Petr
02.08.2012 10:45 62.209.240.***
HOTEL ROSSELLA RIMINI 

Dobrý den, v červenci jsme byli v hotelu Rossella, standartní ubytování, většinou bez balkonu, výhled budˇ do dvora nebo na cestu.Za balkon 1,5x1m jsem připlatil 1000,- Kč Česká kuchyně ( včetně českého pečiva) velká bída. Petr

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
PRoman 03.08.2012 12:37
residence selva 

Já mohu doporučit apartmány v residenci Selva v centru Miramare.Koncem června jsme za 2 týdny ubytování platili kolem 18 tis.
Apartmán velmi pěkný,terasa asi 35 metrů čtverečních(!!!)s výhledem na moře,80 m od pláže,100 m od supermarketu,blízko večerní trhy,střídavě pouliční divadlo nebo koncerty.
Po krátké domluvě v agentuře jsme dostali klíče už v půl desátý.Prostě super. :-D

• Anonym (16)
Romana
10.09.2012 22:02 94.143.232.***
Re: residence selva 

Mohu souhlasit, že apartmány jsou prostorné, udržované,jejich vybavení a zařízení je typově starší, ale plně funkční. parkoviště ve dvoře. Vstřícný a ochotný správce, komunikace v Aj bez problémů. Byli jsme zde poslední týden v srpnu a první týden v září -katastrofa. Vhodné asi jen pro mladší a nebo majitelé špuntů do uší. Každý den cca od 20.30hod. do 2.00hod ráno před apartmánem velmi hlasitá produkce indiána s flétnama (3melodie stále dokola) a vedle v restauraci ruské KARAOKE. Odjeli jsme s dětmi o 3dny dříve, konečně se domů vyspat.

klientka
14.08.2012 11:58 85.93.112.***
Re: HOTEL ROSSELLA RIMINI 

My jsme byli v hotelu Rosella v srpnu, pred tydnem, hotel spise pripada jako rodinny podnik. Ceska strava je pripravovana bez citu, odflaknuta prace, dokonce i vetsina potravin se mi zdalo byli dovezene z CR, proste setri se tam na cem muze. Musim uznat ze je tam relativne cisto ale nedostanete rucniki, ktere jsou soucasti sluzeb kazdeho 3 hvezdickoveho hotelu. Jedine prijemne lide jsou ceska recepcni - profesionalni a vstricna mila osoba, a italsky spolumajitel hotelu, ktery tam vice mene udrzuje poradek. Jinak personal nevychovany, a drzy a jedna velmi neprijemnym zpusobem. Jeste musim dat za pravdu, ze v posledni den po vystehovani s pokoju behem dne hotel poskytuje misto pro zavazadla, posezeni na terase a sprch se zachodem, coz je od nich moc mile. Ovsem pokud by mela na vyber, tak do ceskeho hotelu nikdy uz nepojedu!

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.08.2012 12:04 62.209.240.***
Re: HOTEL ROSSELLA RIMINI 

Plně s vámi souhlasím, taky jsem tento hotel navštívila v červenci a už nikdy více.Arogantní český personál, strava bídná- nikde jsem něco podobného nezažila. O:-)

• Anonym (4)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@