A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Itálie autem s malými dětmi

| Piťule
Dobrý den, chtěli by jsme jet se sestrou a dvěma 3 letými dětmi do Itálie.Chceme jet na konci června.Prosím o Váš tip, nechci aby to bylo moc daleko, sice se mi moc líbí Tropea, ale je to s takto malými dětmi dálka.Nemám ráda široké přeplněné pláže, ale menší členité, nejlépe písčito -oblázkové a čisté moře. Chtěli by jsme být ubytovaní v apartmánu, do kempu ne. Předem díky za odpověď.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Michell
29.04.2014 20:12 93.99.69.***
Re: Itálie autem s malými dětmi 

Já bych taky pro začátek volila sever. Nám se hodně líbilo Caorle. Je tam krásné historické centrum, mělké moře, dětské houpačky a prolézačky na pláži, lunapark, krásné večerní procházky po městě i kolem pláže, aquapark. Byli jsme ubytovaní ve villaggio Cristina - kousek k moři, kousek do supermarketu, kousek od dětského hřiště(parku), bazén, krásné čisté apartmány. Ale i v Lido di Jesolo a Rosolina Mare je vyžití pro děti. Ale je fakt, že jsme s dvouletým dítětem zvládli i Palmovku :)

• Anonym (1)
shellovka 28.04.2014 09:29
Re: Poprvé do Itálie 

to marčelina1:
Ahoj, nám se s malými dětmi nejvíce osvědčilo Lignano Sabbiadoro (na poprvé jsme nechtěli žádnou velkou dálku), kluky jsme v té době měli 3 a 5 let a užili si to, další rok jsme tam jeli znovu - super pláže, mělké moře pro malé děti, několik zábavných parků, ZOO, aquapark, prostě pořád je tam co dělat a děti zabavit, k tomu promenáda s výbornou zmrzkou na každém pátém kroku.
Kdybys chtěla nějaké podrobnější info, klidně se ozvi.

Marčelina1 27.04.2014 07:31
Poprvé do Itálie 

Dobrý den všem ,jdu si pro radu .Chceme jet nebo rádi bychom letos s dětmi poprvé do Itálie a vůbec netuším kam do jakého místa se podívat ...Dětem je 6 a 3 roky ,takže někam kde je pěkné moře ,nějaké vyžití pro děti a večer promenáda ,obchůdky atd.Pojedeme autem ,takže určitě chceme i výletovat ... budu ráda za Vaše postřehy ,názory ,popř za nějaký dobrý tip na fajn ubytování .Děkuji. ;-)

Neregistrovaný uživatel
12.01.2014 14:01 94.112.174.***

navrhuji Kampanii,Marina Camerota vilagio Esca.jeto super misto.

pazji 07.06.2011 10:33

Dobrý den,pročetl jsem si celou diskuzi a i nějaké webovky např.
http://www.autostrade.it ,ale nikde jsem nenašel pravidla o dětských sedačkách.Pouze že Článek. 172 italského silničního zákona stanoví, že děti do 150 cm výšky musí být upoutány se zádržným systémem pro děti, vhodné pro jejich váhu, typ byl schválen podle předpisů stanovených Ministerstvem infrastruktury a dopravy, v souladu atd.
Moje otázka zní zda stačí pro dítě věku 8 let podsedák nebo musí mít celou autosedačku.V Chorvatsku jsem byl s podsedákem a pak jsem zjistil,že jsem měl štěstí a nikdo mě nekontroloval páč tam musí být celé sedačky.Neví někdo jak je to v Itálii?Děkuji.

omas 07.12.2010 09:22
Dovolená 2011 

Dobrý den jelikož nadešel čas si pomalu začít vybírat letní dovolenou,tak se chceme zeptat jestli někdo neví o nějaké Italské cestovce,nebo pěkném apartmánu v okolí Numany.Moc děkujeme za odpovědi

• Anonym (2)
Piťule
04.05.2010 12:07 77.48.106.***
RE: RE: RE: RE: apartmán 

Díky moc za tipy.

sasasa 04.05.2010 05:37
RE: RE: RE: apartmán 

ještě jsem chtěla říct ,že je to klidné místo ,žadné atrakce tam nebyli ,jen jednou týdně trh ,ale nám to stačilo ....letos jedeme do Bibione ,loni jsem byla v Rosolině na podzim a byl tam klid a plno vyžití pro malé děti -skluzavky,anim.program,trampolína vše přímo na pláži :-)

určitě něco najdete ...užíjte si dovču ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
sasasa 04.05.2010 05:31
RE: RE: apartmán 

Zdravím bylo to přes CK od nás Residence apartmán přímo v Numaně ,ale nevím jestli to existuje byli jsme tam před 10 lety ,koupat jsme se chodili podel silnice směr Marcelli byl tam i supermarket větší ,pláž byla hrubá oblázková ...ležet se dalo jen na lehátku

Piťule
03.05.2010 15:49 77.48.106.***
RE: RE: RE: RE: RE: Itálie autem s malými dětmi 

Díky za rady. :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu