A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Rimini

| Jetro
Ahojte,v červenci se chystáme s rodinkou do Rimini. Má někdo z tohoto města nějaké poznatky, rady kam juknout . Díky Pítrs ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tinajka 01.03.2011 14:14
Hotel Rossella a pláž 

Ahoj, v červnu se chystáme do Rimini,hotel Rossella.Poradí mi někdo, jestli je tam plážový servis povinný, kolik stojí na den a osobu?Musí mít plážový servis zaplaceno i dítě (8 let)?Děkuji :-)

Nickkky
14.02.2011 22:37 93.153.7.***
restaurace 

Ahoj, v červenci se chystáme do Rimini,(MARINA CENTRO) máme hotel se snídaní a tak by mě zajímalo, jaké jsou možnosti a ceny v tamních restauracíCch za oběd či večeři,nic luxusního nehledám :-) kolik stojí pizza či těstoviny, nějaký typ na restauraci?

• Anonym (2)
sasasa 11.01.2011 11:20
RE: RE: RE: hotel rossella- povlečení 

Rossella-ta pláž blíž je placená ?jinak dá se tedy na veřejné pláži bez předplacení servisu,loni jsme měli 14 dní zaplacený servis a vubec jsme ho nevyužili byli jsme pořád v moři nebo seděli na břehu s dětmi a hrabaly hrady smí se stavět v Rimini?děkuji za info

• Anonym (1)
batunta
02.11.2010 16:09 89.203.143.***
RE: RE: hotel rossella- povlečení 

ahoj byla jsem tam taky a mam z tamo dobre zazitky

VS
30.06.2010 11:17 213.155.255.***
RE: hotel rossella- povlečení 

Ahoj, byla jsem tam hned první turnus - zahájení sezony. Povlečení je součástí vybavení. Jinak byla jsem velmi spokojena, personál vynikající - fantastická delegátka Lenička, obsluha velmi příjemná a kuchař rovněž.

cestovatel777
24.06.2010 09:58 83.208.50.***
hotel rossella- povlečení 

ahoj, musime si do rosselly dovest vlastní ložní prádlo?

badawi 23.05.2010 14:49
RE: RE: Hotely 

je pravda, že všechno muzea (letecké, mořské, Felinniho atd.) jsou v Rimini zdrama? díky

pollicini@seznam.cz
14.05.2010 10:24 81.25.28.***
RE: Hotely 

17x v Rimini-dobrý hotel Half Moon, Susy,
Trinidad, Oceanic, my ale teď jezdíme ke známým do Rivabely

halit13 18.02.2010 15:29
RE: Hotely 

Ahoj, boli sme vo Viserbelle, časť Rimini, ale túto časť obíď riadnym oblúkom, lebo ani more, ani hotel - u nás Helvetia parco nestáli za nič. Delfinárium je ozaj trošku nudné, deti sa pýtali - to je koniec....? Boli sme aj v akváriu, ale ja neviem, od všetkého sme očákavali niečo viac. :-( Pozri si recenziu na Helvetia Parco, tam som to rozpísala.

badawi 14.02.2010 15:53
RE: RE: RE: RE: Delfinarium 

děkuji za odpovědi. my hledáme něco menšího, jen tak na večer :-). jinak máme program opravdu nabytý až k prasknutí...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu