A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

LIDO DI JESOLO-NIKDY VÍCE!!!

| tina36
tina36
Dobrý den,
Nyní jsem se vrátila z dovolené přímo z hotelu Le Soleil.
je to příliš obyčejný hotel ne s příliš dobrým servisem a snídaní,řekla bych tři hvězdy nikoliv 4.Káva,mleko,kakao vše z automatu a prášku,takovej hnus se nedal pít.Pokoje jsou mini pokojíčky,kde je vše slyšet,protože zdi jsou snad z "papunedklu".
Bazen 8 Euro os/den a 3 Eura osuška os.den:-)))
Co je velmi obtěžující tak černoši,Thajky,Indové,kteří Vám nedají chvilku klidu,o tom ,že okupují Vaše lehátka,aby si odpočinuli a drze se posadí,když Vy se koupete,považuji za vrchol drzosti...vůbec je netrápí,že lehátko je obsazené hotelovými hosty a lidně se posadí ,poobědvají nebo jen tak odpočinou na všem ručníku,když jste třeba ve vodě a na druhé lehátko a všude kolem si rozloží ty své cetky,nebo falešné kabelky od LV.
Majitel hotelu platí policajtovi ,aby je vyhazoval a emigranti uplácí policii na pláži,aby je tam nechala.Je s nimi velký kamarád a zdraví je,prostě korupce!
Tak příšernou dovolenou jsem nikdy nezažila a o špinavém moři,kde plavala vedle mne použitá vložka ani se snad rozepisovat nebudu.
Personál v restauraci je hrozný,chybí jim vzdělání hotelového typu.
Ceny jsou jiné pro Italy a jiné pro turisty v celém Jesolu!Mluvím italsky,takže jsem vypozorovala rozdíly,vyslechla jsem si i pár rozhovorů,kde je vlastně turisté obtěžují.Chovají se jak burani,ona to vlastně je taková větší příšerně přeplněná "vesnice",kde to hučí jak v úle,kde nemáte klidu pro odpočinek...pořád Vám někdo "klove do hlavy"kup to:-))
Itálii jsem milovala,ale po této zkušenosti nikdy více nebudu utrácet peníze v této zemi u moře! 1000 Euro za singl,deset dní v kamrlíku dost hrůza!Mohu poskytnout i fotku,skládací postel a pokojík 3X3 metry s "výhledem na moře příplatkem 16Euro den :-)výhled je mezi dvěma hotely v úzkém "tunelu a v dáli moře:-)Dost hrůza,takže jsem si "vyřvala"double za stejnou cenu,protože je 50ti procentní příplatek za singl.
To jen pro informaci o pobytu příšerném hotelu a ještě příšernějším místě.
Snad to bude mít nějaký přínos pro Vás.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.08.2020 17:44 193.165.237.***
Re: LIDO DI JESOLO-NIKDY VÍCE!!! 

A já zase doporučuji nereagovat na několik let staré příspěvky, je to zbytečné a děláte ze sebe hlupáka.

• Sally
Neregistrovaný uživatel
25.08.2020 14:38 193.86.27.***

Dobrý den.

Než někam jedu, vždy se seznámím s recenzemi na hotel a oblast. Doporučuji též.

Neregistrovaný uživatel
02.08.2018 08:54 37.48.20.***

Vážená paní, kdyby jste nehleděli na místo které je k nám nejblíž a jeli do Abruzza o 300 km dál, tak peníze za dálnici a benzín se vám vrátí. Zvlášť když mluvíte italský najděte si k pronájmu bílo v resortu, přes poledne si ukuchtete něco k jidlu ze surovin z různých eurospinu, iperu a conadu. Pronájem bytu na 14 dní v červnu stojí cca 600 éček Jste navíc v pravé Itálii a ne u Němců kde je to samej cech :-D.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
20.07.2017 12:22 95.82.176.***

Dobrý den,mohu z vlastní zkušenosti doporučit. Loni jsme byli v Caorle - Rezidence Gran Mado a byli jsme zde velmi spokojeni. Poloha kousek od pláže do 300m, pěkně vybavené pokoje s kuchyňkou a klimatizací, velký supermarket Famila cca 300m. Parkování v podzemní garáži pod rezidencí, každý pokoj (byt) má svoje parkovací místo. po pláži také chodili "prodavači cetek" tomu se člověkna veřejné pláži asi nevyhne. Caorle pěkné historické centrum, opravdu pěkná dovolená.
Letos hotel Arminda - Chersonissos (Kréta), skvělá kuchyně all inclusive, profesionální personál, pláž společná s hotelem Nana Beach, kam se nikdo kromě hotelových hostů nedostane, takže pokud nechcete být obtěžována prodejci u moře - DOPORUČUJI !!! Jen veřejné prostranství mezi hotely bylo v Itálii lépe udržované.

Neregistrovaný uživatel
18.02.2017 14:42 95.102.205.***

Dobrý deň, chcel som sa spýtať či by ste mi vedeli odporučiť nejaké ubytovanie vhodné pre mladých ľudí vo veku 20-25 rokov, študentov.

Neregistrovaný uživatel
25.06.2016 09:20 109.238.33.***

Plně souhlasím! Mrznout ať jezdí na Ukrajinu. Trebicak

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.05.2016 14:55 193.85.23.***

:-D ked ides na dovolenku sama asi sa s tebou neda vydrzat ... zila som tam 4roky bola som tam aj na dovolenke a teraz sa chystam tiez... To z ty musis byt zakomplexovana zena /inak si neviem predstavit ist na dovolenku sama/ tak nekaz dojem inym. (((clap)))

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
Horac
28.12.2014 11:42 88.102.172.***

Nejsou nebezpeční? To je jen otázka času, až jich bude víc než Italská policie zvládne, tak začnou znásilnovat, vraždit, krást, mučit. To jim docela jde a baví je to. V africe už zabili a umučuli tisíce bílých farmářů. Ženy znásilní, pálí žehličkou, rozřezávají za živa. No snad se černouškové nedostanou až k nám. =-O

• Anonym (1)
Francis
05.06.2013 12:49 109.80.156.***

Do Lido di Jesolo jezdíme každoročně, stále na stejné místo do hotelu Florida.
Vždy jsme spokojeni s nabízenými službami, hotelové pokoje každodenné uklízené, povlečení vyměněno každý den, příjemné prostředí v klimatizované hotelové restauraci, výborná kuchyně, čisté prostředí, udržovaný bazén. Výhled přímo na moře, vzdálené od hotelu cca 80 m. To že přes pláž občas přejdou prodejci a nabízí různé zboží nám absolutně nevadí, také oni jsou lidi a chtějí se nějak živit.Pokud nechcete, nemusíte si jich vůbec všímat. Moře čisté a pláž příjemně přechází do moře. Vždy se sem rádi vracíme, i když ceny jsou vyšší. Setkali jsme se i tady s nespokojenými a namrzenými čechy, ale takovíto lidé budou nespokojeni všude a vždy. Nenechte se odradit reptaly, zakuste pobyt sami a uvidíte.

• Anonym (11)
Judita 04.08.2012 14:34

Ziju v Italii uz 10 let a rada bych podotkla neco k problemu ''cernosi na plazi''. Ja ziju v Toskansku a plaze jsou tady preplnene cernochy, co prodavaji ruzne veci, jsou jich tady cele kolony. Je to problem cele Italie, protoze na dovolene jsem byla na Sardinii a tam to bylo snad jeste horsi. Cernosi a severoafricane jsou problem, ktery se Italum vymkl z rukou. My to tady resime tak, ze je naprosto ignorujem a pokud jsou doterni, bohuzel musime byt na ne protivni. Oni neplati dane a vsechny vydelane penize posilaji do Afriky, cestuji na cerno a obzvlast tunisane kradou a prodavaji drogy. Jsme tady z nich zoufali. To jen abych podotkla, ze se tento problem netyka absolutne jenom Lido di Jesolo, je to hotova invaze cele Italie. Na jejich obranu musim rict snad jen to, ze cernosi nejsou nebezpecni (aspon nevim o pripadech nasili), heldi si sveho a s mistnimi se nemichaji.

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu