abych vam odpovedela primo ja :) ale kdyz zkusite do vyhledavace zadat "hotel teresa caorle" urcite se vam zobrazi prispevky klientu, kteri u nad na hotelu stravili dovcu nebo i jen prespali. (dalsi prispevky viz napr. http://gruntorad.cz/2009/07/11/more-s-aerobicem-je-za-nami-ach-joooo/). zdravim, l.s.

• ckevasulcova
  • Anonym (4)
evulinka 25.04.2010 20:52
RE: hotel teresa 

Tuším správně spojitost s ck Eva Šulcová,že???? Děkuji za vaši reakci na můj dotaz.Některé příspěvky jsem si pročetla...a našla jsem samé kladné ;-) Takže se k vám na konci května už moc těším.

dandda 27.04.2010 11:48
RE: RE: hotel teresa 

Dobrý den, my jedeme od 5. června do residence Otello, chtěla jsem se zeptat, od kolika hodin se ubytovává a jestli se máme hlásit na hotelu Teresa? Díky za info :-)

• Anonym (1)
Hana64
20.06.2010 17:36 93.99.187.***
RE: RE: hotel teresa 

Jaký je hotel Teresa? Nejsme nároční, chceme jen běžnou stravu a čistý pokoj. A hlavně ne u rušné silnice. Můžete ho doporučit?

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
evulinka 20.06.2010 22:49
RE: RE: RE: hotel teresa 

Tak myslím,že tohle hotel Teresa naprosto všechno splňuje plus blízkost pláže,promenády,obchůdků,přístavu....Byla jsem spokojena.

dandda 21.06.2010 09:44
RE: RE: RE: RE: hotel teresa 

.. a jídlo super, my jsme bydleli v apartmánu, ale chodili jsme si na obědy, paní kuchařka je moc šikovná a kolikrát se nás i ptala, na co bychom měli příště chuť .. vařila českou i italskou kuchyni, výživná i lehká jídla .. na váhu jsem si radši ještě nestoupala
A celkově tam vládne taková rodinná atmosféra, zadarmo vám půjčí takové šlapací vozítko, projezdili jsme tam město a pro ty, co potřebují i dětský kočárek a pro děti tam mají spoustu hraček.
Ulice není rušná a paní delegátka moc milá a starostlivá paní, pokoje (jednu noc jsme si připlatili na Terese) menší a jednodušší, ale čisté a myslím, že vybavení stačí. Nenarazila jsem tam na nikoho, kdo by nebyl spokojený. :-D Přeju hezkou dovolenou a přikládám fotku vozítka.

• Anonym (1)
Hana64
21.06.2010 11:22 93.99.187.***
RE: RE: RE: RE: RE: hotel teresa 

Díky.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@