A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Cesta k Lago di Garda z letiště Miláno-Bergamo (Orio Al Serio)

| 1Hanka3
1Hanka3
Můžete mi prosím někdo poradit, jak se dostaneme z letiště Milano-Bergamo (Orio Al Serio) do obce Malcesine, kde máme ubytování? Letíme soukromě bez cestovky a ráda získám aktuální zkušenosti ohledně druhu dopravy, jízdních řádů, ceny jízdenek a možnosti jejich koupení. Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
vladimir29 29.09.2017 12:22
Re: Cesta k Lago di Garda z letiště Miláno-Bergamo (Orio Al Serio) 

Z Milána Bergama jede, jak již tu bylo napsáno Flixbus, další varianta je je dojet do Bergama autobusem, myslím že jezdí každých 20 minut a jet vlakem do Peschiera del Garda, jestli si pamatuji, pokud budete chtít levnější vlak, budete na cestě do Peschiera del Garda mít jeden přestup a dále z Peschiera del Garda jede místí autobus 483 směr Malcesine jestli si pamatuji dobře, není vhodné dojet do Peschiera navečer, pak by jste měla smůlu, jelikož autobusy jezdí pouze do města Garda. Já jsem toto řešil na říjen a ještě k tomu navečer, po sezóně, Nakonec jsem vyřešil tak, že jsem si půjčil auto, které mi vyjde na dvě osoby na stejno, jako kdybych se měl dostat do Cassone a zpět a ještě k tomu budu mobilní...

Možná to tu píšu pozdě, když to tu bylo napsáno v červnu... ale třeba se to někomu hodí

• Anonym (2)

My letíme 3.7. z Ostravy do Bergama (tam jsme v 16 hod) a Flixibus jede v 18,20 do Peschiera od letiště.

1Hanka3 03.06.2017 17:12

Děkuji, Vy jste zlatý. Už to jdu hledat. :-)

1Hanka3 03.06.2017 16:51

Problém je, že autobus odjíždí z Bergama až večer a my pak nestihneme navazující dopravu

HonzaH 03.06.2017 16:28

Cesta Bergamo - Peschiera je v linku uvedená autobusem, nikoliv vlakem jak jsem uváděl.

1Hanka3 03.06.2017 16:26

Díky, podívám se na to.

HonzaH 03.06.2017 16:19

Asi bych to viděl vlakem z Bergama do Peschiera del Garda
http://cp.atlas.sk/vlakbus/spojenie/
Jako start zadat Bergamo (Orio al Serio aeroporto)
Cíl - Peschiera del Garda

a pak jsou 2 možnosti - autobusem nebo lodí.
Autobus je to linka 483:
http://www.lagodigarda.it/Linee-autobus/1158-1.html
Loď směr Desenzano-Riva
https://lagodigarda.gardasee.de/traghetti_navigarda

Jízdní řády se ale před začátkem léta nepatrně mění

1Hanka3 03.06.2017 14:46

A ještě - nevíte, jak je drahé taxi a jestli tam funguje Uber?

1Hanka3 03.06.2017 12:43
Cesta k Lago di Garda z letiště Miláno-Bergamo (Orio Al Serio) 

Můžete mi prosím někdo poradit, jak se dostaneme z letiště Milano-Bergamo (Orio Al Serio) do obce Malcesine, kde máme ubytování? Letíme soukromě bez cestovky a ráda získám aktuální zkušenosti ohledně druhu dopravy, jízdních řádů, ceny jízdenek a možnosti jejich koupení. Děkuji.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu