A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Fano

| Vladek
Vladek
Prosím, kdo máte podrobnější informace o trávení dovolené ve Fanu, podělte se o ně. Stejně tak s fotografiemi. :-) Díky za Jitru.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jitra 15.04.2010 08:39
RE: Druhý pokus 

Pomůže mi jedině Michal David.Ale možná do Fana nebo Marotty jede nějaký Čech letos,tak nám po sezoně sdělí zážitky.
Jinak moc díky za pomoc,Vladku.

• Anonym (1)
Vladek 06.04.2010 17:27
Druhý pokus 

Opět po nějaké době žádám pomoc pro Jitru. Máte-li nějaké informace o Fano, tak sem s nimi :-) Bohužel si už jen matně vzpomínám na pár památek a torzo původní městské brány v antickém slohu. U moře jsem nebyl a s ubytováním a stravováním taktéž nemám zkušenosti. Co ale vím, je to, že tam Češi jezdí určitě. Dokonce jsem se tam setkal s Michalem Davidem a Davidem Mattioli. Tak snad napsat jim, co říkáš? :-)

• Anonym (1)
Italia 16.02.2010 21:27
RE: RE: RE: RE: RE: Fano 

No jo email tam nemá, tak snad se s blížící se letní sezonou ukáže a nebo něj´kdo jiný kdo tam byl.

• Anonym (1)
HonzaH 15.02.2010 13:59
RE: RE: RE: RE: RE: Fano 

Jitra:
Možná na stránky chodí, ale nepřihlašuje se.
Proto se mu došlá zpráva nezobrazí. Toto bohužel někteří lidé neví.

• Anonym (1)
Jitra 15.02.2010 12:11
RE: RE: RE: RE: Fano 

Ahoj,jeho mail jsem neobjevila,napsala jsem mu proto soukromou zprávu.To už je měsíc.Ale on už na tyto stránky nechodí,takže je to o ničem.Jinak moc díky.

Italia 15.02.2010 10:45
RE: RE: RE: Fano 

citace:
" komast
23.07.2009 20:18:41

Fano Marche

Včera jsme se vrátili z města Fano ve střední Itálii.Ubytováni jsme byli v apartmánech rezidence Madon Ponte které bylo nad očekávání dobré.Moře bylo čisté s písčitym dnem s pozvolným vstupem.Pláž čistá olázková(alespoň ta veřejná).Doporučují pro rodiny s malými dětmi.Mým odrostlým potomkům ale rovněž vyhovovalo.Byla to super dovolená.Pokud máte zájem o další info,kontaktujte mně emailem.Čao "

Napiš mu na email co má na profilu, co by tě zajímalo, myslím si ale že největší nával a nejvíce odpovědí tu najdeš až tak od dubna jak se přiblíží léto všichni ožijou :-D

Jitra 15.02.2010 08:34
RE: RE: Fano 

Je to zvláštní,na tuto stránku chodí velké množství Italomilů,ale začínám mít podezření,že snad nikdo z nich nikdy nebyl ve Fanu a okolí.Jinak přesto díky.

Jitra 13.02.2010 08:40
RE: Fano 

Moc děkuji za ochotu,žes založil tuto diskuzi.Zajímá mě naprosto vše.Nedaleko je letovisko Marotta,i ta mě zajímá.Chci tam strávit dovolenou a vůbec netuším,krom málo fotek na internetu,jak to tam vypadá.Ještě jednou díky.

• Anonym (1)
Vladek 11.02.2010 17:54
Fano 

Prosím, kdo máte podrobnější informace o trávení dovolené ve Fanu, podělte se o ně. Stejně tak s fotografiemi. :-) Díky za Jitru.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu