A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Lido di Jesolo - bližší informace, lodní doprava do Benátek

| ejinecka
ejinecka
Dobrý den,
v červenci jedeme do Lida di Jesola a ch ci se zeptat, jestli někdo nevíte, popř nemáte odkaz:
1) Kdy jsou v Lido di Jesolu trhy?
2) Je tam nějaká kvalitní rybárna?
3) Jsou tam nějaké atrakce pro děti ( kolotoče,apod., nemyslím aqualandii)? Někde jsem četla zmínku o tom, že se večer otvírají nějaké atrakce, ale už jsem ji znovu nedohledala...
4) Je možné se z Lida dostat lodí do Benátek? Za cca kolik a je někde přístupný nějaký jízdní řád?

Děkuji moc za odpovědi :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.06.2013 10:01 77.240.176.***
Re: admin 

Navíc už jsou teda taky staré, potřebuju aktuální informace :-\

• Anonym (45)
Neregistrovaný uživatel
25.06.2013 09:59 77.240.176.***
Re: admin 

Dobrý den, to sice mají,ale bohužel jsem v nich nenašla žádnou odpověď na moje dotazy :-(

• Anonym (53)
admin2 24.06.2013 19:07
admin 

Zdravím, Lido di Jesolo tu má již spoustu témat, tak pokud budete mít čas a chuť, ozvěte se. Dívala jsem se i na dva lunaparky, kterým jste založila diskuzi a ty tu zatím téma nemají. Přeji pěkné plánování dovolené :)

• Anonym (57)
ejinecka 24.06.2013 13:54
Re: Lido di Jesolo - bližší informace, lodní doprava do Benátek 

Tak Lunapark už jsem našla :)

ejinecka 24.06.2013 13:39
Lido di Jesolo - bližší informace, lodní doprava do Benátek 

Dobrý den,
v červenci jedeme do Lida di Jesola a ch ci se zeptat, jestli někdo nevíte, popř nemáte odkaz:
1) Kdy jsou v Lido di Jesolu trhy?
2) Je tam nějaká kvalitní rybárna?
3) Jsou tam nějaké atrakce pro děti ( kolotoče,apod., nemyslím aqualandii)? Někde jsem četla zmínku o tom, že se večer otvírají nějaké atrakce, ale už jsem ji znovu nedohledala...
4) Je možné se z Lida dostat lodí do Benátek? Za cca kolik a je někde přístupný nějaký jízdní řád?

Děkuji moc za odpovědi :)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu