A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Maročané v Itálii

01.09.2018 21:15:08 | melmeloun
melmeloun
Dobrý večer všem. Moje otázka zni, zda-li tu má někdo z vás zkušenosti s marocani, kteří pracují v Itálii. S jedním takovým jsem se seznámila. Nebylo to nikde v baru, ani v hotelu, že by to byl takový ten klasicky "lovec" všech cizinek. Oslovil mě normalne na ulici, kde jsem seděla na lavičce... S mou špatnou italštinou jsme si toho moc neřekli, ale zjistila jsem, že pobývá 6 mesicu v Itálii a pak 6 měsíců v Maroku. A takhle to má už 4 roky. Proto se ptám, jestli tu má s nimi nekdo nějakou zkušenost.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
melmeloun 01.09.2018 22:15
Maročané v Itálii  

Dobrý večer všem. Moje otázka zni, zda-li tu má někdo z vás zkušenosti s marocani, kteří pracují v Itálii. S jedním takovým jsem se seznámila. Nebylo to nikde v baru, ani v hotelu, že by to byl takový ten klasicky "lovec" všech cizinek. Oslovil mě normalne na ulici, kde jsem seděla na lavičce... S mou špatnou italštinou jsme si toho moc neřekli, ale zjistila jsem, že pobývá 6 mesicu v Itálii a pak 6 měsíců v Maroku. A takhle to má už 4 roky. Proto se ptám, jestli tu má s nimi nekdo nějakou zkušenost.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu