A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Itálie severní jadran - kempy

| laiila86
laiila86
Zdravím všechny cestovatelé, měla bych prosbu doporučíte nějaký pěkný kemp,vyžití hlavně pro děti (bazény,aquapark,hřiště atd.),aby to bylo blízko do centra na promenádu,noční život atd. , ubytování nejlépe chatka nebo ten mobilhome nebo jak se tomu říká,popřípadně vás ještě poprosím o doporučení CK, já jak hledám tak se mi to mele už pátý přes devátý :( moc vám děkuji :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
laiila86 08.01.2015 13:03
Itálie severní jadran - kempy 

Zdravím všechny cestovatelé, měla bych prosbu doporučíte nějaký pěkný kemp,vyžití hlavně pro děti (bazény,aquapark,hřiště atd.),aby to bylo blízko do centra na promenádu,noční život atd. , ubytování nejlépe chatka nebo ten mobilhome nebo jak se tomu říká,popřípadně vás ještě poprosím o doporučení CK, já jak hledám tak se mi to mele už pátý přes devátý :( moc vám děkuji :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu