A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Elba,kemp Ville degli Ulivi

| Ema
Ema
Ahoj všem cestovatelům,koncem srpna jedeme do tohoto kempu a uvítáme jakékoli informace a rady související s destinací,kempem samotným,výlety,stravováním atd. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
radkasequensova 07.06.2019 11:40
Re: 

dobrý den, mohla bych se zeptat na cenu trajektu na Elbu za auto (dodávku) a 2 dospělý? nikde to nemůžu najít děkuji. :-)

Neregistrovaný uživatel
23.07.2018 10:25 37.188.178.***
Re: výběr kempu 

Dobrý den.Letos v květnu jsem absolvoval otevření tohoto kempu, kdy turnus byl zaměřen na cyklovýlety. Gábina nám nic nezakazovala, byla vstřícná, poradila, doporučila přesto že jsem měli vlastního cyklo-delegáta z CK , který nám vše organizoval a provázel na vyjížďkách. Bydlel jsem v karavanu a bez problémů. Mobil houmy vypadaly jako nové a pěkně zařízené.Pokud byly nějaké problémy s karavany, tak za to Gábina nemůže, pouze jako správcová dělala svou práci.

jirka.v.r.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
16.07.2018 09:05 80.250.16.***
Re: 

Autobusem nevím, jezdili jsme vsude autem a bez problemu..Jinak ostrov není moc velký a pokud budete dva, tak doporucuji skutr..tim se dostanete vsude a hlavne vsude zaparkujete. (minimalne 125 ccm ;-) ) krasnou dovcu

• Anonym (1)
j.kubajz53 14.07.2018 10:33

ahoj , v září vyrážíme poprvé na Elbu.Mohl by někdo poskytnout informace jak tento krásný ostrov procestovat?Autem , autobusem , ..... co vidět krásného . Jak jste se domlouvali v autobuse - zastávky , cena ,........
Děkuji moc za info

Blanka pb 27.06.2017 21:09
Re: výběr kempu 

Pod příspěvek 19370 95 se podepisuji je to opravdu tak.A doporučuji si karavan před převzetím vyfotit ze všech stran i se všemi detaily - špatná zkušenost.Blanka

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
27.06.2017 19:32 193.70.95.***
výběr kempu 

Dobrý den,tak letos v červnu bylo na Elbě opravdu teplo a sucho.Letos jsem tam cestoval s Victorií celkově počtvrté i s jinou CK.Ville degli Ulivi je sice hezký kemp ale karavany opravdu hodně staré a delegátka Gabriela si plete informační schůzky s nástupem chovanců nápravně-výchovného ústavu.Některé její zákazy jsou opravdu zvláštní jako-neotvírejte okna,můžou prasknout,neotvírejte světlík v karavanu-mohl by uletět(asi větrem) neotvírejte zipy po stranách stanové přístavby to už ani nevím proč.V situaci kdy je vedro k padnutí a karavany jsou na slunci je to opravdu pohoda.Takže celý pobyt jsem vzpomínal na klidnou dovolenou v kempu v Laconě(je to vlastně za kopcem)od stejné ck kde jsem byl před pár lety a kde delegátka byla pro klienty a ne naopak.Při zpáteční cestě autobusem jsem byl svědkem jak se klienti v Laconě se svou delegátkou loučili opravdu velmi srdečně takže se tam asi nic nezměnilo.

• Anonym (2)
  • Anonym (7)
bubo236 25.01.2017 16:51
Re: Trajekty na Elbu 

Tiež som bol na Elbe spoločnosťou BluNavy a bol som maximálne spokojný. Cena bola najnižšia zo všetkých trajektov.

Neregistrovaný uživatel
25.01.2017 07:43 195.39.54.***
Trajekty na Elbu 

Dobrý den, našla jsem na Orbionu každým rokem spoustu užitečných rad, proto bych také i já ráda sdělila nějaké své poznatky. Více o trajektech popsáno v příspěvku níže od Cyberpete....jen bych doplnila. Na Elbu se chystáme již třetím rokem, jen jsme nikdy nevěděli jak to udělat s tím zapeklitým drahým trajektem. Teď jsem si dala opravdu práci a nastudovala toho dost, italsky umím, ne na 100%, ale obstojně rozumím.
Původně jsem si chtěla zabukovat zájezd u Azzuro a o nic se nestarat. Trajekt prý zajistí...když jsem se ptala na cenu auta, 3 osob, tak mi sdělili cenu cca 280 €. Tudíž jsem si do oného ubytovacího zařízení, kam jsem chtěla ject, napsala sama a drze se dotázala, jestli nemají nějakou smluvní cenu s nějakou z trajektových společností. A ejhle, měli. Když jsem ale podrobně prohlížela stránky i jiných ubytovacích kapacit, i třeba jen kanceláří, které pronajímají apartmány, i větších kempů, hotely...dost často to tam přímo píšou. Takže v reálu to bylo tak, že jsem objednala pobyt, ani nečekali, až zaplatím zálohu a hned mi poslali slevový kód na trajekt od BluNavy. Jednak se dá říct, že tato společnost je i tak levnější než ty ostatní. Jede hodinu, ostatní třeba jen 30 nebo 40 minut, další myslím také hodinu...ale vzhledem k tomu, že se nikam neplahočíte 1/2 dne přes moře, je to vcelku jedno. Takže, vybrala jsem příslušné dny i časy, snažila jsem se mimo těch drahých víkendových a dostala jsem se na částku nějakých 130 €. Ovšem po zadání kódu se všechno změnilo, taxy za osoby i za auto a ve výsledku jsem platila jen 80,7 € za vše. Jen chci napsat, jaký to je paradox, stejně tak jako v CK jsem dříve neuměla hledat a nedala si tu práci, a bývala bych možná nikdy nejela (protože 6 tisíc), ale tahle cena je více než dobrá. Bukováno včera na konec srpna. Třeba to někomu pomůže, hlavně se ptát, ptát a ptát - tam, kam chcete ject :-)

• Cyberpete
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
18.08.2016 12:08 109.81.184.***
ták kdo taky jedete 26.8. - 4.8.2016 ??? 

snad bude dobrý osazenstvo 8-) 8-) 8-)

Cyberpete 09.09.2015 10:22
Re: Trajekt na Elbu 

NA Elbě jme byli letos hned na začátku července. Pluli jsme se společností Moby. Trajekt jsem měl booknutý už někdy od února, kdy jsem bookoval i bydlení. Cena za zpáteční jízdenku byla 6666,- (auto, 4 dospělí, dvě děti). Jak jsem se tak koukal na rozpis cen, tak za lidi je to nula prd.. 90% částky je za přepravu automobilu. Cena je dost individuální a strašně záleží, kdy trajekt bookujete, jestli je zpáteční, jestli jedete o víkendu, jaká je denní hodina plavby atd.. Jestli jedete do kempu, tak je výhodnější nevázat se na týdenní turnusy a plout tam i zpět v týdnu a ne o víkendu. Chce to si s konfigurátorem pohrát a zkoušet různé možnosti časů i datumů, tak lze stáhnout cenu. I tak mi ale cena za cca 30 min. plavby přišla až příliš vysoká, když to porovnám s naší cestou na Sardinii, kdy trajekt pluje cca 6 hodin. Bohužel na Elbu se vpodstatě jinak nedostanete. Lístky jsem si bookoval přímo přes web dopravce, takže www.mobylines.com. Vypozoroval jsem že jiné trajektové servery si účtují další poplatky..

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu