A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Camping Riccione

| Maxim
Maxim
Zdravim,
brouzdám tu tak po netu a nedá mi to se nezeptat, jestli někdo nejede letos do letoviska jménem Riccione, konkrétně do kempu Riccione :) Už jsem tam jednou byl a rád bych se podělil o zážitky, takže lidičky neváhejte a pište :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.06.2019 09:04 88.100.58.***
Riccione 

Chci se zeptat jestli jezdí nějaká cestovka konkrétně do camping Riccione (Itálie),cestovka která tam jezdila zkrachovala (Terno tour).

Neregistrovaný uživatel
26.07.2017 10:22 37.48.0.***
Re: Camping Riccione 

Je to tady super.Jsme tu už po šesté.

michbart79 10.07.2015 16:23

chtěla bych se zeptat, jezdíte do Riccione do toho kempu adria nebo riccione camping? a prosím Vás přes jakou cestovku nejlépe?

dadulka.x 17.02.2015 16:26
Pláž 

Chci se zeptat je v Riccione veřejná slušná pláž? Protože v Gatteo a Mare byla jen jedna a hrozně daleko a prý nic moc. Díky :-)
:-)

Hela
09.04.2014 01:13 194.228.32.***
Re: chci ejt též 

koukni na www.ternotour.cz

• Anonym (1)
Ivča
29.06.2013 12:15 78.111.114.***
Re: víte?? 

Ahoj já jedu potřetí a jezdím s Terno Tour....

Ivča
29.06.2013 12:00 78.111.114.***

Ahoj je to tam super letos tam jedu také již po třetí ...doporučuji...

Helena
27.06.2013 14:22 194.228.32.***

Pravděpodobně jste si spletl tento camp s některým vedle,kde jsou campy těsně u opravdu rušné silnice.V tomto campu (camping Riccione) je tam sice z jedné strany také silnice,ale proč si stavět stan u ní,když je lepších placů na výběr ? Helena

• Anonym (6)
Helena
27.06.2013 14:15 194.228.32.***

Vážená paní,nebo slečno,náhodou jsem zabrousila na diskusi o campu Riccione v městečku a nestačím se divit. Tento **** camp se stejnojmenným názvem městečka patří k nejlepším a nejlépem vybaveným campům,které jsem ve svém životě viděla. Letos jsem tam již poněkolikáté byla a vždy se nestačím divit jak camp neustále tento nádherný camp dále vyšperkovává. 2 bazény, jeden pro dospělé,druhý dětský s whirpoolkou a vodopádem, letos je vystavěna zcela nová velká opalovací sluneční terasa s lehátka, a nový amfiteátr na způsob římských amfiteátrů pro animace pro děti i dospělé a diskotéky.Tento amfiteátro je navíc tak šikovně odhlučněný,že nikoho v campu neruší. Animátoři,kteří jsou naprosto senzační včetně černouška Ramona.Dále mašinka v campu,která vás zaveze na pláž,do města i na trhy zdarma ! WIFI na hoďku zdarma,ve dvou na 2 hodiny ! Dětské hřiště s pinpongovými stoly,kdy vám delegát Ternotouru zdarma půjčí pálky!! Tenisové hřiště je placené, takže když si ho zaplatíme,budete mít i osvětlení !! Co chcete ještě víc!! Na okraji města zábavní vodní park s nespočet skluzavkami, a vedle zábavní park OLTREMARE s delfíní dresurou i dresurou dravých ptáků a džinglí s dinosaury,3D kino,atd,atd viz:www.aquafan.it,www.oltremare.org....takže to je jen neschopnost si zábavu najít !! A karavany od cestovní kanceláře Terno tour mi vždy vyhovovaly ,je o ně pečováno a občasné závady nezpůsobila cestovka,ale neurvalí zákazníci !! Ostatně skoukněte fota na www.ternotour.cz Takže neklamte lidi nepravdivými tvrzeními ! Jděte se podívat do dalších 2 campů vedle, "jedlý" je např.vedlejší camp Adria,kde slovenská cestovka má karavany u plotu těsně vedle opravdu nejrušnější silnice ve městě a jděte se podívat hlavně na sociálky-turecké špinavé a tmavé záchody,na které se neodvážíte jít ani v nouzi nejvyšší. Všechny budoucí zájemce o camp Riccione zdraví Helena !! Jeďte bez obav a nenechte se jedním nespokojencem odradit !!

• Anonym (2)
  • Cyberpete
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
27.06.2013 10:24 213.192.60.***

A duševní zdraví slouží???????????????????????

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu