A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Rimini

| Jetro
Ahojte,v červenci se chystáme s rodinkou do Rimini. Má někdo z tohoto města nějaké poznatky, rady kam juknout . Díky Pítrs ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jetro
10.08.2009 18:03 82.114.193.***
RE:: Rimini 

http://maps.google.cz/maps?sourceid=navclient&hl=cs&rlz=1T4GGLJ_csCZ316CZ316&q=Viale+Roma,+7+%7C+Viserba,+Rimini,+Italy&um=1&ie=UTF-8&split=0&gl=cz&ei=gAdRSvSfHqWCmwPRufShCw&sa=X&oi=geocode_result&ct=image&resnum=1

Hotel je umístěn v boční ulici , jako druhý v řadě ,takže od hlavní třídy je docela vzdálen.Od 20.00 je provoz aut omezen až do půlnoci.

jetro
10.08.2009 17:52 82.114.193.***
: RE: Rimini 

http://www.kmtravel.cz/search_KMTravel.aspx
7dní polopenze 2dospělí 2děti do 15let -18.000,-Kč doprava vlastní.

Jana Hlaváčková
10.08.2009 15:48 195.248.252.***
RE: RE: : RE: Rimini 

jetro:
Díky moc za fotky, hotel vypadá moc dobře.
Od jaké cestovky jste tam byli a kolik stál pobyt pro 1 osobu? Já jsem letos zaplatila přes 10 000.- Kč na osobu (i s dopravou autobusem) za pochybný penzion v Chorvatsku,kde se celý týden neuklízelo, švédské stoly k snídani byly hodně chudé a k večeři byly každý večer jako příloha opečené brambory. Jako desert jsme měli první den pomeranč, druhý den jablko, potom ananasový kompot, a zase další den pomeranč, jablko, broskvový kompot. Jenom ve čtvrtek byla palačinka. V loňském roce v Itálii jsme za cenu jen o málo vyšší než letos byli ubytování v *** hotelu, kde nám každý den převlékali peřiny, doplňovali mýdlo a šampon. O tom se nám letos mohlo jenom zdát.
Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli hotel Rossella leží někde v klidnější části Rimini, jezdíme totiž s dětma a nepotřebujeme žádné rušné místo. Letos v Chorvatsku totiž náš penzion ležel přímo u silnice, po které jezdily auta a autobusy na Makarskou a to nám stačilo.
Předem díky za informaci.

jetro
07.08.2009 13:14 82.114.193.***
RE: RE: Rimini 

tak lednice na pokojích není. Ale určitě se domluvíte s delegátkou a máte možnost lednice v baru nebo v kuchyni.Celá obsluha hotelu jsou češi.My jsme byli autem, tak jsem využil autoledničku se síťovým adaptérem.

MarcelaJ 07.08.2009 08:05
RE: Rimini 

Ahoj,
děkuju moc za info. Ještě poslední dotaz, je na pokoji lednice? Nebo je alespoň možnost jejího pronajmutí? Ze zdravotních důvodů ji docela dost potřebujeme. Ještě jednou díky.

jetro
06.08.2009 16:46 217.197.150.***
: RE: Rimini 

tady odkaz na fotky hotelu a okolíhttp://lidajka.rajce.idnes.cz/14.06.2009%2C_Rimini_Rossella/#album . Co se týče to vlaku,kdybyste nepřejížděli koleje tak o tom ani nebudete vědět, že tama jezdí vlak.Jídlo je velice chutné, mám taky děcka vybíravé, ale vše snědli.

nth
06.08.2009 13:39 194.228.18.***
RE: RE: RE: Rimini 

A jaké jste meli v hotelu Rossella pokoje? Díky

Jana Hlaváčková
06.08.2009 06:53 195.248.252.***
RE: RE: RE: Rimini 

Díky moc. Hned jsem si vyhledala o hotelu nějaké informace. Jenom mě zarazilo,že 100 m od hotelu vede železniční trať a že k večeři je jednotné menu. Vzhledem k tomu,že moje dcera je, co se týče jídla, hodně vybíravá, mám obavy, aby se vůbec najedla. Letos v Chorvatsku jsme měli k večeři výběr ze 3 jídel a i to byl kolikrát problém, něco si vybrat.
Máte ještě kromě Rimini nějaký tip na dovolenou v Itálii?

Riccione
05.08.2009 22:29 93.181.84.***
RE: RE: Disco Carnaby 

to Michaela84: Zdravím! Určitě, tady je název SBS - Mueve la Colita. Pokud by byl nějaký problém se stažením písničky, tak napiš mail nebo ICQ a rád ti ji pošlu.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu