A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Rybaření Itálii

| Italia
Italia
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je tu někdo, kdo si bere do Itálie rybářské náčiní a jaké s tím má zkušenosti. Dá se v Itálii jít na ryby? Kam? Je lepší jít na kanál a nebo to jde i na moři? Jakou výbavu vozíte? Je třeba nějaké povolení? Děkuji všem za reakce. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.05.2019 16:02 85.237.234.***
Kalabria 

Dobý deň. Cez leto idem do Kalabrie na dovolenku. Chcel by som sa spýtať či je možné chytať z pláže bez povolenia. Ďakujem :-)

Neregistrovaný uživatel
13.04.2019 23:35 89.24.32.***
Pravidla Itálie 

Dobry den,nevi nekdo o zmenach rybareni na kanálech?na sumce

Neregistrovaný uživatel
08.02.2016 18:02 188.167.104.***
Re: RS FISH 

Haló, kluci z RS FISH. ;-) Když už chcete vystupovat jako více lidí, jako fiktivní zákazníci a dělat si tady zdarma reklamu, alespoň skuste měnit IP adresu z které píšete všechny ty příspěvky. Takhle to působí mírně komicky...
Z IP adresy 84.42.162.*** je tady jednak pochvalní příspěvek, pak otázka co je to RS Fish, pak pochvala za flaxi pasy, pak se zas někdo diví, že tam jde nakupovat za flexi pasy, pak pochvala od manželky co tam kupovala... :-D :-D
Jako možná je RS Fish fakt supr obchod, ale když je nucen délat reklamu takhle, působí to divně ;-)

• Anonym (7)
Neregistrovaný uživatel
15.09.2015 14:53 89.31.57.***
Rybaření u moře 

jsem byl párkrát chytat s kámošem v Chorvatsku a musím říct, že to byl perfektní zážitek. Lepší týden jsem v životě nezažil. Ale lidí, co by jezdili rybařit do Itálie, tak to nemám zkušenost. ;-)

Neregistrovaný uživatel
15.09.2015 13:34 176.9.25.***
Re: Rybaření Itálii 

Tak v Itošce jsem ještě na rybách nebyl, ale řekl bych, že rybařit se dá určitě všude. Jen musíš vědět, kam zajít. A když máš dobrou výbavu, tak to možná ani vědět nepotřebuješ :-D

Honza
02.05.2015 15:07 89.176.131.***

Určitě jsou tam skvělé místa k rybaření. :) Už jsem tam na ryby byl přímo na moři a větší zážitek jsem nezažil. Je to tam fajn. Jen ty, moře a ryby. :) Ale pořiď si nějaký lepší prut, budeš ho tam potřebovat. Já bych asi zašel do nějakého rybářského shoppu a nechal si tam poradit podle toho jak moc zručný rybář jsi. Já mám dobré zkušenosti s RS fish. Poradili mi dobře a rybaření jsem si užil. :)

jenda frako
08.04.2015 16:04 94.74.225.***
to jsi ty 

miki snad jo frako O:-)

Jenda
14.07.2014 15:17 95.82.175.***

myslím, že by ses měl vykašlat na všechno co se netýká rybaření (myslím ty rady zde) a zajít do nějakého rybářského šopu a poradit se přímo s nimi. Já osobně doporučuji http://www.mlsport.cz/ - jsou z Brna a mě vždy poradili a nebyl problém ani se zeptat po mailech.

Radek
06.03.2014 12:50 86.49.147.***

Ahoj já si sebou beru základní výbavu, ale jestli budeš chytat z moře tak se tak zařiď. Na ryby se tam dá jít. Můžeš chytat ze břehu, nebo z moře. Na moři povolení nepotřebuješ.
Jinak na co by jsi neměl zapomenout jsou dobrý sluneční brýle. Musím se s těma svýma pochlubit, protože jsem z nich úplně happy. 8-) Mají polarizační filtr, který zabraňuje odleskům a taky vysokou UV vrstvu. Díky nim se mi už nestalo, že by mi nějak ta mrška uplavala … Na moři to zvlášť potřeba, protože tam se to světlo odráží jak šílené, ale po nasazení brýlí jsem viděl úplně v pohodě. ;-) http://www.bryle-polaroid.cz/bryle-pro/polarizacni-slunecni-bryle-polaroid-p8135a.html

Neregistrovaný uživatel
22.02.2014 11:16 85.135.28.***
Re: Rybaření Itálie 

Ahoj majkle, do itálie si můžeš vzít jakékoliv vybavení určené k mořskému rybolovu. Ale to je asi jasné, tedy pokud nehodláš lovit v nějakých řekách, což asi nepředpokládám. Hňápnul bych v přípdě možnosti lovit z lodi něco na muškařinu a jinak asi normálos plavnou. Co se prutů týče. Upřednostňuju sumčáky. Mám tento http://www.uhalibuta.cz/u-halibuta/eshop/6-1-/21-2-Pruty-pro-morsky-rybolov/5/398-Prut-Milo-Pro-System-CATFISH-3-3 - úplně stačí.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu