A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Itálie Ravenna 2008 Lido Adriano

| Luciska
Luciska
nádhera,navštívila jsem s dětma letos severní Itálii dvakrát a věřte nejraději bych tam zustala.s nejstarším synem jsme si užili Gardaland,zvládli jsme i modré tornádo,prostě super,bez jediné chybičky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Vebr7
16.09.2009 15:16 89.102.165.***

Ja tam je du za rok

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
nikibery
21.08.2009 13:28 92.62.227.***

Lucisko, můžu se zeptat na víc podrobností o Lidu a Blue Merlin? Jedeme tam za 14 dní. Zajímají mě všechny postřehy. Jaká je rezidence? Moře? Jak je to daleko na pláž? Pláže jsou jen placené deštníky nebo i volné? Co si nemáme nechat ujít? Jak se tam dá nakupovat. I mě zaujal ten den zdarma v zábavním parku Mirabilandia. Ještě jsem četla o delfinariu a nějakých italských miniaturách. Nevíte jak je to daleko a zda to stojí za to? Jedeme rodinka (děti 3 a 7 let)
Díky za případnou odpověď Nikola ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
morgan
15.08.2008 12:07 92.62.224.***

nádhera,navštívila jsem s dětma letos severní Itálii dvakrát a věřte nejraději bych tam zustala.s nejstarším synem jsme si užili Gardaland,zvládli jsme i modré tornádo,prostě super,bez jediné chybičky

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze