A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Itálie autem s malými dětmi

| Piťule
Dobrý den, chtěli by jsme jet se sestrou a dvěma 3 letými dětmi do Itálie.Chceme jet na konci června.Prosím o Váš tip, nechci aby to bylo moc daleko, sice se mi moc líbí Tropea, ale je to s takto malými dětmi dálka.Nemám ráda široké přeplněné pláže, ale menší členité, nejlépe písčito -oblázkové a čisté moře. Chtěli by jsme být ubytovaní v apartmánu, do kempu ne. Předem díky za odpověď.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.02.2020 13:38 195.144.97.***
Re: itálie s dětmi 

Dobrý den,
s dovolením se přidám zde, ať nezakládám nové téma... Letos se chystáme poprvé do Itálie autem. Samotným autem jsme zvyklí cestovat (více jak desetkrát v Chorvatsku, resp. na Balkáně :-) ). Máme v plánu dojet na Lago Di Garda, tam být tři až čtyři dny a pak sjet "někde na jih" k moři. Rád bych si nechal poradt, zda-li jet na západní či východní pobřeží? Bibione a tyto severnější destinace jsem zavrhl, zajímá mě Ligurská riviéra, případně riviéra kolem Rimini či Palmová riviéra.
Jedeme dva dospělí a dvě děti (4 a 6 let). Zajímá mě, jak je na tom čistota vody, pláže atd... děkuji za případné odpovědi

Marčelina1 27.04.2014 07:31
Poprvé do Itálie 

Dobrý den všem ,jdu si pro radu .Chceme jet nebo rádi bychom letos s dětmi poprvé do Itálie a vůbec netuším kam do jakého místa se podívat ...Dětem je 6 a 3 roky ,takže někam kde je pěkné moře ,nějaké vyžití pro děti a večer promenáda ,obchůdky atd.Pojedeme autem ,takže určitě chceme i výletovat ... budu ráda za Vaše postřehy ,názory ,popř za nějaký dobrý tip na fajn ubytování .Děkuji. ;-)

Iren1
03.05.2010 10:29 57.66.70.***
My jedeme opět Caorle Altanea 

My jsme byli vloni s manželem v Caorle Altanea (sami) a letos bereme našeho synka, 3,5 let - pro malé děti naprosto ideální. Výrostci nebo lidé hledající zábavu - pro ty to moc není, je to nově vybudované letovisko s apartmány a hotely, bez diskoték apod, ale minimální automobilový provoz, vše uzpůsobeno dětem, moře mělké, písek. V restauracích lítalo spousta dětí a nikomu to nevadilo. Apartmány krásné nové, s klimatizací, takže letos jedeme s manželem znovu a bez obav bereme synka. Jeli jsme to do Prahy cca 9 hodin (zpět), ale tam 15 protože jsme se dostali do sobotní zácpy (ale to byla naše hloupost).

sasasa 03.05.2010 10:06
apartmán 

:-) Numana -Marceli je oblázková pláž a hrubý písek

Piťule
02.05.2010 12:39 77.48.106.***
Itálie autem s malými dětmi 

Dobrý den, chtěli by jsme jet se sestrou a dvěma 3 letými dětmi do Itálie.Chceme jet na konci června.Prosím o Váš tip, nechci aby to bylo moc daleko, sice se mi moc líbí Tropea, ale je to s takto malými dětmi dálka.Nemám ráda široké přeplněné pláže, ale menší členité, nejlépe písčito -oblázkové a čisté moře. Chtěli by jsme být ubytovaní v apartmánu, do kempu ne. Předem díky za odpověď.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu