A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Rimini

| Jetro
Ahojte,v červenci se chystáme s rodinkou do Rimini. Má někdo z tohoto města nějaké poznatky, rady kam juknout . Díky Pítrs ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
13.07.2019 09:51 91.237.237.***
Rodina Pechanzova. 

Byli jsme v Itálii-14 dní autem,a tak si dejte pozor na Rimini,je to hezké město,moře špinavé voda po kolena a teplá jako kafe.Na pláž si nesmíte vzít své sezení a lehátka můžete si za 20 ,- Euro pronajmout slunečník s lehátkem,proto měli vše po celou dovolenou prázdné lehátka,Pizzu umí toť je vše ! Pokud jedete karavanem,musíte si dát velký pozor na pokuty,policie Vás bude lovit na každém parkovišti,mi jsme si u našeho auta sedli na své židličky a do 5-ti minut přijela policie,a snad 1 hod. nás dusily,jediné co uměli nám německy řekli,že máme pokutu-1.000 ,- Euro,pak to upravily na pouhých-100 ,- Euro. Já tu nesmyslnou pokutu platit nebudu,byla to sprostý šikana a útok na turisty,kteří jim tam vlastně vozí peníze a živí je! Nemohu nikomu Rimini pláže doporučit ! Ale, pokud si dovolenou chcete pokazit,tak Vám Rimini vřele doporučuji. Denně jsme se otáčeli,zda jsme něco špatného neudělali,a ten jejich jazyk(hrůza a běs) Mi umíme německy,ale oni německy mluvit nebudou,i když je tam němečtí turisté živí.Je to zajímavý až chamtivý národ.V životě bych tam již nejel,a pokud si tam chcete upravit nervovou soustavu,tak se vyvarujte tohoto města a radši zůstaňte doma, a ušetříte si nervy a hlavně velkou sumu peněz! ! ! :-* >:) :-$ :-S

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Nael 04.08.2014 11:22
Viserbella pláže 

Dobrý den, mohla bych vás poprosit o co nejčertvější informace - jak to je s neplacenými plážemi, najde se v blízkém dosahu Viserbelly?
A na placených plážích, kolik stojí plážový servis?
Díky.

Petraa1984 08.07.2014 18:53
Levna dovolena v Italii - Rimini 

Nabizim levne ubytovani v hotelu s plnou penzi v Rimini. Pro vice info mi piste na email petraa1984@seznam.cz

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Monika
17.06.2013 17:03 212.71.154.***
Rimini 

Dobrý den,
jedeme letos do Rimini konkrétně do Hotelu Dear v září od 14-21. Máte někdo z Vás zkušenost s tímto hotelem nebo termínem na dovolenou v druhé polovině září? :-)

Honza
11.06.2013 12:34 81.91.222.***
Rimini 

Zdravím, jedeme v srpnu do Rimini s dvěma dětma autem. Jedem z Ostravy a chtěli bychom se vyhnout italským dálnicím, máte s tím někdo zkušenosti? Jedeme do hoteli Ricchi, byli jste tam nekdo?

• Anonym (20)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

jadop
27.08.2012 13:36 213.155.225.***

Tak jsme se asi před 14 dny vrátili z hotelu Rossella a souhlasím s posledním komentářem na toto téma. Že je strava česká věděl každý předem a také mu muselo být jasné, jaké služby za dané peníze asi bude mít. Takže je to spíš otázka očekávání.
Nám jídlo špatné nepřišlo, ale rozumím tom, že některé zjevně rozmražované potraviny z ČR někomu vadily. Ubytování žádný luxus, ale viz výše. Šok trochu byla ona balkánská sprcha-na to opravdu nejsme zvyklí. A mě dost namíchla cena 6 EUR/den za klimu. Kromě toho, že bych klimu považoval za standard, tak CK všude deklaruje cenu 4EUR.
Moře je ale blízko a pro tříleté dítě ideální, se spoustou vyžití okolo. Celkově jsme byli spokojeni. Děkuji za rady zde stran cestování z Bologni - dost mi pomohly.

• Anonym (1)
Jana06
26.08.2012 20:14 188.75.180.***
Rimini 

zdravím,chtěla jsem se zeptat,zda něk¨do neví,jaká je vzdálenost Rimini-Lido Adriano,děkuji za odpo.

• Anonym (17)
Petr
02.08.2012 10:45 62.209.240.***
HOTEL ROSSELLA RIMINI 

Dobrý den, v červenci jsme byli v hotelu Rossella, standartní ubytování, většinou bez balkonu, výhled budˇ do dvora nebo na cestu.Za balkon 1,5x1m jsem připlatil 1000,- Kč Česká kuchyně ( včetně českého pečiva) velká bída. Petr

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Kristýna
24.07.2012 12:29 89.176.221.***
Hotel Me.Be. Rimini Itálie 

Dobrý den,
chci se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s tímto hotelem? nenašla jsem na něj žádné recenze:-) Děkuji

Jana
16.07.2011 14:14 82.100.0.***
rimini 

Nemáte někdo prosím kontakt na italskou cestovní kancelář, přes kterou by se dala objednat dovolená v Rimini v apartmánu. Takto vyjde dovolená levněji. Děkuji.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu