A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Gargano-Mattinata

| Anděla
Vrátila jsem se z Mattinaty, z kempu Riccio.Počasí super,moře teploučký .Úžasně levné ovoce.Případné dotazy ráda zodpovím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.09.2019 21:47 178.21.189.***
Neregistrovaný uživatel
20.07.2018 16:57 89.102.120.***
Re: Gargano-Mattinata 

Dobrý den. Jedeme do Martina tak a chceme zajet se podívat na Vesuv. Nechci platit fakultativní služby a chceme to podniknout samí. Jak je to nejlepší vlakem nebo autobusem do Neapole? Pak vím, že jezdí vlak ž nádraží Garibaldi. Děkuji.

Neregistrovaný uživatel
07.07.2017 20:32 82.209.2.***

Ahoj jedem do kempu Villagio ricio . A chtěl jsem se zeptat, jestli je nějaká turistická cesta do Forest Umbra.

Neregistrovaný uživatel
20.06.2016 15:07 212.47.11.***
Gargano mattinata Villaggio Riccio 

Dobrý den, vrátili jsme včera z dovolené od CK Gargano.Velmi chválíme
cesta byla sice dlouhá , protože zrovna my jeli přes Rozvadov a trošku potíže
z místenkami , ALE!!! od CK dostatečné informace k celému pobytu , po příjezdu
milé přijetí , ubytování v bungalovu TRRILO velmi pěkné čisté veškeré vybavení,
jídlo velmi chutné a opět další plus za čistotu, bar skvělý ,sportovní vyžití téměř pro každého, pláž čistá udržovaná :-) výlet se slečnou průvodkyní do Vieste neměl chybku.I problém s místenkami CK vyřešila - omluva a vrácené peníze mluví za vše.Byli jsme 4 dospělí a všichni velmi spokojeni. Vřele doporučuji. Ivana a přátelé.

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
16.10.2015 21:12 188.120.217.***
Re: Gargano-stany 

No to se mi snad zdá, za ty prachy nemáte týden v Čechách !! Tak snad přimhouříte oko nad "závodní jídelnou". A městečko se Vám také nelíbilo? No tak raděj nikam nejezděte...nebo za 3x tolik..snad Vám to bude vyhovovat, noo, Vám asi ne.

Neregistrovaný uživatel
22.09.2015 10:02 217.170.105.***
škoda 

Škoda, že sem píší jen ti nespokojení. Je nás hodně, kteří se do tohoto kempu vracejí, rádi se tam setkávají a plánují příští pobyt zase na stejném místě. Krásná krajina, krásné moře, milí lidé (včetně řidičů na cestě tam i zpět). Někdy jsou obtížní spolupobývající. Připadala jsem si letos, že jsem nevítaným hostem u nich na dvorku. Nicméně: dokud budu moct, pobudu tam. J. Nováková Poláková

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
17.09.2015 12:16 37.188.131.***

Dobrý den.Odjíždíme zítra tak se chci optat zda mi případné dotazy můžete písnout na email?vanickova19@seznam.cz Děkuji moc Markéta

Ivana
01.09.2015 13:27 88.101.11.***
Nic moc 

Byli jsme ubytováni v bungalovu ten byl pěkný,stany a karavany jen pro nenáročné.Delegáti a zaměstnanci byli fajn.Okolí je také krásné-hory,moře fajn.Na tu jejich polopenzi zdarma jsme nechodili-snad dvakrát a stačilo nám to-nedalo se to pozřít,ale nám to nevadilo stravovali jsme se sami za,,eura".Jinak kemp nic moc,žádné vyžití,žádná promenáda a v kempu dost draho-takže nás to vyšlo jako kdybysme letěli s allinkl.Takže do Itálie ano,ale do kempu Riccio již ne. :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zdeněk
23.08.2015 07:03 178.162.216.***
Gargano-stany 

Stručně:Strava-příšerná.Kuchař,co se nenaučí vařit za celý život,to na Garganu už asi nezvládne.
Ubytování:Poslední tři dny roztržená stěna stanu po silném větru a urvaná stříška-tu jsme si museli spravit sami,aby nám tam nepršelo.Urgence opravy stěny byla marná,cestovka asi nemá na lepící pásku.Jejich personál a ůdržbáři místo toho raději hráli biliard.
Odjezd:prohledávání kufrů a podezírání vlastních zákazníků z krádeže bůhví čeho na recepci.
Celkový dojem:Hrůza,už nikdy víc.Ale co člověk může čekat za pár korun ze slevového portálu ...

Neregistrovaný uživatel
17.05.2015 19:22 89.103.184.***

My sme boli s CK Gargano asi pred 5 - 6 rokmi. Dovolena v pohode, ubytovanie, voda, delegatka. Až na stravu. To bola najhoršia strava, akú som kedy na dovolenke jedla. Minulý rok sme boli na lacnej dovolenke u Benatiek. Tam bola plná penzia, strava vynikajúca, ale ubytovanie bolo príšerné. Ale zo všetkými poplatkami /i tými na mieste/ nás stala 3 300,- Kč.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu