A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Brenerský průsmyk

| Zdeno
Zdeno
Zdravím vespolek,
letos se chystáme strávit červnovou dovolenou v Toskánsku (na rozdíl od minulých let, kdy jsme pobývali u Mare Adriatico - Caorle a Lido di Spina - viz http://www.multiweblog.estranky.cz/ a chceme zvolit trasu přes Brenerský průsmyk. Má někdo zkušenost, jak se tam jede s karavanem (malý, váha 650 kg, brzděný)?
Uvítám každou odpověď. Díky.
Zdeněk.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Anonymous user
14.06.2009 14:27
RE: Sjezd u Brenneru 

Tak jestli mohu take trochu poradit, jezdím trasu Rozvadov, Regensburg, Mnichov, tam najedeme na silnici směr Garmisch Partenkirchen, Mitenwald, Innsbruck, Brennero a tam najíždím na Autostradu A22. Je to zadarmo a s pěkným výhledem.

Standik 14.06.2009 14:19
Cesta mimo brennerský most 

Ta cesta co vede pod Brennerským mostem je v pohodě i pro karavan.Horší je to u Tauernského tunelu (pokud nechce někdo platit),kde je velké převýšení a to 2krát.Tam je i zakázáno jet s přívěsem.Ahoj.

• Anonym (6)
Standik 14.06.2009 14:07
Sjezd u Brenneru 

Ahoj Zdenku.Sjet se dá na 3 Innsbruck Sud a najet před it. hranicí na Brennersee.
Ahoj Standa

Vikina75
17.05.2009 09:42 83.208.190.***
RE: RE: RE: RE: Brenerský průsmyk 

Ahoj,
chci se poptat, zda mi někdo poradí, kde sjet z dálnice před Brennerem, abychom najeli na tu neplacenou silnici, chceme se pokochat. Který je to exit při cestě na jih? Díky za info :-P

Bělásek
25.02.2009 22:21 62.240.184.***
RE: RE: RE: RE: RE: Brenerský průsmyk 

Vyzkoušeli jsme obě varianty, tu "spací" loni, cestou tam 2h, cestou zpět byla pauza podstatně delší (jet od moře domů je nějaké únavnější :-D ). A co jsme tak vypozorovali- těch, co si na nějakém tom odpočívadle schrupnou pár hodin je dost...

Italia 25.02.2009 21:04
RE: RE: RE: RE: Brenerský průsmyk 

Bělásku, Zdenku: už jste tu trasu do Itálie jeli v kuse ? nebo někde po cestě vždy nocujete ? Mě až tak noční jízdy nevadí jsem zviklej fungovat 12/14 hod v noci v celku v pohodě, ale přeci jenom .... :-|

Bělásek
24.02.2009 22:10 62.240.184.***
RE: RE: RE: Brenerský průsmyk 

Rodačka ne, jen jsem si přijela sáhnout na "Františka" a už jsem zůstala :-) .
A abych nebyla úplně od tématu tak takhle to vypadalo při průjezdu Brennerem v srpnu 2007 (viz foto)

Zdeno 24.02.2009 21:58
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Brenerský průsmyk 

Díky, my letos Toskánsko, je to tam zajímavější, než na druhé straně. Ulice - 8-O že by rodačka? Na prázdné zahradě na snímku stával náš domek. V roce 1986 ho zbourali, :-( že tam bude ulice dozadu ke druhým závorám, aby míjela trať...

Zdeno 24.02.2009 21:52
RE: Poplatky 

Kapitola 5, díl 1 - Mestre nejsou Benátky - od hranic s Rakouskem do Mestre dálnice 15.10 €.
Koukám, že už se taky nemůžeš dočkat :-)!

• Anonym (1)
Bělásek
24.02.2009 21:49 62.240.184.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Brenerský průsmyk 

Zdeno:
Tak zatím jsme vždy byli (4x)v Lido di Jesolo, na tzv. "vedlejší" dovolené, pokaždé max. na týden, tzv. se "vyblbnout", navštívit aquaparky...
Letos bude konečně Itálie ta "hlavní", plánujeme rovnou okružní jízdu (nejjižnější zastávka na Sicílii)a abych se úplně neodchýlila od tématu, tak samozřejmě cesta tam i zpět přes Brennerský průsmyk :-)
PS. Tu ulici moc dobře znám, něco jsem se po ní nachodila do práce :-)
Italia:
Jezdíme na noc, 1.je na to náš "šofér" zvyklý a za 2. máme malé děti, takže je noční cestování i pro ně příjemnější, neboť 3/4 cesty prospí.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu