A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Aké pivo v Taliansku?

| seba1
seba1
Manžel je pivár a toto ho veľmi zaujíma, či sú tam dobré pivá a samozrejme značky. Neviem, či všetky dostať všade, my ideme do Caorle.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.09.2019 22:00 78.157.167.***
Re: Aké pivo v Taliansku? 

Gemer jo?Tak to pán je isto labužník????????Nepoužívate to ako pur na riady??

seba1 29.02.2012 18:31

Ďakujem :-)

• Anonym (1)
HonzaH
29.02.2012 18:16 85.71.171.***

Jo na Dreher jsem úplně zapomenul :-( Ten je na severu také dost rozšířený:

http://www.dreher.it/homepage.asp

Cyberpete 29.02.2012 18:11

V Italii jsem pil dvě piva.. Peroni a Dreher. Peroni mi šmakovalo, u druhého jmenovaného ani nevím jestli bylo italské :-D , ale je to jedno, jelikož nebylo nic moc..:)

seba1 29.02.2012 09:16

Super, takže začneme s Moretti, diky (((clap))).

• Sally
  • Anonym (1)
jabarimba 29.02.2012 08:55

omlouvám se napsala jsem špatně ten název Moretti

• Anonym (1)
jabarimba 29.02.2012 08:53

i můj manžel je pivař, odkojen velkopopovickým kozlem, loni na dovolené v Itálii mu moc pivo nechutnalo. Jen jedna značka byla výjimkou a to pivo se jmenovalo Morreti s obrázkem podobným naší myslivecké. Tohle pivo jsme pili v Toskánsku. Takže přeji hezkou dovču a šťastný výběr při nákupu piva.

• Anonym (2)
seba1 29.02.2012 08:41

Áno, ja pivo nepijem, ale manžel na dovolenke rád skúša miestne pivá, rozhodne nesmúti za tým svojim (my nie sme Holanďania takže naše tam kupovať nevieme ;-), ale ani by sme nechceli) , doma pije gemer, čo asi vy nepoznáte, čo teda nie je z nášho regiónu :-), my sme z Bratislavy. A určite tam piť Heinekena ani iné nie talianske nebude chcieť. Len možno na začiatok s čím začať sme chceli typ :-).

• Anonym (5)
  • Anonym (1)
HonzaH
28.02.2012 22:10 85.71.171.***

Seba1:
je vidět že možná moc pivo nepijete . . .
V každé regionální hospodě na vesnici (na vidieku) totiž štamgasti urputně brání svoji regionální značku . . . Je úplně jedno, jak co chutná, ale především jde o politické rozhodnutí, že se zde točí regionální mok, na který se štamgasty nedá dopustit. Proto většinou můžete vidět, jak si Holaňdan v Itálii dává tisíce km od své země Haineken a určitě ne Peroni. To samé je možné říci i o Němcích, kteří bez problému na severu Itálie seženou Bavorská točená piva jako je například Paulaner a podobně. Chutě lidí jsou natolik rozdílné, že doporučovat nějaké pivo, či z desítky tisíc italských vín je opravdu nesmysl.

seba1 28.02.2012 21:42

A ktoré z nich asi chutí českým a slovenským pivárom naj? Nie sú chuťovo niekde inde, ako tie tuzemské?

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu