A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

MARINA DI CAMEROTA

| Anděla
Máte někdo zkušenost s VILLAGGIO VILLAMARINA.Zajímalo by mějaká je tam pláž a jestli máte nějaké foto. díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mirka
03.06.2014 08:05 176.102.79.***
MARINA DI CAMEROTA-ESCA 

Ahoj v neděli jsem se vrátila a městečko MARINA DI CAMEROTA je krásné.Byla jsem ubytovaná v Esce a to nemělo chybu.Obchodech se dá smlouvat a někde sami dají slevu.Výlet do Pompejí se krásný zážitek nejen pro děti ale také pro dospělé.Pláž je písčitá a voda čistá.Doporučuji výlet na lodi náštěva jeskyní které jsou z lodě je skvělý zážitek.Moc doporučuji

Neregistrovaný uživatel
12.05.2011 16:25 83.208.52.***
Re: MARINA DI CAMEROTA 

V Marině jsme byli už 3x a letos jedeme po 4. Byli jsme tam i s vnoučaty a moc se jim tam líbilo. Doporučuji ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
MANULKA 02.06.2010 17:51
RE: RE: RE: MARINA DI CAMEROTA 

Marina di Camerota je krásné městečko, plné obchůdků se zajímavými cenami. Je zde spousta kempů a ty mají pro své návštěvníky i kulturní vyžití a programi pro turisty.Pořádají i výlety např. Capry ,Pompeje.. oboje mohu doporučit. 1x za 14 dní jsou v městečku úžasné trhy kde za babku nakoupíte a pokud i to Vám bude připadat hodně dá se smlouvat. Lidi jsou milí a vztřícný. Je to takový ráj na zemi moře čisté, příroda nedotčena,pláž písek. Jako dovolenou Vám pobyt v Marině vřele doporučuji. Mi jsme tam byli již 3x a letos jedem znovu. Tak ať se Vám líbí. :-P :-P

• Anonym (1)
Irena26
23.05.2010 18:04 89.203.158.***
RE: RE: MARINA DI CAMEROTA 

Máte někdo zkušenost s Villaggio Esca? Mohl by mi někdo napsat o městečku Marina di Camerota (obchody, večerní vyžití, výlety)? Moc děkuji.

• Anonym (23)
  • Anonym (6)
Delfi 17.05.2010 18:21
RE: MARINA DI CAMEROTA 

bol už niekto vo Villaggio Macinelle v mestečku Marina di camerota? Ak áno, aké je tam autobusové spojenie z Pisciotta-palinuro do Marina camerota? za skorú odpoved dakujem

• Anonym (6)
  • Anonym (3)
Anděla
03.08.2008 13:38 89.203.162.***
MARINA DI CAMEROTA 

Máte někdo zkušenost s VILLAGGIO VILLAMARINA.Zajímalo by mějaká je tam pláž a jestli máte nějaké foto. díky

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu