Carrie1 26.02.2010 15:09
Ubytování v Lago di Garda 

Ahoj, rádi bychom jeli v létě k Lago di Garda. Nevíte někdo jak je tam začátkem září? Navíc cestujeme se psem...nemáte někdo zkušenosti, případně doporučit ubytování? Budu vděčná za cokoli :-)

• Anonym (6)
  • Anonym (1)
admin2 08.06.2011 14:02
Re: Ubytování v Lago di Garda 

Zdravim, testuji v tomto novem systemu fungovani slucovani temat, brzy by se tu mela objevit kompletni diskuze z vcerejsiho zamceneho tematu o ubytovani v Lago di Garda. Vzhledem k tomu, ze uzivatel fredyme na odpoved celkem specha, tak radeji jeho stezejni prispevky preposilam uz nyni:

Ahoj cestovatelé,prosím o radu:v srpnu bychom se chtěli s rodinou cestou zpět ,zastavit u tohoto jezera,tak na 3 až 4 noci,nemůžu ale sehnat ubytování..Nabídka je jednak už ted',vzhledem k blížícím se prázdninám,minimální a navíc,jak je to v Itálii zvykem,většinou týdenní.Může někdo poradit,kde hledat nebo na koho se obrátit? Mnohokrát děkuji:-)

..ještě ohledně typu ubytování:camp,apartmán,až v poslední řadě hotel...

Diky moc vsem za odpovedi!

HonzaH 08.06.2011 14:42

fredyme:
Tady jsou 2 kontakty na ubytka v Riva del Garda:

http://www.ambraresidence.it/IT/listino-prezzi/

http://www.cristine.it/eng/index-4.html

Anonymous user 09.02.2012 20:51

Zdravím všechny kdož se chystají vyrazit k tomuto super jezeru. Písněte na můj mailík - v profilu - určitě dáme dohromady ubytování kolem ceého jezera. Každý rok bývá velký zájem, tak jestli můžu doporučit, neváhejte. ;-)

Luca
09.08.2013 20:22 89.103.135.***

Dobrý den,

sice je to už starší diskuze, ale zkouším... Podařilo se někomu najít vhodné ubytování? Nejlépe kousek od centra města, od jezera, nějaký kemp s bazénem, za dobré kačky a kam můžou i pejsci? Díky moc za každý tip :-)

PetrHof nepřihl.
09.08.2013 21:46 217.117.216.***

Teď jsme tam byli autokaravanem.... zkuste si dát mapy google, tam podle pobřeží Lago d G uvidíte ikony kempů, nehledě na to, že na satelitní mapě je vidět jestli je tam bazén apod., když kliknete na ikonu, vždy je tam webová adresa. Já jsem si takto také hledal kam a co.... :-) U Lazise a Peschiery jsou určitě kempy s tobogánama....

• Anonym (1)
HonzaH
09.08.2013 23:02 85.71.171.***

Zkuste také http://campinglagodigarda.it/ , kde máte mapu jezera a v ní městečka, na které když kliknete, zobrazí se Vám kempy. U těch jsou piktogramy, značící vybavení. U spousty kempů jsou psány i podmínky pro pesany.
Nepočítejte však s tím, že kousek od jezera a centra měst najdete "zázrak" za pár €. Ten možná najdete výrazně dál, ale ne v sezóně.

Neregistrovaný uživatel
12.08.2013 14:15 90.179.198.***

Díky moc za tipy, určitě se podívám :-) chceme jet příští rok v květnu/červnu a ráda si něco najdu už takhle dopředu, v klídku. Děkuji :-)

Neregistrovaný uživatel
12.08.2013 16:49 90.179.198.***

A ještě mě napadlo, dá se tam jet v červnu jen tak a na místě si vybrat? Jako třeba v Chorvatsku? Pokud ještě není sezona? Nebo radši si nějaký kemp zamluvit předem? Má s tím někdo zkušenost? :-)

HonzaH
12.08.2013 23:03 85.71.171.***

Ano dá, . . . jsou tam mraky kempů. Nejvíce jich je na jihovýchodním pobřeží od městečka Garda, Bardolino, až po Peschiera. Dále pak směrem k Desenzano a po pobřeží na západ směrem k Saló. Pokud Vám nebudou vyhovovat kempy, budete míjet cedule s nabídkou na ubytování všeho druhu. Informace o ubytovacích kapacitách najdete i v místních infocentrech, kde budete naleznte kontakty na místní provozovatele.

Štěpánas 13.08.2013 20:56

Přesně jak píše Honza. Na místě si určitě také vyberete. ( A je jedno, jestli se budete chtít ubytovat v kempu, apartmánu nebo v hotelu. ) Já bych vám ale doporučovala vybrat a objednat si něco předem. Máte rozhodně větší možnost výběru. Já sama odjíždím k Lago di Garda ( Sirmione) tento pátek a ubytování máme objednané už asi půl roku ;-) .

Jarda
28.06.2015 17:42 37.48.62.***

Dobry den, vsiml jsem si ze jste byli v Lago di Garda.. Chtel bych se jen zeptat kudy jste jeli a jaka cesta do Gardy je nejlepsi.. Nejake varovani apod? Dekuji moc Jaroslav. Info prosim na mail:jarekzlin@email.cz

• Anonym (1)
Sally 28.06.2015 19:18

Já jsem objednával hotel v Rive del Garda, v Ladro, Florencii i Populonii bez problémů přes Booking.com. Za snad rozumnou cenu. Vyjíždíme 4.7. z Brna, ale nějak se mi nezdá trasa z navigace, kdy mě vede někudyma bokem. Já něl za to, že pojedu po dálnici až do Udine. Tak musím asi pořádně proštudovat mapu.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
08.02.2016 05:06 91.199.164.***

Pocasi na garde je zacatkem zari v pohode,da se jeste koupat a teplota vyduchu i v noci je prijemna,byl jsem tam jiz 3krat v zari a vyzdy nam pocasi vyslo,neprohloupite,kdyz tam v zacatku zari pojedete,neni jiz takove horko,cau Vladislav.

Neregistrovaný uživatel
29.10.2016 16:41 89.235.56.***

Když si otevřete internet ubytování na Lago di garde tak má každý tak cca sedmý hotel možnost ubytovat domácí zvířata. Hodně štěstí.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@