A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Rady do Milána

| diida
diida
Najde se někdo, kdo byl v Milánu a poradí? Přiletíme na letiště Bergamo a chtěli bychom navštívit samotné město. Měl by tam jet nějaký místní bus. Potřebujeme ale někam uložit kufry, abychom s nimi nemuseli běhat po městě. Nemáte někdo zkušenost třeba s úschovnou na nádraží? Jestli tam vůbec existuje... A lístek do Milána vlakem stačí koupit na nádraží nebo předem přes net? Uvítám jakékoli rady a doporučení na cestu. Děkuji :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
glum
09.04.2012 18:17 88.100.35.***
MilanoCard 

zdravím,máte někdo zkušenost s MilanoCard ? cena,slevy atd jsou mi jasný...to jsem vyčetl na oficiálních stránkách,ale nějak se nemohu dopídit,zda se dá karta koupit až na místě,pokud ano tak kde ?? (uplně nejlépe letiště Bergamo) nebo je nutný si ji objednat přes net a zaplatit tak navíc 15 € za poštovný...díky za info (((clap)))

Jala 12.04.2011 18:18
Hostel 

Tak v v Google mapách jsem zjistila, že je to z hostelu na letiště 6,4 km - 11 minut.
Autobusem to bylo určitě déle, ne však nějak dramaticky. Jízdenka ale byla celodenní asi za 4,5 eura a to i včetně cesty na letiště (existuje totiž několik typů jízdenek, tak pozor na to)
http://maps.google.com/

Kasheneshka 12.04.2011 11:42
RE: RE: RE: RE: úschovna 

No tak nemaj volny pokoje pro nas :(

Kasheneshka 12.04.2011 11:32
RE: RE: RE: úschovna 

Super, dik moc za tip.
Vubec jsem tenhle hostel nemohla najit.
A nevite jak je to daleko od letiste?
Myslim kvuli cene taxi, nevim jestli se nam bude rano chtit drbat autobusem

Jala 11.04.2011 00:49
Central Hostel 

Central Hostel v Bergamu také doporučuji. Cena v březnu 2011 - 58 eur/2 osoby včetně snídaně, personál na recepci velice ochotný, ubytovali nás dokonce už ve 12,00. Druhý den jsme kufry vyzvedávali až ve 14,00.
Objednávali jsme přes Booking.com:
http://www.booking.com/hotel/it/central-hostel-bg.cs.html?aid=332908
Bergamo je kouzelné městečko, ale Miláno je rovněž krásné město plné památek. Vřele doporučuji zejména Poslední večeři od Leonarda da Vinci - nutno objednat přes internet - až 3 měsíce dopředu. Je to zážitek na celý život! :-D

• Anonym (9)
diida 10.04.2011 16:30
RE: RE: úschovna 

Nechali nám tam kufry ve společenské místnosti pod dohledem kamer zdarma, dali jsme jim 5 euro jako poděkování. Domlouvali jsme se anglicky a bylo to tady
http://www.centralhostelbg.com/

Jinak na letišti si kupte celodenní lístek na MHD, kterým dojedete do centra, vystupte u nádraží,platí i na lanovky, je to levné.

• Anonym (3)
Kasheneshka 05.04.2011 21:09
RE: úschovna 

Ahojky. Zajimalo by me na kolik vyjde ta uschovna? Vim, ze v Rime to bylo docela drahy :(
A jak jste to domlouvali v tom hostelu, co je to za hostel? Nevis, prosim cenu za noc?

diida 05.02.2011 11:03
úschovna 

Tak úschovna je pouze na letišti. Domluvili jsme se na hlídání v místním hostelu. Jinak Bergamo vřele doporučuji, hezčí než Milano. :-)

• Anonym (8)
maikel
19.10.2010 20:30 93.91.240.***
RE: RE: RE: Rady do Milána 

No jo s těma jízdenkama na vlak se nachytalo hodně lidí i já teda jsem cestoval několikrát nevědomky na černo, naštěstí jsem nenarazil na revizora ani na průvodčího :D

• Anonym (2)
  • Anonym (8)
diida 19.10.2010 17:32
RE: RE: Rady do Milána 

Supr, děkuji moc. To jsem potřebovala vědět. Už bych platila pokutu a nezbylo by ha hadříky:-)) Tak to se v Milánu potkáme....jedeme tam stejný víkend:-) :-D

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu