A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Poprvé do Itálie po vlastní ose

| Vlaďka 1
Vlaďka 1
Letos bychom chtěli poprvé na dovolenou do Itálie autem bez CK. Poradíte, prosím dobrou lokalitu s pískovou pláží,pěknou přírodou,v blízkosti památek, solidní ceny? Nebo jinak, kam jezdíte Vy? :-) Děkuji!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
DoktorS 21.03.2016 07:50
Re: 

Tak to sem fakt zvedav! Sicilie je pro me srdecni a litam tam kazdy rok (letos nevyjimaje), ale Kalabrii a Apulii chci taky omrknout prave, more vypada hodne dobre (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
14.03.2016 08:58 90.182.189.***

Tropeu mohu vřele doporučit - a stejně tak i cestopisy a alba zmiňovaných cestovatelů Honza H a Dopr - najdete v nich víc než v oficiálních průvodcích ;-)
V Tropee jsme byli před 2 roky, letos jedeme na Sicílii, ale cestou domů se tu na 2 noci zastavíme. Nemůžeme jí jentak minout...
Jen jestli začnete v Tropee, budete mít laťku pro příští dovolené hooodně vysoko!

Martiska

HonzaH 11.03.2016 16:25
Re: poprvé.. 

. . ještě bych nepodceňoval tuto stránku:
https://www.tropea.biz/

Vlaďce přeji šťastný výběr :-)

Vlaďka 1 11.03.2016 15:28

Vy jste supr, děkuji moc! Přes víkend mám o zábavu postaráno ;-)

DoktorS 11.03.2016 10:04

booking a airbnb se mi vždy osvědčilo tak mrkni (((clap))) u bookingu výhoda zrušení, u airbnb jak u koho, tam je to horší se stornem

Neregistrovaný uživatel
10.03.2016 21:52 188.167.104.***
HonzaH 10.03.2016 21:16

Vlaďka 1:
Itálie není Chorvatsko, zde je prakticky veškeré ubytování přes agenturu nebo zprostředkovatele, kteří mají licenci na cestovatelský ruch.

Například:
http://kalabria.biz/

• Anonym (2)
Vlaďka 1 10.03.2016 21:02

Děkuji za tipy, hledám ubytování v okolí města Tropea a Pizzo, zatím se nemůžu dostat na nějaké ubytování v soukromí, ale kdo hledá určitě njde :-)

DoktorS 10.03.2016 10:21

ted na ne koukam, bomba nadhera super! presne mista, kde jsem byl a na ktery donekonecna vzpominam! objel jsem Ligurii, Sardosku, Sicilii, jeste zbejva par mistecek a pak se budu vracet tam, kde bylo nejlip <3

Dalibor.sik 10.03.2016 09:55
poprvé.. 

připojuji se k Honzovi.. přečtěte si cestopisy od Dopr a Honzy.. největší italofolové na zdejším fóru.. vážně doporučuji...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu