A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Kemp Spinnaker

| markur
markur
Dobrý den, neznáte někdo kemp Spinnaker v Porto San Giorgio na Palmové riviéře? Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.09.2019 07:49 83.240.36.***
Kemp Spinaker 

Letos jsme byli poprvé v tomto kempu.
Nádhera!!! Bungalovy a kemp perfektní, krásné a čisté moře.
Delegátky paní Šárka, paní Zuzana a paní správcová Eva, vysoce profesionální, příjemné a ochotné.
Ještě bychom moc chtěli poděkovat, paní Beránkové s CK SANA.
Vycházela nám ve všem vstříc a byla s ní radost spolupracovat.
Věříme že i to krásné počasí, po celou naší dovolenou, byla její práce. :-)
Moc děkujeme, Kozlovi z Brna

Neregistrovaný uživatel
21.12.2016 15:31 90.177.42.***
Re: Kemp Spinnaker 

Známe. Jezdíme tam pravidelně koncem srpna a začátkem září a nemůžeme si to vynachválit. Laciná a velmi pěkná dovolená. Záleží co kdo od kempu čeká. V chatkách je televize, ledničky, kuchyňka a kousek od chatek perfektně udržovaná WC a sprchy. K moři je to kousek po rovině a pláž je mimo komunikace takže je na ní klid a pohoda. Rakovničanky

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.08.2016 15:48 195.113.70.***
Dovolená 

Dobrý den, s CK Sana do kempu Spinnaker jezdím již 12 let, poslední 2 roky na 14 dní a považuji to za super dovolenou. Příjemné prostředí - bezpečné pro děti, slušné ubytování, čisté soc. zařízení, dobré pivo, milí delegáti a k moři kousek. Za celou dobu co s nimi jezdím jsem byla vždy velmi spokojená, doporučuji ji všem známým, kteří chtějí pohodovou dovolenou. Zvlášť bych chtěla poděkovat paní Formánkové za vždy vstřícné a milé jednání a již se těším na další spolupráci příští rok.
Kovářová Monika
Praha

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
14.08.2016 06:24 89.176.206.***

Možná,Vás měli vysadit,u recpce,a přeju,vám ten fábor jít.Je to kousek,Ale,my,dííííky od popelnicHurá jsem doma..Letos????Asi po 11. hrozné viďte Prosťě,já to tam milujuuuuuu

Neregistrovaný uživatel
14.08.2016 06:24 89.176.206.***

Možná,Vás měli vysadit,u recpce,a přeju,vám ten fábor jít.Je to kousek,Ale,my,dííííky od popelnicHurá jsem doma..Letos????Asi po 11. hrozné viďte Prosťě,já to tam milujuuuuuu

Neregistrovaný uživatel
13.08.2016 12:03 89.177.30.***
Pobyt ve Spinnakeru 

Koncem června a začátkem července v kempu Spinnaker strávila naše skupina 60 osob - učitelé a studenti - dva příjemné týdny. Ubytování v mobilehomech bylo velice solidní. Ocenili jsme - především v horkých dnech - klimatizaci. Studenti si pobyt velice užili. Kromě koupání využili v maximální míře tenisový kurt a fotbalové hřiště. Ke zpříjemněním pobytu přispělo také poznávání okolí - Tore de Palma, Fermo apod. Skvělý byl také jednodenní zájezd do Říma.
Dospělá část naší výpravy velmi ocenila možnost dát si výborné točené české pivo.
Pobyt nám zprostředkovala CK Sana z Hradce Králové. Panu Petrovi Marešovi a jeho kolegům chci tímto poděkovat za to, že jsme prožili příjemné dva týdny na Palmové riviéře. Rádi se budeme v budoucnu vracet.

Mgr.Bohumil Kotlík

Neregistrovaný uživatel
29.07.2016 01:36 90.180.240.***
Re: Kemp Sninnaker by Anita 

Z toho projevu Anity se mi málem zvednul kufr. Ta slonová práce na úrovni žáčka ze čtvrtý třídy je fakt strašná, ale jinak bych se vším souhlasila. Párkrát jsem tam byla a vždycky to bylo super.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.07.2016 11:29 85.13.101.***

Plně s vámi souhlasím co tu píšete,že pan Mareš se kapsuje a že by se choval slušně ,tak to nemužu říct ,stačilo jak se choval k řidiči autobusu sprostě,co vozil lidi do města na trhy a výlety a jak ho sprostě vyhodil z chatky v den odjezu nemá chybu,špína kolem bungalovu ,,no prostě hnus,to co cestovka nabízí ,se nezakládá na pravdě,to že je to levné ,tak neznamená ,že jsme dobytek

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
23.07.2016 22:00 178.255.168.***
Spinaket 

Dovolená v tomto kempu byla senzační. Nemůžu si vynachválit animační programy pro děti a čisté prostředí kempů a bungalovů.Ubytování jsme měli hned kousek od moře. Večer jsme si vždy dali české pivečko za příjemné ceny s velmi příjemnou obsluhou. Další super věc byla možnost vypujčení kolo. Díky tomu jsme byli za pár minut ve městě na zmrzce.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.07.2016 20:19 178.77.232.***
Spokojenost 

Pobyt v tomto kempu mohu jen doporučit.Bungalovy nás přivítaly čisté a útulné.Ze strany pana Mareše vždy slušné a ochotné jednání.Uvítali jsme i možnost zapůjčení jízdních kol a vyžití pro děti na hřišti v areálu kempu. Navštívili jsme i hospůdku, kde nás příjemně překvapilo české pivo. Příští rok pojedeme určitě znovu. Emílie

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu