A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Fronta u Vatikánského muzea a jak na ni

| pepikdvorak
pepikdvorak
Při návštěvě Vatikánu máte možnost navštívit i Vatikánská muzea. Je však nutno vystát poměrně dlouhou frontu na vstup. :-?
Nabízím radu ,která vám možná pomůže a ušetří čas. Tak tedy:
Projděte kolem vynoucí se fronty návštěvníků směrem ke vstupu. Tam pokud budete mít štěstí najdete druhou -!mnohem menší! frontu do vchodu. Podle průvodce se totiž ne vždy otevírá ;-)
Postavte se do ní a po chvilce jste uvnitř ,projdete bezp. kontrolou a můžete si u pokladny koupit lístek do muzea. :-P
Prima ,ale co takhle ušetřit za vstupné 8-) nedalo by se? ;-)
Tak zkuste trik pro "zkušnější travelery" :-D
Jste po bezp.kontrole -batoh si uložte do úschovny -možná budete muset pokud to nařídí security. Máte lístek. Nyní projděte exitem zpět ven 8-O směrem k výdeji zavazadel. Je to o patro výše a vaše zavazadlo tam po chvíli doputuje. Tam se rovněž nachází VÝCHOD z muzea. Batoh nechejte odpočívat a sami podle situace proklouzněte dovnitř 8-) Záleží na štěstí a situaci- tedy bez záruky. Lístek od úschovy máte v ruce tedy se u východu pohybovat můžete. ;-) Hodně štěstí
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.04.2019 12:30 195.113.158.***
Vstup do Vatikánských zahrad 

Prosám 2 vstupenky do vatikánských zahrad na 10. května na 11. hodinu - cena 48 EUR, prosám za polovinu.
602711879

Neregistrovaný uživatel
01.11.2015 12:14 83.211.26.***
Re: Fronta u Vatikánského muzea a jak na ni 

Ty černoprdelnici za poslednich 300 let upalili a zabili pres 10 milionu nevinných lidi.platit by měli oni nám za to co za 2000 let nakradli

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.09.2015 11:13 89.103.6.***

Takový čecháčkovský podnikavec, že? Hlavně že se pak před "přáteli" můžete chlubit, jak jste DĚLALI Řím. Že se nestydíte, osobo podlá. :-X :-( Vůbec se nedivím, že nás v cizině tak neradi vidí, a je mi líto těch poctivých, kteří se hrdě hlásí k češství. Jak se asi na ně v cizině dívají po takové zkušenosti s vámi? Vaše dobytčí chování nám tedy pěkně otevírá cestu do světa. Snad bude lepší, když se bude držet při českém kravíně. Tam totiž patříte - a pozor ať ta nevinná stvoření neznečistíte.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
24.04.2014 22:20 217.133.37.***
Re: 

roma pass ve vatikanu neplati, plati jenom na uzemi mesta rim.,

• Anonym (2)
to je fuk
06.05.2013 16:35 195.113.171.***
Pozor na Vatikán 

Taky jsem si vystál pěknou frontu, ale nešt. Zaujalo mě ale množství pouličních podnikavců, kteří za 45 eur nabízeli vsup bez čekání. Sice jsem nepodlehl, ale rád bych věděl, zda a jak to funguje, zdá se mi, že bez spolupráce se zaměstnanci nejsvatějšího státu na světě to dost dobře není možné. Nevíte o tom někdo něco?

• Anonym (4)
Sally 17.03.2013 07:09

Typicky český - podvádět a podvádět. Já být Vámi tak se stydím až do morku kosti. Pak se na nás v cizině dívají jako na největší póvl. A ještě se s tímchlubte :( :(

• Anonym (1)
  • Anonym (10)
Dadika 15.03.2013 16:00

Ahoj, prosím o radu...chtěla jsem udělat rezervaci vstupenek do Vaticanu přes net. Po vyplnění všech údajů jsem si myslela, že se platit bude kartou....žádnou platbu to po mě nechtělo, jen přišel email s tím,že vše se zaplatí až na místě. Je to tak OK??

• Anonym (4)
  • Anonym (20)
Neregistrovaný uživatel
08.03.2013 19:21 178.40.217.***

Stačí ak si kúpite Roma Pass a vyhnete sa všetkým radom. Nečakáte ani na lístky ani na kontrolu.

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
SK
21.09.2012 09:38 193.85.149.***

No to je tedy úroveň! Pak se nemůžeme divit, jakou máme ve světě reputaci... Nezkusili jste tam taky něco šlohnout...?! :-(

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
17.09.2012 10:33 90.182.132.***

Mám dotaz, v říjnu mě čeká návštěva Vatikánu, myslíte že fronty budou stále? A neví náhodou někdo od kolika do kolika je tam otevřeno????? (((clap)))
Děkuji.S

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu