A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Rimini

| Jetro
Ahojte,v červenci se chystáme s rodinkou do Rimini. Má někdo z tohoto města nějaké poznatky, rady kam juknout . Díky Pítrs ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Andrea
07.03.2012 09:54 88.83.227.***
Re: Rimini 

Ahoj, chystáme se letos do Rimini. Máte někdo zkušenost s hotelem SOLE MIO ??? A jaké jsou poplatky na pláži u tohoto hotelu ?? A ještě jsem se chtěla zeptat na moře, jak dlouho musí člověk jít, aby sis zaplaval ? Děkuji za reakce.

Andrea
23.01.2012 10:49 88.83.227.***

Ahoj, chystáme se letos do Rimini. Máte někdo zkušenost s hotelem SOLE MIO ??? A jaké jsou poplatky na pláži u tohoto hotelu ?? A ještě jsem se chtěla zeptat na moře, jak dlouho musí člověk jít, aby sis zaplaval ? Děkuji za reakce.

Andrea
06.01.2012 16:14 94.112.30.***

Ahoj, chystáme se letos do Rimini. Máte někdo zkušenost s hotelem SOLE MIO ??? A jaké jsou poplatky na pláži u tohoto hotelu ?? A ještě jsem se chtěla zeptat na moře, jak dlouho musí člověk jít, aby sis zaplaval ? :-D Děkuji za reakce.

Tinajka 01.01.2012 09:14

Ahoj, tak třeba my jsme byli v Rimini od 17.června.Už v 9.ráno teploměr ukazoval 28 stupňů, opravdu úžasné letní počasí.Sprchlo pouze poslední noc a nebýt rozbouřeného moře, ani bychom nezjistili,že byla v noci bouřka a pršelo.A turnus před námi měl podle informací delegátky také krásmé počasí. <3

Neregistrovaný uživatel
23.12.2011 16:23 89.203.143.***

ahoj,v tvé diskuzi čtu,že jste jeli do Itálie už v červnu,jaké je tam(bylo)počasí tak brzy v červnu??díky za odpověď.Martina.

Tinajka 08.08.2011 16:44
Re: Reakce 

Vážený Pane, pokud jste si nevšiml, tak jsem ve svém sdělení napsala:ne každému je příjemné ...
Což logicky neznamená MNĚ.Já jsem psala předchozí komentář, kde jsem se o postižených spolucestujících ani nezmínila, jen jsem připadala dodatek-ne každému..Toť vše!

• Anonym (6)
weqishweqish 20.07.2011 13:54

Souhlasím...

Pepa
17.07.2011 14:46 89.29.24.***

Vážená Paní kdyby jste proti těmto lidem nic neměla tak něco takového ani nenapíšete,jsou to taky lidé jako každý z nás a za své poztižení nemůžou.Přál bych vám abyste jednou taky tak nedopadla ,rychle byste změnila názor.

Jana
16.07.2011 14:14 82.100.0.***
rimini 

Nemáte někdo prosím kontakt na italskou cestovní kancelář, přes kterou by se dala objednat dovolená v Rimini v apartmánu. Takto vyjde dovolená levněji. Děkuji.

Tinajka 27.06.2011 21:14

Ano, chci se také přidat k této záležitosti.Samozřejmě, proti osobám jakkoliv postiženým nic nemám, ale je pravda, že ne každému je příjemné scházet se s touto skupinou několikrát denně, nebo cestovat 15 hodin autobusem.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu