A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Cesta po dálnici

| micák
micák
Ahoj, jedu příští týden z Brna po trase Tarvísio, Bologna, Roma, Lamezia/Catanzaro - jsou někde problémy (uzavírka, mimořádné kolony a pod.)? Děkuji za odpovědi. :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.01.2020 14:10 88.102.98.***
Re: Cesta po dálnici 

Asi bych se radši podíval na https://www.tolls.eu, kde jsou mimochodem linky i na aktuální stránky jako je například a podobně.. :
https://www.autostrade.it/autostrade_en-gis/percorso.do

Neregistrovaný uživatel
23.12.2019 18:19 193.86.204.***

Já bych zase ráda věděla jestli jsou ceny stejné jak je napsáno tady ohledně Itálie https://www.dopravniznaceni.com/ceny-mytneho-za-dalnice-v-zemich-eu - prosím o odpoověď, děkuji moc předem. JB

jirkaol2 02.11.2016 15:05
Re: cesta mimo Boloňu 

My jeli v roce 2015 od Mestre po SS309 a pak po SS16. Na dálnici jsme se vraceli někde u Riminy. Bylo úterý dopoledne. Neskutečný provoz, což se dá v Itálii vcelku předpokládat, to by nebylo to nejhorší, ale tak strašně rozbité silnice, katastrofa. A navíc spousta kruháčů, křižovatek a omezení nan 50 a 70 km/h. Na druhou stranu, po celonočním řízení, nehrozil mikrospánek, furt ve střehu.

Neregistrovaný uživatel
09.08.2016 18:57 88.103.231.***

Děkuji, to na rozhodnutí stačí ;-)

Dalibor.sik 08.08.2016 13:39

já jel takhle z ancony do benátek právě... jako na koukání dobrý pobřeží.. městečka.. supr akorát samí turisté.. samé semafory rychlost nic moc.. :( ale pokud to člověku nevadí a raději více zažívá toho správného italského života.. vřele doporučuji já bych to už nejel :-P

Neregistrovaný uživatel
04.08.2016 11:22 85.70.109.***
cesta mimo Boloňu 

Dobrý den, máte někdo zkušenost s cestou mimo dálnice ve směru Benátky - přes Ravenu a dál po pobřeží, vyplatí se sjet? Je to sjízdná cesta neb nějaká okresní? Děkuji za zkušenosti

Cyberpete 23.03.2015 11:06

Díky kluci. Ani nevím proč, ale myslel jsem si, že placená dálnice vede až někam k Livornu.
Teď koukám, že od Firenze pojedu směr Livorno po SS67 a před Livornem se napojím na E80 po ktere dojedu az k Piombinu.. :) Že to v mém případě nebude u Bologni nijak horký jsem si myslel, ale Honza mě nějak vystrašil několikanásobným upozorněním v jiných vláknech :)

dopr 20.03.2015 20:09

je o 40 km kratsi nez trasa pres Sienu. Ona v podstate ani jina trasa nepripada v uvahu, jak tak koukam 8-)

HonzaH 20.03.2015 14:43

Ahoj Petře,
Provoz v Bologni do 6:00 ráno bych neřešil ani v sobotu v sezóně.
Navíc vůbec nepojedete přes nejtrafikovanější úsek, kde se napojuje A13 od Ferrary na A14 směrem k Rimini, kde se napojují příjezdovky z města (San Lazzaro), protože to budete stáčet za Modenou na na jih na Firenze.
Takže jak píše Dan - neřešte to.

Cyberpete 20.03.2015 13:29

Super, tohle jsem chtěl slyšet Dane ;-) Jake dalsi vyhody krom usetreni za myto ma ta superstrade?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu