A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

A co Sardinie ?

| Han
Ahoj , tak všichni cestujete po Itálii,ale nějak mi tu schází diskuze na téma Sardinie . Nikdo tam nebyl , nikdo nemá zážitky ? byli jsme již 3x v Costa Rei a nyní jedeme do Margarita di Pula . Nemáte někdo info o této oblasti nebo nějaké zkušenoti? Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.09.2017 17:40 213.155.36.***
Re: A co Sardinie ? 

Dobrý den, poněvadž příští rok plánují dovolenou na Stadionu a nemám žádné zkušenosti jak s trajektem ani s ubytováním, mohla bych Vá poprosit o nějaké bližší informace Zaujalo mě i Vaše ubytování. Mail: nada.cimburkova&seznam.cz
Předem moc děkuji.

Neregistrovaný uživatel
18.08.2017 08:18 80.250.16.***
Re: A co Sardinie ? 

"FORUM ITALIE.CZ"
Na FB založeno nové forum ohledne Italie..vstup i ty a pomoz rozsirit nejrychleji fungujici forum o Italii. Do vyhledavani zadej "Forum Italie" jsi zvaná/ý

Sally 13.08.2017 19:45
Re: Sardinie tankovani 

Mně se to nepovedlo. Tankoval jsem u AGIPU a ještě u té podobné pumpy, co jsem natankoval, to mi strhli. Těm automatům jaksi nějak nevěřím

Neregistrovaný uživatel
13.08.2017 18:12 93.89.107.***
Re: 

Zdravím,
můžu se zeptat,kolik Vás vyjde cesta i s poplatky na silnicích + trajekt???
Děkuji moc,Eva

Neregistrovaný uživatel
17.07.2017 10:35 37.58.6.***
Re: Sardinie tankovani 

Tych 100 eur bolo strhnutych, alebo zablokovanych? Lebo to je dost rozdiel.

Vacsina tankovacich automatov funguje tak, ze na karte zablokuje maximalnu sumu, za ktoru je mozne tankovat (vo vasom pripade 100 eur) tato suma den-dva vysi v blokaciach ale po tych par dnoch sa blokacia zrusi a strhne sa skutocne natankovana suma.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.07.2017 07:35 78.14.207.***
Sardinie tankovani 

Ahoj,
Nahodou nema tu nekdo zkusenost s tankovanim na Sardnii?
Vcera jsme natankovali za 40 EUR, ale z karty nam bylo strzeno 100 EUR.
Na automatu bylo v italstine napsano ze 100 EUR. ale mysleli jsme,
ze to znamena neco ze muzeme tankovat az do 100 EUR.

Poradi prosim nekdo?Dekuju.

Cyberpete 26.06.2017 10:13
Re: otazka 

Pokud budete mit pujcene auto z autopujcovny, tak platite minimalni pojistne..jinak celkove vzato, na ostrovech se auta nekradou, jelikoz by ho zlodej nikdy z ostrova nevyvezl si myslím. ;-) Tak bez obav..

Sally 24.06.2017 12:58
Re: otazka 

Tady se nekrade. Auto mame na 15 dni za 10500 Kc. Blize po navratu

Neregistrovaný uživatel
23.06.2017 22:25 46.135.159.***
otazka 

zdravim, chystam se v zari na Sardinii.. Chceme si pujcit auto. Zaroven chceme ale stanovat. Bojime se ze kdyz nekde nechame auto a pujdeme nekam dal kde si postavime stan tak se bojime aby tam druhy den auto stalo. Nema nekdo zkusenosti s pujcenim auta a zaroven stanovanim? Predem dekuji za jakekoliv pripominky :-)

Cyberpete 23.06.2017 22:08
Re: 

Jeli jsme ze Civitavecchia tam i zpět, protože jsme chtěli vidět něco z Toskánska a pak také to bylo levnější nežli z Livorna. Cestou zpět jsme z Civitavechcia přejeli napříč Itálií na východní pobřeží, kde jsme jednu noc přespali v Riccione, navštívili tamní aquapark a pak frčeli k domovu ;) Sardinie je nádherná a planujeme se tam ještě znova vrátit a prozkoumat další části tohoto krásného ostrova..

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu