A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

ROSOLINA MARE + nákupy + zábava

| Petr Petržilka
Jedu poprvé do této destinace RSOLINA MARE. Četl jsem, že je daleko levnější provést nákupy potravin mimo tuto destinaci. Nikde jsem ale nečetl kde konkrétně, popř. kam budu musej jezdit za tak výhodnými nákupy. Taktéž by mne zajímala kultura a vyžití aquapark a Mirabilandia. Italsky neumím a nevím kde tyto parky hledat (adresa donavigace) a cenové rozpětí pro 4 člennou rodinu, popř. další jiné vyžití pro děti. Za odpovědi díky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.08.2019 23:33 83.208.166.***
Re: 

Ahoj,v Rosolině budeme odpoledne,23.8.,autem. :-)
Pokud budete mít někdo trable s přemístěním,ozvěte se,třeba sms na +420608532037,Vás svezu italským autem s českou spztkou 8-)
David

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.08.2019 11:25 130.93.16.***
Re: ROSOLINA MARE + nákupy + zábava 

Autem jsou nákupy jednoduché. 9km zpět do Rosolina. Velké nákupní centrum Lando. 20km na Benátky je Chioggia a Lidl. Ceny normální jak u nás. Mirabilandia je trošku z ruky. Ale to je na vás.

Neregistrovaný uživatel
30.06.2019 20:10 37.48.25.***
Neregistrovaný uživatel
10.01.2017 13:23 81.25.16.***
Re: Rosolina Mare 

Dobrý den i mi letos jedeme do Rosolina Mare Milla tak jsem se chtela zeptat jak jste byli spokojené?a jaké bylo ubytování.Dekuji moc za info

• Anonym (10)
Neregistrovaný uživatel
15.07.2016 21:43 37.188.234.***
Rostlina Mare 

Zdravím všechny letos jsme byly poprve Na dovolené v Rosolina Mare ubytování pěknè cena za 7dni 10tis v rezidenci Vanda,vzdálenost k moři cca 5minut. Ceny v marketech vyšší ale kdo ma auto přejede si do Rosoline do marketu IperLando kde jsou ceny podstatně nižší ! Co se tyče pláže zklamání... 2 dny lehce zakalené kraje pláže, po bouřce se to ještě zhoršilo sice to následující den stáhly traktorem ale 3 dny opravdu humus.. Mám fotky dával jsem je na googl recenze ale vymazali mi je....

• Anonym (1)
Martin
25.08.2015 18:37 185.40.81.***
Re: ROSOLINA MARE + nákupy + zábava 

výhodné nákupy potravin jsou v nedalekém městečku Rosolina cca.8 km od letoviska směr Ravenna , je tam větší a hlavně levnější obchoďák Iperlando,opravdu jen na ovoci a zelenině ušetříte hodně peněz.

Ilona
18.08.2015 09:53 46.13.60.***
Rosolina Mare 

Dobrý den, v pátek odjíždíme do Rosolina Mare Villa Milla, máte s tímto ubytováním někdo zkušenosti? Ve městě jezdí turistický vláček, nevíte někdo kolik stojí a jak je okruh dlouhý? A ještě jeden dotaz na turisty co danou destinaci znají, slyšela jsem, že jezdí vlaková doprava do Benátek, nevíte někdo kolik stoji z města Mestre vlak do Benátek, moc by mi to pomohlo. V Benátkách je poplatek za vjezd autobusu 350 Eur, který se nám samozřejmě nechce platit. Děkuji předem za odpovědi :-)

• Anonym (1)
Olina
17.08.2015 15:34 82.144.135.***
Re: 

Máme to též tak...od agentury je to asi 1 km...též mám velkou radost

Marie
21.08.2014 13:33 37.188.229.***
Villa Milla 

Vyrazime za par dni do Rosolina Mare-primo Villa Milla-mate prosim nekdo zkusenost, jak je to s loznim pradlem? Bohuzel v cestovce nebyli schopni nam dotaz zodpovedet:(
Dekuji za pripadne informace.

Anna
14.08.2014 00:22 88.81.83.***

Příští týden v pátek 22.8. odjíždíme autobusem s CK AZZURRO do Rosoliny. Ubytováni budeme ve VILE ARMIDA. V Rosolině máme být brzy ráno, ale ubytováni budeme až po 16 hod. Autobus nás prý vysadí u kanceláře delegátky a pak prý si musíme vzít taxi, aby nás dovezli k apartmánu.Jedu s manželem a s dcerou a její rodinou, takže se ani do jednoho taxíku nevejdeme. Jezdíme do Itálie každý rok, několikrát jsme byli na Gargánu, v Capo Vatikánu, ale nikdy jsme se nesetkali s tím, že bychom se museli plahočit se zavazadly bůhví kam, když nemáme ponětí, kde se ARMIDA nacází, nebo platili drahé taxíky. Jsem z toho znechucená a proto prosím, máte-li s tím někdo zkušenost, odpovězte a poraďte. Děkuji. Anna

• Anonym (21)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu