A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

MHD v Milánu

| Anonymous user
Banana
Zdravím, může někdo ve stručnosti popsat, jak funguje MHD v Milánu? Budeme zde na víkend, tak by mne zajímalo, jestli není nějaká možnost vícedenního jízdného vč. vstupů na památky. Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
14.05.2014 14:09 194.79.55.***
Re: MHD v Milánu 

Z letiště Malpenza je ideální jet vlakem na Milano Centrale, cena v dubnu 2014 byla 12 eur/osoba. Lístek se dá koupit v automatu na letišti a je třeba ho označit ve strojku na nástupišti. Zejména na zpráteční cestě na letiště si průvodčí rád na turistech smlsne a napaří za neoznačení pokutu 5 eur.
Po Miláně se dobře pohybuje metrem, které je velmi jednoduché a přehledné. Jednorázový lístek na 90 minut stojí 1,5 eura. Lístek na celý den stojí cca 4,5 eura. Na dva dny stál něco málo přes 8 eur.
Ideální je mít hotel na žluté lince metra (na této lince je jak hlavní nádraží Milano Centrale, tak většina památek).

• Anonym (2)
Misa
11.03.2014 13:52 90.178.198.***

Dobrý den, ráda bych požádala uživatele Zdeny, o informaci, jestli už v Miláně byl a kde se dá sehnat Milano card?
Díky za odpověď: ;-)

Zdeny
10.01.2014 14:57 195.113.81.***

Mrkni tady¨, co umí Milano card:

milan in your hands 1 day or 3 days

FREE ACCESS to all Milan public transport (metro, trams, buses, CityTrain) for 24 or 48 hours (depending upon the card purchased) following the card's initial use.

FREE ON CALL with our 24-hour, multilingual helpline. Initial consultation and at-home or in-hospital medical treatment at reduced charges.

dito 3 MUSEUMS of Milan FREE (certain restrictions apply).

point 20 MUSEUMS discounted of 10% to 85%.

FREE MAP of Milan (exclusively for clients who purchase MilanoCard online).

VISIT TO THE LAST SUPPE assured with tour Look-Mi for which you have 10% off.

FOR FOOTBALL LOVERS discounted tickets for football matches, -15% at the official stores of F.C.Inter, AC Milan, FC Juve, and discounts for tours of the San Siro Stadium.

DOZENS OF DISCOUNTS from 10% to 50% for museums, tours, restaurants, hotels, shops, fast food, airport buses, exhibitions, baggage shipment and much more.

FREE PHOTOS PRINTING of 40 photos of your trip.

FREE ADDITIONAL CARD for Children under 10 years

fscWe are proud to print MilanoCard on paper realized from greenwood controlled and certificated FSC.

Click here to find more information about our social responsability commitment.

REMEMEBR: To be eligible for discounts, please present your MilanoCard at all times.

• Anonym (5)
Zdeny
10.01.2014 14:55 195.113.81.***

Existuje tzv. Milano card . Na jeden den za 6,50 Euro a na 3 dny za 13 EUR- MHD zdarma, mapa města zdarma, slevy na restaurace, kulturu, dokonce i do opery, lékařské ošetření a pod....ale taky tam pojedu a hledám, kde se to dá nejlépe koupit, abych neplatila ještě poštovné:-)) čus Zdeny

• Anonym (85)
Anonymous user 06.10.2013 15:55

Zdravím,

v Miláně je možné zakoupit tzv. Milan Card, tato karta Vás opravňuje k neomezenému cestování MHD v Miláně a dále získate vstup zdarma, či slevu na některou z památek a muzeí. Kromě toho můžete využít slevy i v některých z restaurací.

Další informace, včetně cen a míst, kde kartu využijete jsem shrnul ve svém článku: http://www.chcitam.cz/milano-za-nakupy-fotbalem-i-pamatkami/

Jsou tam i nějaké další zajímavé informace, které by se Vám mohly k pobytu v Miláně hodit, vč. nabídky levného ubytování. 8-)

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
pavlinovka 24.08.2013 22:11

Ahoj, nasla jsem tvuj dotaz v diskuzi bez odpovedi? Mohl bys mi tedy poradit, jak tam ta doprav a funguje? Priletime na Malpenzu a potrebujeme do centra a pak se tam pohybovat 4 dny. Díky

• Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
07.05.2012 19:03 83.240.8.***
Anonymous user 06.05.2012 23:40
MHD v Milánu 

Zdravím, může někdo ve stručnosti popsat, jak funguje MHD v Milánu? Budeme zde na víkend, tak by mne zajímalo, jestli není nějaká možnost vícedenního jízdného vč. vstupů na památky. Díky

• Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu