A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Lido del Sole - rezidence Adria

| mamca02
mamca02
Dobrý den,
ozve se prosím někdo kdo byl v Lido del Sole v rezidenci Adria? Chtěli bychom tam v létě na dovolenou. Známí nás ale odrazují, že sice pláž je hezká, ale hned po vstupu do moře je místo písku pás s drobnými ale ostrými kamínky, který vstup do moře znepříjemňují. Máme malé děti, takže by nás to opravdu docela zajímalo.
Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
20.06.2020 09:54 188.95.60.***
Re: Lido del Sole - rezidence Adria 

Jezdila jsem tam několik let,plaž je kratka ale pisečna,milujeme to tam

Dalibor.sik 11.08.2016 13:55
Re: Lido del Sole - kemp Stella del Sud 

o tom kempu je tady toho spousta.. ;) a termíny.. jak říkáte jsou vyprodány... chatyk jsou stejné jak vedle v adrii a my tam byli.. co vás zajímá??

Neregistrovaný uživatel
10.08.2016 22:11 46.13.145.***

Chtěla bych se vrátit zpět k tématu o kempu Stella del Sud. Zajímali by mne chatky, které nabízí CK Victoria. Na srpen sice není žádný turnus, až poslední týden a pak září. Možná i ti co byli v mobilhomech budou něco vědět. 8-)

Dalibor.sik 31.07.2016 12:17

no vidíte ani jsem to nečetl a hned dával odkazy.. jsem si ani nevšiml že to není "živé" ;)

Neregistrovaný uživatel
31.07.2016 10:55 46.13.145.***

Děkuji. Taky jsem je našla. A jelikož jsou již z dřívějška, tak jsem, zrovna to poslední, které uvádíte, dotazem trochu posunula. Podle prodaných turnusů je o destinaci (Gallipoli) zájem, lidi tam jezdí, ale asi neznají "Orbion", tak nečtou a nepíší. :-( No uvidíme. 8-)

Dalibor.sik 31.07.2016 08:48
Dalibor.sik 31.07.2016 08:46

není tu diskuse na to galipoli? ;)

Neregistrovaný uživatel
30.07.2016 22:03 46.13.145.***

Také Daliborovi dík. Už jsme byli naladěni na Salento, ale jezdí s námi ještě švagrová, dnes jsme ji sdělili možnou změnu destinace. Dostala čas na rozmyšlenou, ale asi nepochodíme. Takže to tak vypadá, že zůstaneme u Gargána (chatka).Chtěla by poznat nová místa, ale na druhou stranu má obavy z neznámého. Tak nevím, bude to asi těžký oříšek ta naše švagrová :-D. Uvidím, jestli se ozve někdo v diskuzi na téma Gallipoli a budu ji zkoušet do podzimu přesvědčovat. ;-) Pěkný zbytek léta.

Dalibor.sik 30.07.2016 15:40

jsme se skoro trefili.. ;) a ano rozumím vám.. jak říkám cesta busem má své výhody.. člověk nepřijede tak unaven po cestě....dá si pivko ;) více vidí z okolí při cestě .. ;) jj chápu..

Dalibor.sik 30.07.2016 15:28

co se příplatku týče, ten není žáden.. proč taky? teda pokud za příplatek nepovažujete platbu za normální pobyt, ;) dokonce by to mohlo být levnější.. platíte za úklid MH.. myslím že to je kolem pětistovky něco.. tak jsem říkal viktorce že není třeba a bylo mi řečeno, že to prostě tak je, že si to vybírá ten kemp že to je úklid kolem MH i když tam budeme nebo ne prostě týdenní úklid... uklízeli tam to ano ale určitě ne jednou týdně a určitě ne kolem MH ale to jen tak na okraj. Jednou jsem chtěl spojit 11 nocí a 7 nocí (občas má viktorka 11 nocí za cenu 7) to by bylo supr 18 nocí že? ;) no ale většinou se to překrývá a pokud to náhodou pasuje tak je to vyprodáno a to i v tom listopadu.
Co se toho co Honza říká.. ano je to pravda ale.. ;) třeba MH v kempu TAM TAM v giulianově lze objednat přímo u italů cena za týden a šumafuk kolik tam je osob.. takže i v sezóně pokud jedete 2 je to levnější objednat přes ně.. u viktorky to je podle počtu platících osob.. pokud ale jedete 4 jako my bylo to levnější přes CK.. a to i v září jak jsem se tehda díval.. (nepočítám to jak nás jelo 14 ;) ) takže je třeba zjišťovat a koukat záleží kdy, kde a kolik Vás jede.. takže asi tak
no a cesta 24 hodin busem.. no já si pamatuji doby, když jsme do prahy od nás jezdili vlakem 10 a více hodin.. první má zahraniční cesta na západ po revoluci byla cesta busem do anglie .. 27 hodin z toho asi 12 jen po ČR 8-)...spousta zastávek a stejně nás jelo tuším jen 8 z toho 5 hnědočechů ze kterých hned 4 vybrali v doveru ať si vystoupí.. :-D takže dá se to zvládnout.. ;) jak říkám vše má své pro i proti ;)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu