A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

ischia-jaká je a kde je tam nejhezčejš

| jesterkaV
jesterkaV
ahojky,již několik let toužím navštívit ischii,ale vlastně nevím jaká doopravdy je.Poradíte mi někdo,jakékoliv rady?hlavně to jaká oblast,městečko,hotel,je nejlepší na ischii.kam nejet a kam jo,jestli se dá už v květnu koupat v moři a kde jsou tam ty nejhezčí pláže..je to tam na romantické procházky?děkuji moc za jakékolv rady...Verča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Jana 4
19.08.2009 09:18 88.103.249.***
RE: re 

Díky za odpověď, pořádající CK je Alexandria. Takže pokud někdo máte s toutu CK zkušenosti nebo víte, jak si stojí na trhu, napište, prosím.

Pioggia 18.08.2009 21:18
re 

to Jana 4 hotel Albatros je hezky,kousek do centra blizko plazi Caia.S.Francesco i Citara...zalezi,kdo je poradatel zajezdu? e.travel je pouze agentura co ten zajezd nekomu prodava...

Jana 4
17.08.2009 21:59 90.177.56.***
RE: re:jizdenka 

Ahojky všem co sem davají bezva rady a typy. Pravě jsem na netu narazila na dovolenou na Ischii přes www.dovolena.e-zajezdy.cz hotel Albatros, oblast Forio. Nemate někdo o této CK info a znate hotel. Nerada bych dopadla jako nedavno klienti Relax Max. Díky

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Pioggia 14.08.2009 23:31
re:jizdenka 

vystavi ti jizdenku na tve jmeno po predlozeni dokladu totoznosti a pri kontrole v busu musis ten doklad s fotkou mit u sebe,aby kontrolor poznal,ze to jsi ty :-) . vylozene zvlast fotku mit nemusis.pokud nebudes chtit vystavit klasickou prukazku na bus.ktera se pouziva naporad a dokupuji se do ni ctvrtletni kupony.

jesterkaV 14.08.2009 22:14
RE: RE: Ischia 

prosím tě jak píšeš že ta týdení jízdenka je na doklad s fotkou,jak je to myšleno?že si sebou musím vzít nějakou fotku a tam mi doklad udělají,nebo že stačí jakákoliv prukazka na cokoliv kde mám fotku?(pas,občanka,atd..)

Evelinka
14.08.2009 09:02 81.91.221.***
RE: RE: re 

A ještě foto z pláže Cava Grado, v pozadí je Sant Angelo. Voda krásně čistá a teplá, na obou plážích se daly najít teplá místečka ve vodě, kde vyvěraly prameny, občas to skoro pálilo ;-)

Evelinka
14.08.2009 08:58 81.91.221.***
RE: re 

Na pláž Maronti jsme chodili často, pěšky přes St. Angelo a kolem Afroditiných zahrad, je tam pak "brána" ale žádný poplatek se nevybíral. Po pláži jsme přešli přes placené úseky s deštníky a usadili se na neplacených částech (jako většina čechů :-D ). Přikládám foto Maronti z konce července:

Pioggia 11.08.2009 20:32
re 

v Italii se u Armaniho nakupuje taky dobre :-) a nejaky obchod teto znacky je urcite i na Ischii...

tarsier 11.08.2009 18:46
RE: RE: Ischia 

No to koukám, co jsem napsala za blábol :-D . To jsem rovnou mohla napsat Emporio Armani. Za zkomolený název sopky Epomeo se omlouvám, přece jen už je to 10let, co jsem na ní vyfuněla :-D .

Pioggia 11.08.2009 17:45
RE: Ischia 

autobusový jízdní řád po ostrově: http://www.ischia.it/new/orari/Orario_Autobus_Ischia_Estivo.pdf (srpen - 15/09/2009)
od 15/09 dále http://www.ischia.it/new/orari/Orario_Autobus_Ischia_Autunno.pdf

ceny by měly být:
90min. jízdenka: 1,20Eur
24hod jízdenka 4,00Eur (pozor platí od 6 hod ranní do 6 hod ranní)
2denní: 6,00Eur
7denní: 15,00Eur (nepřenosná-na doklad s fotkou)
14denní: 22,00Eur (nepřenosná-na doklad s fotkou)

jinak sopka na ostrově se jmenuje Epomeo ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu