A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Liparské ostrovy

11.08.2009 19:16:12 | shaki
Dobrý den,
byl jste někdo ubytován na Liparských ostrovech, na kterém ostrově případně kdy. Zajímalo by mě, zda je tam mnoho lidí v červenci, četla jsem pouze o výletech nebo o pobytově poznávacím zájezdu jedné CK. Trajekt jezdí jen ze Sicílie? V mapě jsem viděla i z Neapole, převáží i auta? Který ostrov navštívit? Děkuji za odpověď.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.04.2017 12:04 185.47.220.***
nepochopil  

ne nepochopil...my si totiž nerozumíme :) JÁ TOTIŽ NECHÁPU proč by někdo nákladně vůbec vozil auto na stromboli když mu tam bude naprd.

t.jerry1 23.04.2017 10:00
Re: ??  

Ty si fakt nejaký pomalší... Skús si dobre prečítať jeho otázku, naozaj. Vyhneš sa tomu, že budeš pokladaný následne za "né moc chytrého" :D

on píše: "... myslíte, že môžem zaparkovať auto v prístave na Stromboli?...".
On ho naozaj chce nechať v prístave :D

Je totiž rozdiel cesta Sicília - Stromboli - Neapol
a cesta: Sicília - Stromboli - Sicília (návrat pre auto) - Neapol.

Už si to pochopil? :D

Neregistrovaný uživatel
23.04.2017 09:45 185.47.220.***

tak neodporůčaj pán chytrý... proč myslíš že mu to píšu? :-! protože krom toho že myslím že převoz auta nepůjde, tak i kdyby se to povedlo bude mu tam to auto k ničemu...a nechá ho max v přístavu.

t.jerry1 23.04.2017 09:29

185.47.220.: On sa nepýtal na to, či sa dá na Stromboli jazdiť autom, ale či je možné tam len previezť auto, keďže sú s autom na Sicílii, chcú sa zastaviť na Stromboli a ďalej pokračovať do Neapolu (a nevracať sa pre auto nazad na Sicíliu).
Odporúčam pred napísaním odpovede prečítať aj otázku.

V každom prípade, zrejme to možné nie je, keďže prevoz auta je povolený len pre rezidentov.

Neregistrovaný uživatel
22.04.2017 17:18 185.47.220.***
??  

a co budeš dělat s autem na stromboli? tam je to tak na skůtr :) ve většině ulic/cestiček tam autem ani neprojedeš... :-D

• Anonym (3)
t.jerry1 20.04.2017 14:55
Re: Liparské ostrovy  

Klasické autá tam naozaj nejazdili, len také mini-autíčka... Myslím, že sa tam s autom nedostanete, ani na trajekt.
Podľa stránky http://www.turismoeolie.com/stromboli/stromboli-domande-frequenti/# tam majú prevoz auta (trajektom) povolený len rezidenti.

Si possono imbarcare auto e moto per Stromboli?

Lo sbarco di mezzi a motore a Stromboli è possibile solo ai residenti, in ogni caso l’unica strada fisicamente carrabile dall’auto dell’isola è lunga 1 km.

Neregistrovaný uživatel
20.04.2017 14:08 92.245.5.***
Re: Liparské ostrovy  

ale myslíte, že môžem zaparkovať auto v prístave na Stromboli? Dá sa to? niekde čítam, ža autá tam nemajú povolený vstup...ale trajekt mi normálne dáva možnosť pridať auto...tak ja neviem..totiž chceli by sme zo sicílie prejsť na stromboli a odtiaľ do Neapolu...

Evina
06.08.2011 18:41 80.121.92.***
Re: Vulcano Marianaka  

Na Vulkáne sme boli pred dvomi rokmi,ubytovanie sme mali bez stravy.Ceny potravin sú ako v Rakúsku pochopitelne využívajú turisty,ale není to prehnané.Oplatí sa najít si reštauráciu na večerné menu je bohaté a cenovo dostupné.manžel si velmi chválil sirné bahno .2 roky nemal problémy s chrpticou.Chceli bychom sa tam vrátit, ale CK s ktorou sme tam boli autobusom ,robí len letecké a to sa zbytočne predraží.Preto hladám cestovku ktorá mi zabezpečí prepravu.Tiež máme v pláne cestovať v septembri.Prajem príjemný pobyt..

Marianaka
30.07.2011 13:07 91.148.7.***
Vulcano  

Kto ste boli na Liparských ostrovoch, rada by som sa dozvedela, ako sa tam pohybujú ceny potravín. V septembri tam ideme na dovolenku na dva týždne a radi by sme vedeli, čo nás tam cenovo čaká. Ubytovaní by sme mali byť na ostrove Vulcano. Ubytovanie jej bez stravy. Ináč sa veľmi teším, je to splnenie môjho niekoľko desaťročného sna.... :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
pussycat 29.06.2011 21:01
Re: Lipary - Stromboli  

ještě dodatek-za nás-v červnu-byli lodní výlety pořádány tři-dva denní a jeden noční ve čtvrtek,v sezoně jich pravděpodobně bude více a navís nejezdí jen jedna společnost,ale nevím,kde by se dali zakoupit ty jiné,jak jsem psala my to měli přes stánek v Capo Vaticano,navíc jsem viděla,že lidé si kupovali lístky i přímo na místě,ale bylo to před sezonou a asi bylo dostatek míst.Určitě bych při vašem pobytu nečekala do poslední chvíle,jakmile se zbouří moře,výlety se ruší,my museli pět dní čekat a tudíž už jsme měli poslední šanci jen ve čtvrtek druhého týdne pobytu,protože noční byl pořádán právě jen ve čtvrtek,nerada bych ale mystifikovala,je možné a pravděpodobné,že v sezoně se bude výletů uskutečnovat více,možná obden,možná denně.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu