A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Palmovka-Martinsicuro-Giulianova Lido-Kemp TAM TAM

24.11.2010 18:11:08 | Evča 565
Ráda bych se něco dověděla o tomto kempu. Pokud tam někdo byl s CK Victoria,napište. Byli jsme již v Martinsicuru, ale kemp Riva Nuova,kemp TAM TAM neznám. Jaké je ubytování v mobilhomech?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
strejdicek 31.12.2018 11:20:10
Re: Palmovka-Martinsicuro-Giulianova Lido-Kemp TAM TAM  

Zdravím byli jsme 2x na Gargánu,Lido del sole,a teď už jsme si objednali pobyt na Tam Tam 2019. Ještě jsme tam nebyli,jedeme tam s ck Viktorie a s 4 letým vnoučkem. Docela bych byl rád když mě napíšete svoje zkušenosti z kempu,z výletů atd. Předem za jakoukoli zprávu předem děkuji,Přejí všem Hezký Nový rok 2019 strejdicek :-)

Neregistrovaný uživatel
22.06.2018 14:17:49 46.135.23.***

Byli jsme tam v květnu , počasí úžasně vyšlo . , Moře teplejší než v Chorvatsku v sezóně nebo těsně před ní. Všude spousta krámků , cukráren , barů , restaurací , palem , plážových hřišť. Dále jako velikou výhodu považuji historické centrum přímo nad plážovou části , co tortoreto ani martinsicuro nemají . Další výhoda necelý kilometr od kempu je i Lidl jsou samozřejmě i bližší obchody, ale v Lidlu nakoupíte téměř jako v ČR . Dobrá a levná restaurace je 5 minut od kempu hned první směrem po pláži spojená s nějakým hotílkem. Ta je ještě levnější než ta v kempu . Lidí velice příjemný komunikativní - doporučuji stáhnout off-line italského překladatele do mobilu krásně si pokecate i s místními . Cítil jsem se jako doma , brali to automaticky , nekoukali jako na zjevení . Kemp malý útulný , každý mobilheim má svoji předzahrádku ze živého plotu kde si lidé @};-- můžou sušit prádlo nebo odklidit nafukovací matrace . To centrum na kopci je taky krásné , příjemné hlavně večer otevřít si láhvinku vína a kochat se dolním pulzujícím městem , Hvězdami a měsícem nad ním . Úžasné.

• HonzaH
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
09.07.2016 13:57:53 89.103.7.***
Re: Giulianova Lido Kemp Tam Tam  

Díky.

HonzaH 09.07.2016 12:21:31
Re: Giulianova Lido Kemp Tam Tam  

Nejrozšířenější supermarkety Conad v lokalitě a jejich aktuální ceny:
http://www.conad.it/conad/home/global/cooperative/conad-adriatico/promozioni/2016/CONAD-/CONAD-14-NORD--.html

Jídelní lístek pizzerie:
http://www.compagniadellapizza.com/images/LISTINO/Compagnia-pizza_pieghevoler1.jpg

Zbytek si stačí dohledat na Googlu . .

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.07.2016 09:36:23 89.103.7.***
Giulianova Lido Kemp Tam Tam  

Dobrý den,poradíte mi někdo jaké jsou v okolí v obchodech a restauracích ceny?Pojedeme tam za týden a chtěl bych si udělat představu kolik si mám vyměnit sebou Eur.Díky Marek

Dalibor.sik 06.08.2015 13:56:39

v pondělí jsme se vrátili.. byli jsme tam na 2 týdny no kemp supr okolí taky ale to moře.. :( jsem zklamán.. smeťák.. :( jako řasy bych pochopil ale sáčky a různé papírky a kelímky a já nevím co ještě raději nerozvádím..... eee lidé kteří tam byli už poněkolikáté říkali že to ještě nezažili.. delegát říkal, že to je tím že kousek dál je přístaviště a lodě než doplují vypouštějí bordel tak nevím.. jelikož jsme předloni byli kousek vedle v martinsicuru a tam jsme tehda měli čisté moře.. delegát letos říkal ano mají tam vlnolamy tak proto... vzali jsme kola které jsme tam měli a zajeli se podívat.. šok podruhé bylo to v bleděmodrém to samé moře jako na tam tamu.. nevím co se děje s mořem.. do toho hromada medůz.. závěr.. moře mne letos hodně zklamalo.. :( :-(

Neregistrovaný uživatel
25.07.2015 22:42:05 91.218.190.***

JA TAM BYLA VŠE BYLO SUPER GRIL JSME MELI NA UHLI
(((clap)))

• Anonym (1)
Dalibor.sik 09.07.2015 21:18:46

mám dotaz na někoho kdo byl v tomto kempu.. jak je to z používáním vlastního grilu? Píšou že je možné si vzít svůj na uhlí nebo plyn, na plyn nemám na uhlí mám obavu že budu otravovat sousedy a elektrický malý mi tam asi nedovolí... máte někdo nějaké info k tomu? díky předem

Dalibor.sik 13.07.2014 07:52:41

omlouvám se ale hledal jsem si něco v googlu o tam tam našlo mi to diskusi zde kterou.. jak jsem zjistil.. jsem nečet chtěl jsem přispět a vida.. nenapadlo mne že diskusi kterou mi strejda googl našel je už sloučená s tou do které jsem dříve psal proto mi to neukázalo žáden příspěvek.. prostě byla zrušená a vše co jsem napsal vzalo to do té sloučené.. no snad chápete ;)

• Anonym (1)
HonzaH
12.07.2014 23:00:32 95.254.96.***

Dalibore, ty jsi ale spamer . . . .

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu