A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

ischia-jaká je a kde je tam nejhezčejš

| jesterkaV
jesterkaV
ahojky,již několik let toužím navštívit ischii,ale vlastně nevím jaká doopravdy je.Poradíte mi někdo,jakékoliv rady?hlavně to jaká oblast,městečko,hotel,je nejlepší na ischii.kam nejet a kam jo,jestli se dá už v květnu koupat v moři a kde jsou tam ty nejhezčí pláže..je to tam na romantické procházky?děkuji moc za jakékolv rady...Verča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Medák
05.01.2015 11:40 78.102.160.***
Re: Ahojky 

Na Ischii jsme párkrát byli koncem března.Většinou je hezky a na tričko, ale v r.2014 byla docela zima, tak na mikinu.Pozor - veřejně přístupné termály
( Poseidon, Afrodita-Apollon a pod.) otevírají až v dubnu. Většina hotelů má svoje termální bazény, ale v březnu fungují jen ty vnitřní. Na plážích se v březnu nikdo nekoupe, spíš jen opaluje, je to ještě moc studené.Vyjímkou je Sorgeto ( pěšky asi 2km z Panzy), tam vyvěrá horká voda do moře, ale pozor není to na plavání ,spíš si najít nějaké místečko a tam se posadit.Turisti tam jsou, převážně penzisti a mladé italské rodinky s malými dětmi, ale není přelidněno.Ceny taky nejsou moc vysoké.K poznání doporučuju autobus, autem je to horror- uzké silnice, provoz.Kolem dokola ostrova jezdí často busy CD a CC z Ischia Porto ( CD jezdi dokola po směru hodin a CC proti,) Mapa a jízdenky se dají koupit na "autobusovém terminálu" v Ischia Porto. Jízdenka se vyplatí několikadenní.Víc info na www.ischia.it a www.ischia.org

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Shaki
09.12.2014 17:40 77.48.151.***
Re: Ahojky 

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaké počasí llze očekávat na Ischii na začátku března? Předpokládám, žev termálech se dá normálně koupat i na pláži, kde je vývěř horkých pramenů do moře. Jak je to s turisty v tomto období? Tipuji britské a německé důchodce nebo se pletu? Primárně jedeme za poznáním, ale koupání v tomto období bychom brali jako bonus :-). Díky za odpověď :-)

JANA
18.09.2014 23:40 95.242.87.***
Re: Ischia - info 

Dobrý den,
nejsem klientka, která neví, co by chtěla ..Ale hotel Zaro mě velmi zklamal především s jídlem.
Ostrov, kde je ovoce na dosah ruky a dávají nám pouze kompot?
Hrůza!
Večeře, to samé-.pokud nejdete na večeři při otevření vrátek, máte smůlu a ani grilovanou zeleninu neochutnáte.
Mají jen sterilizovanou a to ještě k tomu na ní lezou malé mušky, protože je to zelenina, která asi zbyla z minulého dne.
Další poroblém je, že nám zakazují nosit si cokoliv do své ledničky a tak jsem zde jak malé děti, které si koupí ovoce a tajně ho nosí přes recepci.
Ještě jedna maličkost, ryby , které slibují jsou upraveny zvláštním způsobem a samá kost.
Je to opravdu na stravu hotel, která odpovídá max.2 hvězdičkám.
Jinak bazen čistý, zahrada prostorná a moc hezká.
Pláž velmi malá a přeplněná..
Procházky na vlastní nebezpečí, protože ulice jsou úzké , provoz velmi silný a řidíči přednost nedávají ..
Tak pokud jste starší generace, nedoporučuji sem jezdit a s dětmi také ne.
Jinak thermály jsou krásné a voda také skvělá.
Jen je to na tento pobyt málo , abychom se sem vrátili.
Ale záleží na vás, co od dovolené chcete, my klid a krásné moře a to zde není.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
beata
16.09.2014 18:10 95.242.87.***

Ahoj vsem, jsem prave v hotelu Zaro na Ischii,super hotel,super jidlo,vcera super zabava venku,svicky,obrovsky velky prostor u bazenu a velmi blizko more,plaz je ale preplnena,vykoupeme v mori a 5 minut pesky sme u naseho bazenu,Forio tak pul hodiny pesky,la Mortella taky, vedle kostelik hra krasnou pisnicku v poledne,parada... 8-)

Beata
18.08.2014 11:13 176.222.224.***
Re: Hotel Maremonti 

Ischie je super, jedu tam v zari po treti, zamilovala jsem si ji jiz poprve a nechci nikam....termalni lazne jsou super v loni jsme byli i v termalnich laznich Necombo, nadhera....

Daniela
17.08.2014 13:38 88.102.116.***

Daniela, zdravím,
tak jsem na jistých stránkách přečetla další neblahou recenzi na hotel Maremonti z tohoto roku. Fakt mě začínají sžírat obavy, jedu tam 12. září.
nejedu tam proto, abych se najedla nebo abych byla v obložení luxusu, stačí mi čisté soc. zařízení a fajn jednání. Po přepychui netoužím, jedu tam poznat ostrov, věřím, že mě jeho krásy nezklamou. Jedu s CK Poznání.
Jak prosím Tě, třeba trvá cesta pěšky z hotelu do nějakého městečka. Ráda chodím pěšky, chci co nejvíce vidět.

Moc děkuji za odpověď.
Odpověď prosím buď sem nebo na můj email-vecerova.d@seznam.cz

Děkuji,

s pozdravem

Daniela

Šárka
01.07.2014 11:51 86.49.18.***

Tak to je mí líto, že jsem to našla až dnes, podle toho co píšete, jste již odjela. Ischie je super, jedu tam letos už po třetí. Je tam dráž, ale ta nádhera za to stojí. Hlavně je tam v každém hotelu termální voda, takže krásně teplá a i moře je teplejší.
Vše je krásně rozkvetlé, pláže uklizené, lidé příjemní. Každé městečko má své kouzlo. Doporučuji hned první den koupit týdenní lístek na MHD a pak cestovat dle libosti. Každý den jiná část, jiná pláž a určitě jeden den strávit v poseydonových zahradách - to je zážitek. Taky botanická zahrada nemá chybu, či výšlat na sopku a z ní výhled na celý ostrov. :-) Stánky z občerstvením bývají na větších plážích, ve městě jsem na fastfoody nenarazila, ale můžou tam být, když jsem tam, tak máme polopenzi, která je vždy hodně vydatná, takže přes poledne jdeme na pizzu nebo máme ovoce či něco malého.
Přeji ať se vám tam líbí! :-)

Míša
20.06.2014 13:32 195.250.139.***
Ischia - info 

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli by tady byl někdo tak ochotný a řekl mi nějaké bližší info k ostrovu (nemyslím historii) :) např. orientační ceny za jídlo, slyšela jsem, že je to tam velmi drahé, jsou tam jenom restaurace nebo i ,,fastfoody,, a stánky třebas s pizzou a podobně? Taky by mě zajímalo, jestli se dostanu z hotelu Maremonti na nějakou pláž pěšky, nebo jestli se musím vždy dopravovat městskou? A jakou pláž byste mi doporučili jako nejlepší (kde není moc lidí, s pozvolným vstupem a s možností koupit si něco k obědu)? Budu vděčná za každou informaci ;) předem díky moc!

Míša
20.06.2014 13:13 195.250.139.***

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli bys byl tak ochotný a řekl mi nějaké bližší info k ostrovu :) např. orientační ceny za jídlo, slyšela jsem, že je to tam velmi drahé a taky by mě zajímalo, jestli se dostaneš z hotelu Maremonti na nějakou pláž pěšky, nebo jestli se musíš vždy dopravovat městskou? A jakou pláž bys mi doporučil jako nejlepší?
Budu moc vděčná, když se ozveš a dáš nějakou dobrou radu a info. Odjíždíme za týden a chtěli bychom být radši připraveni na vše :)
Zatím díky, Míša

Míša
20.06.2014 13:11 195.250.139.***

Ahoj,
chtěla bych se zeptat jestli bys byl tak ochotný a řekl mi nějaké bližší info k ostrovu :) např. orientační ceny za jídlo, slyšela jsem, že je to tam velmi drahé a taky by mě zajímalo, jestli se dostaneš z hotelu Maremonti na nějakou pláž pěšky, nebo jestli se musíš vždy dopravovat městskou? A jakou pláž bys mi doporučil jako nejlepší?
Budu moc vděčná, když se ozveš a dáš nějakou dobrou radu a info. Odjíždíme za týden a chtěli bychom být radši připraveni na vše :)
Zatím díky, Míša

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu