A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Maggiore

|
Neviete poradiť nejaké miesto na párdňové ubytovanie pri jazere Maggiore?
Malo by to byť mestečko, kde sa bude dať večer prejsť, s fungujúcimi reštauráciami, pizzeriami... a v blízkosti prístavisko, odkiaľ sa bude dať dostať na Borromejské ostrovy.
Predbežne mi vychádza Stresa, Baveno alebo Verbania. Bol tam niekto, vie mi poradiť?
A ako je to s parkovaním v Strese? Fakt je to taký problém, ako sa uvádza inde na fórach?
Vďaka za odpovede.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
DoktorS 03.04.2016 21:27
Re: Maggiore 

Tak jak jste se rozhodl? Ja tam byl opet, tentokrát na Velikonoce 6 dni a parada, konecne sem objel a prosel i Stresu a okoli a ostrovy, akorát krasne kvetly magnolie - první tri radky sou fotky z ted http://www.sladkovi.com/Photogallery/MaggioreLocarnoComo/
Znova se tam chystam v kvetnu.
Stresa - pekne pomerne luxusnejsi část, parkovani na nabrezi prip. parking u pristavu. to vse v pohode, ale bylo to na hodiny. Za me stále vede Cannobio, kde vždy jsem (hezke mestecko, je tam všechno, v nedeli velke trhy, blizko svycarkseho Locarna kam jezdim taky rad), ale hodne hezky vypadala Stresa, Oggebio, Cannero ... stejne clovek ale nekde porad trajda.

DoktorS 07.03.2016 17:12

Dobře vybráno, Stresa a Verbania OK, já jezdím do Cannobio, protože to je pak blíž i do Locarno a Verzsascy / Švýcarsko, velmi doporučuji, teď tam pojedu asi už po čtvrtý (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
30.01.2016 18:34 188.167.104.***

Tak bez odpovede.
Zvolili sme pre tohtoročný pobyt na jar piemontskú stranu Lago Maggiore a mestečko Stresa, snáď sme sa rozhodli dobre. :)

Neregistrovaný uživatel
16.02.2015 21:17 188.167.232.***
Maggiore 

Neviete poradiť nejaké miesto na párdňové ubytovanie pri jazere Maggiore?
Malo by to byť mestečko, kde sa bude dať večer prejsť, s fungujúcimi reštauráciami, pizzeriami... a v blízkosti prístavisko, odkiaľ sa bude dať dostať na Borromejské ostrovy.
Predbežne mi vychádza Stresa, Baveno alebo Verbania. Bol tam niekto, vie mi poradiť?
A ako je to s parkovaním v Strese? Fakt je to taký problém, ako sa uvádza inde na fórach?
Vďaka za odpovede.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu