A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Rimini

| Jetro
Ahojte,v červenci se chystáme s rodinkou do Rimini. Má někdo z tohoto města nějaké poznatky, rady kam juknout . Díky Pítrs ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jadop
10.08.2012 09:55 78.45.54.***
Re: Rimini 

Díky moc. Já jsem tohle fórum našel náhodou, tak jsem ani nezkoumal, že už tu o té Boloni něco je. Nakonec se přidaly další důvody proč nestíháme odjet dnes, tak zítra už to bude lepší - naplánuji si teda dojezd do Boloni na 6h. Zkouška to bude asi spíš zpátky - asi tam teda radši pobudem a pojedem v sobotu až navečer.
Díky za informaci a přání. :-)

HonzaH
09.08.2012 18:54 85.71.171.***

jadop:
O Bolgogni se toho zde napsalo v diskuzních vláknech mnoho. V sobotu v sezóně tam chce být před 6 ráno. Úsek Bologna-Rimini je vůbec nejvytíženějším kusem dálnic. Navíc Vy jedete v top sezóně, kdy Italům začaly celozávodní dovolené. Do letoviska klidně přijeďte ráno. Většinou dostanete ubytování dříve, než je psáno. Zajděte si k moři , na zmrzku a tak, . . Určitě nejezděte o den později. Neděle je také pěkně našvihnutá. To samé mějte na paměti, až pojedete nazpět. Velký dopravní trafik je v sobotu až do pozdních odpoledních hodin.
Přeji pěknou dovču a šťastnou cestu :-)

jadop
09.08.2012 12:54 213.155.225.***

Díky moc za info. S tou Boloňou je to cenná informace. Bohužel nám to moc nevychází, protože v hotelu nás ubytují až ve 14hod, takže bychom v cíli byli moc brzo a po probdělé noci s malým dítětem asi bychom nejdříve ocenili ubytování a postel :-) Ale pořád lepší než stát v koloně. Možná by stálo za úvahu jet o den později, ale zase škoda peněz. I provoz by v noci sobota/neděle mohl být menší.
S tím parkováním teda budu doufat, že nám ho hotel zajistí.
Ještě jednou díky, dám kdyžtak potom informaci pro ostatní, jak jsme to zvládli. :-)

PRoman 09.08.2012 12:00

My jsme jeli v půlce června a cesta byla bez problémů.Je ale důležité,aby jste Bolognu projížděli před 6 - 8 ráno.Před 5 lety jsme do Bologni přijeli v 10 ráno a vyjeli z ní v půl jedný.Teď jsme vyjížděli z domova v 8 večer a v 7,30 s třemi zastávkami byli v Rimini.Cesta tedy trvala 11.5 hodiny.Nyní v sezóně budete mít hustší provoz,ale když vyjedete včas,tak nebudete mít problém.
Co se týče parkování,u hotelu by jste ho měli mít zajištěný.My měli apartmán a v agentuře nám pouze poradili,kde jsou ulice s vyznačeným volným parkováním.Takže jsme parkovali 300 - 500 m od apartmánu.Ulice jsou opravdu úzké a auta namačkaný na sebe, ale nakonec s tím žádný problémm nebyl.
Přeji hezkou dovolenou. :-)

jadop
09.08.2012 10:07 213.155.225.***

Nevím, jestli mi někdo ještě stihne odpovědět :-).
Zítra vyjíždíme do Viserby, do Rosselly, tak doufám, že to bude spíše podle těch lepších dojmů, co jsou taky ke čtení. Chtěl jsem se zeptat těch, kdo jeli autem. Jak se tam jezdí? A hlavně, jak vypadá parkování u hotelu? Podle google streetview jsou to dost úzké uličky a i když je to focené někdy v zimě, vypadá to tam dost narvaně. Nerad bych tam po 14 hodinách za volantem ještě bloumal a řešil, kde nechat auto. Měli jste někdo s autem nějaký problém?
Díky.

PRoman 03.08.2012 12:37
residence selva 

Já mohu doporučit apartmány v residenci Selva v centru Miramare.Koncem června jsme za 2 týdny ubytování platili kolem 18 tis.
Apartmán velmi pěkný,terasa asi 35 metrů čtverečních(!!!)s výhledem na moře,80 m od pláže,100 m od supermarketu,blízko večerní trhy,střídavě pouliční divadlo nebo koncerty.
Po krátké domluvě v agentuře jsme dostali klíče už v půl desátý.Prostě super. :-D

• Anonym (16)
Petr
02.08.2012 10:45 62.209.240.***
HOTEL ROSSELLA RIMINI 

Dobrý den, v červenci jsme byli v hotelu Rossella, standartní ubytování, většinou bez balkonu, výhled budˇ do dvora nebo na cestu.Za balkon 1,5x1m jsem připlatil 1000,- Kč Česká kuchyně ( včetně českého pečiva) velká bída. Petr

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Francisc
31.07.2012 21:57 85.162.108.***

Strávili jsme necelý týden (6 nocí) v hotelu President a byli jsme spokojeni. Ubytování s plnou penzí koupeno od německého Tour Operatora DERTOUR cca. za EUR 900,- pro 2 dospělé (dítě 6,5 leté zdarma). Slunečník a 2 lehátka na pláži "zdarma" (tj. v ceně ubytování). Doprava vlakem (ČR-Linz-Innsbruck-Bologna-Rimini) celkem cca. EUR 350,- a ubytování během transferů celkem cca. EUR 150,-.

• Anonym (26)
Kristýna
24.07.2012 12:29 89.176.221.***
Hotel Me.Be. Rimini Itálie 

Dobrý den,
chci se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s tímto hotelem? nenašla jsem na něj žádné recenze:-) Děkuji

Neregistrovaný uživatel
14.06.2012 09:19 109.231.135.***

Ahoj, my byli v Rimini vloni, ne sice v tomto hotelu, ale poplatky za pláž se pohybují víceméně stejně na placené pláži ( 10-15 euro za den).Do hloubky, kde už můžeš plavat ti stačí jít tak 100 m.Moře v Itálii je sice mělčí, ale nemusíš se bát, že si nezaplaveš :-).

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu