A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Camping Florenz-Lido degli Scacchi

| sarka72
sarka72
Ráda bych se dozvěděla něco bližšího o tomto kempu.Zajistili jsme si pobyt v tomhle kempu na červenec,takže každá informace nebo fotečka potěší. :-P
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.05.2019 16:08 85.163.21.***

Dobrý den, do kempu Florenz jsem jezdila 32 let jako vedoucí zájezdu rekreantů CK Teta v Uherském Hradišti. Znám tento kemp od svého zrodu.Velkou výhodou jsme měli rekreační kuchyň poblíž našeho ubytování. Postupem času majitelé kemp zvelebovali a vylepšovali, tak posléze přišlo i na stravování v restauraci uvnitř kempu, což se pro nás velmi prodražilo. Prostředí a místní lidé vytvářeli příjemnou atmosféru pro odpočinek našich krajanů. Domluva a jednání s majiteli kempu, rodinou Vitali, byla stoprocentní !

kotoule
25.06.2009 21:12 91.187.45.***
florenz 

Mě se tam taky moc líbilo. Moře kousíček, město taky. Bylo tam dobře. Byli jsme ve stanech. 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
pisky
08.06.2009 17:04 85.70.164.***
RE: Camping Florenz-Lido degli Scacchi 

ja sem tam byl 5krat se skolou misto skoly v prirode a je to tam paradni. Jel bych tam klidne znova kdyby byla prilezitost... je to tam pekne udrzovane, personal taky super pro deti suprovej detskej koutek no uplne bez chyby... poslal bych i fotky ale nemam je v pc. Ale dovolena tam je fakt nadhera :-D

sarka72 03.06.2009 18:04
RE: RE: RE: RE: Krása 

Ano Wifi je k dispozici v celém kempu zdrama,pokud zajdeš přímo na stránky kempu je to i v češtině tak se dozvíš vše potřebné

• Anonym (2)
LoOK_iIiNecZeCh
02.06.2009 17:15 78.136.148.***
RE: RE: RE: Krása 

Ahj, chtěl bych se ještě zeptat jestli je v kempu k dispozici Wifi..:) Děkuju..:)

fisfan
19.03.2009 20:42 88.103.164.***
RE: RE: Krása 

no centrum je opravdu kousek, tak 500metrů, je to menší městečko, pizzerie a tak, trhy, všude v campu sprchy, a pláž skoro hned za chatkama. Fakr relax prostředí no.

• Anonym (1)
sarka72 17.03.2009 17:55
RE: Krása 

Ahojki jsem ráda,že se někdo ozval,.Doufám,že se nám tam bude líbit stejně jako tobě.Chci se zeptat jak daleko je z kempu někde do centra za zábavou.Taky jestli můžu poprosit o pár fotek klidně sem nebo na můj profil jak chceš.Budu moc ráda.Díky ;-)

fisfan
17.03.2009 16:55 88.103.164.***
Krása 

Ahoj, byl jsem tam před 2 roky, a moc se nám tam líbilo, a možná tam pojedu zas :-) chatky sou moderní, Pláž hned v campu, vše nadosah, zábavný park Mirabilandia také kousek odtamtud, a chatky sou spíše ve stínu! ;-) doporučuji

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
sarka72 25.02.2009 20:24
RE: Camping Florenz 

Super konečně někdo kdo byl v tomhle kempu.My máme taky objednaný mobilhoum Tiziano a chci se zeptat jestli tyhle mobilhoumy jsou ve stínu,jedeme celkem 3.Dospělí 2 a dítě tak snad ikdyž píšeš že jsou malé tak se vlezeme.na fotkách kempu jsou pěkně vybavené tak uvidíme.Jestli můžu poprosit o nějaké fotky kempu a mobilhoumu budu moc ráda.Díky,díky :-P

• Anonym (6)
Jarka1 25.02.2009 10:39
Camping Florenz 

Ahoj byli jsem předloni v tomhle kempu. Moc se námn tam líbilo, měli jsme objednaný mobilhome Tiziano, je sice maličký ale naprosto dostačující, kemp je moc pěkně udržovaný a vybavený.Letos se tam chystáme znovu. Myslím, že je perfektní pro rodiny s dětmi.N evím co přesně by jste chtěli vědět, tak se kdyžtak zeptejte ráda Vám odpovím.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu