A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Toskansko - ubytovani v soukromi

30.03.2016 19:49:47 | Ladynka01
Ladynka01
Prosim o tip na nejake pekne ubytovani v soukromi v oblasti Toskanska - nejaky apartman, domek, vilka s bazenem, nemusi byt v bezprostredni vzdalenosti more. Jde mi hlavne o klidek a pekne prostredi, mame dve male deti (rok a pul a tri a pul roku), takze nejake prijemne prostredi pro rodinku, mozna dve :-) Dekuji!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
15.07.2017 23:51 94.112.216.***
Re: Toskansko - ubytovani v soukromi  

Pronajímáme byt ve městě Pisa, vhodný pouze pro tři osoby. Jedná se o byt v přízemí jednopatrového domu. Má zhruba 40 m2 a obsahuje obýváček s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu a balkón s malou komorou na uložení věcí. Je kompletně vybavený včetně pračky. Nachází se v klidné ulici Aldo Moro, nedaleko řeky Arno a asi 15-20 minut pěšky od šikmé věže a centra města. Dále je 5 min pěšky od nákupního centra a nedaleko silnice vedoucí k moři do Marina di Pisa a dalších oblastí. V ulici je vždy k dispozici parkovací místo.
Byt je vhodný pro aktivní dovolenou výlety+moře, protože Pisa je na strategickém místě mezi městy Florencie, Livorno, Lucca a jen 13 km od moře.
Žádáme 300 euro na týden pro dvě osoby, v případě tří osob je celková cena 350 euro na týden.
Pro další info pište na můj mail soukopka@hotmail.com

• Anonym (1)
Ladynka01 30.03.2016 20:49
Toskansko - ubytovani v soukromi  

Prosim o tip na nejake pekne ubytovani v soukromi v oblasti Toskanska - nejaky apartman, domek, vilka s bazenem, nemusi byt v bezprostredni vzdalenosti more. Jde mi hlavne o klidek a pekne prostredi, mame dve male deti (rok a pul a tri a pul roku), takze nejake prijemne prostredi pro rodinku, mozna dve :-) Dekuji!

Zpět na všechny diskuze