A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Rimini

| Jetro
Ahojte,v červenci se chystáme s rodinkou do Rimini. Má někdo z tohoto města nějaké poznatky, rady kam juknout . Díky Pítrs ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
tinajka
24.09.2012 17:40 91.103.166.***
Re: Rimini 

Ale ten nepříjemný ksich vás může potkat i v Tunisu, ať máte all inclusive nebo ne :-D.A ještě jednou opakuji, každý předem věděl, že jede do hotelu se dvěma hvězdama!!

• Anonym (1)
jana
24.09.2012 12:37 62.209.240.***

Nesouhlasím, taky jsem byla v hotelu Rossella a v dešní době, kdy ceny zájezdů na poslední chvíli Tunis, Turecko atd. se pohybují 8-9000 Kč ALL INCLUSIVE-a nikdo na vás nehledí kolik si berete jídla, by mě nikdy nenapadlo, že tohle je ještě možné, a mě nepříjemný ksicht hodně otráví, ikdyž ho vidím jen 2x denně u jídla, jsem přeci na dovolené. ;-) Radši si přidám 2000,- Kč a budu v pohodě.

Romana
10.09.2012 22:02 94.143.232.***
Re: residence selva 

Mohu souhlasit, že apartmány jsou prostorné, udržované,jejich vybavení a zařízení je typově starší, ale plně funkční. parkoviště ve dvoře. Vstřícný a ochotný správce, komunikace v Aj bez problémů. Byli jsme zde poslední týden v srpnu a první týden v září -katastrofa. Vhodné asi jen pro mladší a nebo majitelé špuntů do uší. Každý den cca od 20.30hod. do 2.00hod ráno před apartmánem velmi hlasitá produkce indiána s flétnama (3melodie stále dokola) a vedle v restauraci ruské KARAOKE. Odjeli jsme s dětmi o 3dny dříve, konečně se domů vyspat.

sasasa
30.08.2012 18:05 93.92.52.***

my byli počátkem června a za 5t.s dopravou a polopenzí za super cenu nejsem vubec náročná pokoj sice malý,vyhled na dvur školy a sprcha taky malá ,ale uplně to stačilo na přespání,jídlo jsme chodily ven,snídaně na hotelu a všechen čas jsme jezdily po výletech a u moře,plažový servis delegat i obsuha na pláži v pořádku a milá,hotel 2 hvězdičky ,ceny v baru a posezení venku pěkné ,personál byl na nás turnus příjemný :-)
červen 2011

pro náročnější to není

• Anonym (2)
jadop
27.08.2012 13:36 213.155.225.***

Tak jsme se asi před 14 dny vrátili z hotelu Rossella a souhlasím s posledním komentářem na toto téma. Že je strava česká věděl každý předem a také mu muselo být jasné, jaké služby za dané peníze asi bude mít. Takže je to spíš otázka očekávání.
Nám jídlo špatné nepřišlo, ale rozumím tom, že některé zjevně rozmražované potraviny z ČR někomu vadily. Ubytování žádný luxus, ale viz výše. Šok trochu byla ona balkánská sprcha-na to opravdu nejsme zvyklí. A mě dost namíchla cena 6 EUR/den za klimu. Kromě toho, že bych klimu považoval za standard, tak CK všude deklaruje cenu 4EUR.
Moře je ale blízko a pro tříleté dítě ideální, se spoustou vyžití okolo. Celkově jsme byli spokojeni. Děkuji za rady zde stran cestování z Bologni - dost mi pomohly.

• Anonym (1)
Jana06
26.08.2012 20:14 188.75.180.***
Rimini 

zdravím,chtěla jsem se zeptat,zda něk¨do neví,jaká je vzdálenost Rimini-Lido Adriano,děkuji za odpo.

• Anonym (17)
Tinajka
26.08.2012 19:17 91.103.166.***

Lidi, proboha, co je tohle za bezpředmětné komentáře?Copak si neuvědomujete, že za cca 7000,- kč ubytko se stravou i dopravou prostě nebude hotel Hilton?Všichni jste věděli, že jedete do hotelu s pouhýma dvěma *.A nepříjemný personál?Nezlobte se na mne, ale kolikrát za týden a k čemu vlastně ten personál kromě delegátky potřebujete?
My jsme v tomto hotelu byli, užili jsme si to tam báječně, v pokoji jsme trávili minimum času takže nám bylo jedno, jaký máme výhled z okna a personál jsme skutečně nepotřebovali.Jediné s čím mohu souhlasit, je strava.Snídaně a večerní polévky byly na pochvalu, ale hlavní chody opravdu slabý a nechutný podprůměr.

Neregistrovaný uživatel
25.08.2012 15:27 79.170.253.***

Máte pravdu, opravdu jen pro nenáročné, styl pro Čechy dobré.Horší dovolenou jsem nezažil, odfláknuté jídlo, ubytování s výhledem do zdi.Děs,

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.08.2012 12:04 62.209.240.***
Re: HOTEL ROSSELLA RIMINI 

Plně s vámi souhlasím, taky jsem tento hotel navštívila v červenci a už nikdy více.Arogantní český personál, strava bídná- nikde jsem něco podobného nezažila. O:-)

• Anonym (4)
klientka
14.08.2012 11:58 85.93.112.***
Re: HOTEL ROSSELLA RIMINI 

My jsme byli v hotelu Rosella v srpnu, pred tydnem, hotel spise pripada jako rodinny podnik. Ceska strava je pripravovana bez citu, odflaknuta prace, dokonce i vetsina potravin se mi zdalo byli dovezene z CR, proste setri se tam na cem muze. Musim uznat ze je tam relativne cisto ale nedostanete rucniki, ktere jsou soucasti sluzeb kazdeho 3 hvezdickoveho hotelu. Jedine prijemne lide jsou ceska recepcni - profesionalni a vstricna mila osoba, a italsky spolumajitel hotelu, ktery tam vice mene udrzuje poradek. Jinak personal nevychovany, a drzy a jedna velmi neprijemnym zpusobem. Jeste musim dat za pravdu, ze v posledni den po vystehovani s pokoju behem dne hotel poskytuje misto pro zavazadla, posezeni na terase a sprch se zachodem, coz je od nich moc mile. Ovsem pokud by mela na vyber, tak do ceskeho hotelu nikdy uz nepojedu!

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu