A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Salento- Gallipoli

22.08.2008 08:05:43 | jasmin
První týden v září bychom rádi jeli do rezidence Baia Blue v Gallipoli.
Nemáte s tím někdo zkušenosti?Jak dlouhá je cesta?Ubytování?Něco o městečku, či o daném regionu?Jsou zde trhy?Tyto informace se velmi špatně získávají.Předem děkuji za odpověď.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
06.11.2017 19:16 46.29.224.***
Re: Salento- Gallipoli  

Salento úžasné byli jsme před loni a letos červen jedem zas ale na dýl osm dní fakt málo letos jedem dvě rodiny a nejmladší 1rok v poho dlouhý nástup do moře až k bojím cca 150 m hloubka max k pasu jezdíme přes CK Viktoria apartmán hotel ani za nic daleko od soukromé pláže apartmán cca 2 min pěšky doporučuji

Lada
18.07.2014 18:00 46.33.96.***
Re: Salento- Gallipoli  

Je tam nádherně. Hotel má bazén, příjemní lidi, pěkné městečko, čistá pláž...prostě super.

Tonda 2 20.07.2009 23:20
RE: Salento - GALLIPOLI  

Gallipoli je docela větší a rušnější město,v centru, v přístavu je staré město s hradbama,jinak pěkné písečné pláže jsou spíše až za městem,každopádně díky jižnější poloze i v druhé polovině září teplo a koupání v poho..

Liduka 19.07.2009 15:40
Salento - GALLIPOLI  

Může mi někdo poradit ,kde jsou v Salentu a okolí pláže chráněny stromy nebo skalními útesy atd. Jak to vypadá v Gallipoli? Díky Lida

sedmitecka
16.03.2010 05:49 78.45.21.***
RE: RE: Salento- Gallipoli  

Ješte k výletu, určitě městečko Lecce, nádhera,určitě se vám bude líbit. Malé trhy jsou tam denně, velké v sobotu dopoledne. Pak St.Maria di Leuca je velice zajímavé a krásné místo.A když pojedete za toto místo dál podél pobřeží - ne odkud jste z Gallipoli přijeli -, určitě uvidíte spoustu dalších zajímavých a krásných míst.

• Anonym (8)
sedmitecka
16.03.2010 05:44 78.45.21.***

Ahoj, trhy jsou přímo v Gallipoli každou středu dopoledne. V létě začínají už před 8 hod. a končí kolem 12h.

Zdenekold
28.01.2010 20:29 88.146.188.***

Něco málo o tomto místě jsem popsal zde:
http://www.cestujeme.name/ostatni.php?view=detail&id=53

• Anonym (8)
alien.jarda 22.01.2010 13:59
RE: Salento- Gallipoli  

Dobrý den, v Baia Blu jsem byl, je to krásný hotel s bazénem, otevřeným celý den. Nějaké foto mám na svém profilu http://italie.orbion.cz/hotely/baia-blu/. Město je krásné a velké, na pláž se musí autobusem, ale poblíž hotelu je pláž pro všechny a ta nám bohatě stačila. Byl jsem tam v červenci a bylo tam hrozné vedro. Cesta autem, celých 24hodin, ale ten, kdo jezdí na jih Itálie, potvrdí, že cesta je to plná očekávání a patří k dovolené 8-)

• Anonym (2)
  • Anonym (8)
jupík
21.01.2010 22:11 86.61.205.***
RE: Salento- Gallipoli  

CHYSTÁME SE LETOŠNÍ ROK DO ITALIE OBLAST SALENTO-GALLIPOLI REZIDENCE BAIA VERDE NEBO REZIDENCE LIDO.NEJMLADŠÍMU DÍTĚTI JE 5 LET.PROSÍM O NĚJAKÉ INFORMACE.DOBRÝ TIP NA VÝLET,JAKÉ JE TO MÍSTO...ATD.DĚKUJI

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
honda
28.08.2008 07:50 81.201.60.***
Gallipoli  

Byla jsem tam asi před 8 lety a byla jsem unešená z toho překrásného městečka.Rezidence byla hezká,ale personál nic-moc.Ten se už ale asi změnil.Na trhách jsem byla,ale už jsem zapomněla jestli tam,nebo jsme jeli do jiného města.To se budu muset zeptat.Na pláž jsme jezdili autobuskem a do bazénu jsme museli mít čepice-to už se taky doufám změnilo.Cesta trvala 23 hodin.Teď,když jezdíme do Itálie,tak si zařizujem tranzitní ubytování.

• Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu