A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Kam na výlety v okolí San Benedetto del Tronto ?

| HonzaH
HonzaH
Chtěl jsem Vás požádat o náměty, kam se vydat na výlety v okolí letovisek San Benedetto del Tronto, Martinsicuro, Villa Rosa a podobně ?
Už tady padl návrh třeba na město Ascoli Piceno nebo Offida.
Pokud by to mělo stát za TO, tak počet km zas tak nehraje roli. Co třeba L Aquila , byl jste tam někdo po zemětřesení ? Nebo nějaká pěkná a dostupná lanovka v horách ?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.08.2016 15:56 83.208.150.***
Re: Kam na výlety v okolí San Benedetto del Tronto ? 

Určitě jeďte do Národního parku Monti Sibillini, který leží v Umbrijských Apeninách a vylezte si - bez lanovky - na nejvyšší horu Monte Vettore(2476m),je tam také nádherná vesnička na kopci,ve zdejším kraji se pěstuje nejlepší čočka v Evropě.
Jeďte do městečka Norcia,kde jsou nádherné románské kostely,narodil se zde Svatý Benedikt, cestou zpátky se stavte určitě v městečku Ascoli Piceno,
kde je nádherné náměstí s cukrárnou, na náměstí si určitě kupte smažené plněné olivy - zdejší specialita.
Monti Sibillini je do sta kilometrů, je to výlet na celý den ale stojí za to.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.10.2015 23:59 151.26.132.***
Re: Alba Adriatica 

www.fb.com/albaadriaticaabruzzo

Eva
17.06.2015 08:49 2.226.207.***
vojenská tvrz 

Ahoj všem, posíláme odkaz na www.fortezzadicivitella.it. Je to stará vojenská základna, která se bude líbit nejen mužské části výletníků....je nedaleko Ascoli.

• Anonym (3)
HonzaH 25.05.2015 18:51

Tomáš:
Stačí se zaregistrovat a můžeš mi pro příště poslat SZ:

Zkusím to odvážně veřejně:
honza.havlik zavináč centrum.cz

• Anonym (1)
Tomáš
24.05.2015 20:45 31.30.55.***

Honzo ahoj. Mám milion dotazů ohledně cesty do It. Mohl by jsi mi zanechat mail? Díky Tomáš.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
HonzaH 03.10.2013 18:27
Re: Alba Adriatica 

Alba Adriatica (151.26.200.***):

No to je skvělé !!. . . vždycky bych se serval o to, aby jednu informaci mohl hledat minimálě na víc jak 30. místech . . .

Za prvé - chybí odkaz na FB
Za druhé - alba Adriatica ( via Mazzini 144) není možné ve FB vyhledávači vůbec najít . . .

Jak jste to tedy myslel ?

Alba Adriatica
03.10.2013 14:48 151.26.200.***
Alba Adriatica 

Ahoj všem;-) založil jsem na facebooku stránky alba Adriatica ( via Mazzini 144) tam můžou lidi psát otázky a budou tam informace pro turisty;-) kde co je a přidám i kam se podívat a zajímavé místa;-) zdravím všechny a přeji krásnou dovolenou

Lenicka1313
03.09.2011 15:51 86.49.122.***
Doporučení 

Zdravíčko, rozhodně při plánování výletů používám internet. Tam se dá v současnosti najít opravdu vše a jsem ráda, že tomu tak je. Stačí sednout na pár minut k nějakému webu nebo databázi a hned máte velice pěkné místo, kam se s rodinkou na víkend vydat. Já nejraději využívám http://www.museum.cz, kde je toho opravdu celá řada a vzhledem k tomu, že děti zatím nenadávají, zůstávám u této databáze.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Nikki 13.07.2011 17:39
Re: Pláž v Sirolo 

Díky všem za info, bohužel výlet do Sirola se neuskutečnil, protože při prvním výletu do Ascoli Piceno mi křižovatce na červenou napálila do auta italka a pak už jsem neměla chuť kamkoli cestovat.Tak někdy příště, díky všem

PRoman 12.07.2011 10:38
Re: Pláž v Sirolo 

Na té pláži jsme byli před 4 lety,když jsme byli na dovolené v Marcelli di Numana.Je tam opravdu nádherně a i okolí stojí za výlet.Na skále nad pláží jsou městečka Sirolo a Numana,která spolu sousedí a dají se i projít pěšky.Jsou tam staré domky,kostely,úzké uličky,prostě ta pravá Itálie.Na mém profilu jsou fotky z pláže i ze Sirola a Numany.
Cesta k pláži je opravdu strmější,ale dá se zajet autem přímo k pláži,parkování 1 Euro za hodinu.
Přeji hezkou dovolenou,Roman.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu