A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Brenerský průsmyk

| Zdeno
Zdeno
Zdravím vespolek,
letos se chystáme strávit červnovou dovolenou v Toskánsku (na rozdíl od minulých let, kdy jsme pobývali u Mare Adriatico - Caorle a Lido di Spina - viz http://www.multiweblog.estranky.cz/ a chceme zvolit trasu přes Brenerský průsmyk. Má někdo zkušenost, jak se tam jede s karavanem (malý, váha 650 kg, brzděný)?
Uvítám každou odpověď. Díky.
Zdeněk.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mike82
03.08.2009 17:21 88.103.16.***
RE: Brenner 

Tak tak dálnice dálnice dálnice :)

Katka00
03.08.2009 10:05 195.39.54.***
Brenner 

Jeli jsme teď tam i zpět řes Brenner jako loni (od loňska už jedině tudy) a opět to nezklamalo. Cesta Cattolica - jižní čechy (960 km) za 8 hodin, jen dálnice a dálnice až do cca Pasova. Výjezd večer z Cattoliky, zácpa vůbec, jelo pár aut. Cesta tam - standartně z pátku na sobotu v noci, cesta 11 hodin, zdržení kolem Bologni - tam to stálo. Za dálnici 30 EU + 8 EU Brener + rakouská známka asi 260,-.

• Anonym (1)
bohmová
02.08.2009 11:37 195.113.160.***
brener 

tak s karavanem jedině po dálnici, chtěli jsme ušetřit při cestě z itálie a pustili se cestou pro osobní auta a hned po 2 km nás zastavil policista a stálo nás to pokuta 25 e plus dálniční známka, karavan máme malý do 700 kg, takže neriskovat,jarka

Jíra.azd
20.07.2009 16:46 213.151.72.***
to alien.jarda 

tak tu do mě všichni sypete tu dálnici, tak ste mě tedy přemluvili no... :-P :-D ;-) závidím, mi na to máme jen 4dny, delší volno si můžu dovolit až koncem září.. jinak Ti tiše závidím a plně s tebou souhlasím..

Anonymous user
20.07.2009 16:30
Brenner 

Tak jsem se pravě vrátil z Kalábrie. Bylo tam nádherně i když to tak nevypadalo, když jsem před třemi týdny odjížděl. Cesta dolů bez problému 1950km za 24 hodin, přes ten Garmisch jak už jem psal. Dálnice až dolů nakonec za 52EUR bez těch poplatků za Brenner a Rakouskou známku. Najeto celkem 5000km, něco málo jsem cestoval ;-) . Projel jsem celé pobřeží Kalábrie, jak při pobřeží Iónském, tak i Tyrhénském. Až zpracuji fotky, tak sem nějaké přidám. Pobyt na tři týdny v Nicoteře Marině mě vyšel na 24000Kč ve třech lidech. Útrata za naftu, poplatky, nákupy, jídlo a tak, celkově kolem 1000EURo. Je to i s výletm na ostrovy Vulcano, Lipary a Stromboli. Myslím si, že to je více než dobrá cena. Nejsem náročný, co se týká ubytování, ale moře a prostředí musí být in 8-) . Jinak doporučuji Jírovi.azd jízdu po dálnici, protože za tak krátký úsek dálnice nic neušetříš, nehledě na to, že by tě tvoje auto v těch kopcích sežralo :-P . Ještě k těm zájezdům v červnu a září, ty jsou celkově levné a určitě se vyplatí. Jezdím také na levnější dovolenou, hlavně do bungalovů někde v piniových hájích, protože nesnáším hotely s přeplněnými plážemi.

Jíra.azd
20.07.2009 16:10 213.151.72.***
RE: RE: RE: RE: RE: to Mike82 

třebas loni jsem sehnal Kefalonii přelom květen/červen na 14dní s PP, tam bus zpět let. do 4*Hotelu za neuvěřitelných 9000,- a koncem září si zajel na Korfu za 4000,- od ck Mile.. nechá se cestovat i levně, ale člověk se musí spokojit s tím, že je to třeba bez jídla, nebo cesta bus/letadlo.. někomu to nevyhovuje, ale mě to nevadí.. člověk se na to celej rok těší, takže mu pak už je i jedno jak se tam dokodrcá.. :-D po zkušenostech kdy jsem 2x dal za dovču přes 20t. a stálo to zaprd.. už sem si řekl,, že méně někdy znamená více.. a je to tak.. ;-)

Italia 20.07.2009 15:48
RE: RE: RE: RE: to Mike82 

Tak to jo teď už to chápu, z věty k moři si zaletím běžně několikrát do roka jsem nabyl přesně opačného dojmu ;-)

Jíra.azd
20.07.2009 08:57 213.151.72.***
RE: RE: RE: to Mike82 

:-) ještě bych se chtěl zeptat, nevíte někdo KDE PŘESNĚ JSOU TYHLE ÚTVARY v tý Itálii? Když si to zadám na internetu, tak mi vyleze asi 5 různejch míst v okruhu cca 50km a bloudit se mi tam fakt nechce.. díky za info..

Jíra.azd
20.07.2009 08:54 213.151.72.***
RE: RE: to Mike82 

vzkazík byl pro uživatele: Italia ;-)

• Anonym (12)
Jíra.azd
20.07.2009 08:48 213.151.72.***
RE: to Mike82 

jo asi to fakt risknu po tý dálnici, jen se modlim aby nebyla zácpa.. :-x :-? když sem to počítal, tak to fakt vyjde na stejno jesli dát 40euro za brener.mýto a dálnici, nebo těch 20l.benzínu.. jinak díky J.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu